Víš proč nehubneš?

Po absolvovaní kraťoučkého kvízu zjistíš 3 hlavní chyby, které brání tvému tělu zhubnout a jak je rychle vyřešit …

1/6 Pokoušela jsi se už v minulosti zhubnout?

Rychlý přehled

Recenze Videoportálu Kondice.cz – hodnocení a moje zkušenost

Obsah článku

Zajímá vás jóga a zdravý životní styl?

Chcete se sebou něco dělat a nevíte, jak na to?

Nebo možná víte, ale už vám došla inspirace.

Zaregistrujte se na Kondice.cz!

Poradím, proč to stojí za to a co všechno získáte.

kondice.cz recenze

😍 A získejte slevu 15 %

Pro koho je Kondice.cz vhodná

Chcete se vyhnout fitness centrům. Možná to máte daleko. Stydíte se. Prostě vám to nevyhovuje. Tak tohle u Kondice.cz zcela odpadá.

Nechcete platit vysoké částky za členství. 💸 Roční předplatné Kondice.cz stojí stejně (v některých případech i méně) než měsíční permanentka ve fitku.

Dá se ale platit i po čtvrtletí nebo po měsíci. Finanční stránka Kondice.cz je určitě obrovské plus.

Preferujete cvičení z pohodlí domova. Ale i kdekoliv jinde, třeba na chatě.
Nebo na pláži v Thajsku. 🙌 Stačí připojení k internetu.

Potřebujete flexibilitu a volnost. Líbí se mi, že mě server nelimituje stanoveným časem, kdy se na lekce musím dostavit. Všechno je ve svobodě – co budu cvičit, s jakým lektorem, kdy a jakým tempem.

Je to mnohem víc v pohodě, než když jste ve fitku s trenérem, nebo máte nepříjemnou lektorku na skupinové lekce a máte pocit, že vám někdo šlape na krk. 🙅‍♀️ Jestli jste s tím někdy měli problém, tak se určitě přihlaste.

Nemáte rádi, když na vás lektor mluví anglicky. Kondice.cz je v češtině. Existuje kvanta aplikací na cvičení. Jenže v angličtině, což ne každému vyhovuje.

Chcete víc než jen cvičení. Zajímá vás i životní styl, jídelníček a osobní rozvoj. Kondice.cz připravila spoustu podcastů, receptů, a ještě více článků, které mají co říct. To se mi hodně líbí. Třeba inspirace na vaření se vždycky hodí.

kondice.cz recenze a zkušenost

Proč zvolit právě Kondice.cz

✅ Chcete se cítit dobře ve svém těle a žít zdravě. Nabízí takový pěkný ucelený návod na to, jak dobře žít, být v pohodě a cítit se fajn.  

✅ Potřebujete změnu životního stylu, ale nevíte, jak na to. Na Kondice.cz najdete opravdu vše. Od teorie po praxi.

Cvičíte jógu a dochází vám nápady. Jóga je na Kondice.cz vymakaná a vyrovná se cvičení v klasických jóga studiích a centrech.

Chcete zhubnout. Kondice.cz poradí a ukáže, jak na to.

✅ Nebo prostě chcete jen cvičit a něco se sebou dělat. Ale tak, aby to mělo hlavu a patu.

Je levná. Jen se na to podívejte. 😉

image

😍 A získejte slevu 15 %

Co všechno najdete na Kondice.cz

  • Videolekce: Jóga, Cvičení a hubnutí, Fyzioterapie, Pilates, Sport. Můžete vybírat podle lektorů, délky i obtížnosti.
  • Články: o józe, hubnutí, o sportu a pohybu, zdraví a stravování a osobní rozvoj (nazvali to Vědomý život). 
  • Podcasty: s trenéry, lektory, výživovými specialisty, psychology atd. Skvělá věc při dlouhém cestování, uklízení, vaření atd.
  • Přístup k časopisům a speciálům Kondice v online podobě za posledních 5 let.

Jako odběratel předplatného navíc získáte přístup do odborné poradny. Tam můžete buď dotazy sami vkládat. Nebo si pročíst nějaké starší. Třeba se už někdo na něco podobného ptal. Jak už název napovídá, dotazy řeší fundovaní odborníci.

Kondice.cz recenze a zkušenosti s videolekcemi

Rádi cvičíte doma?

Jak vybrat nejlepší podložku na jógu
Jak si zařídit domácí posilovnu?
Jóga pro začátečníky

Jóga

Nejprve bych jógu na Kondice.cz chtěla porovnat se svými předchozími zkušenostmi z online prostředí.

Jógu jsem cvičila online přes pár aplikací a taky jsem se zapojila do jedné jóga výzvy přes český blog o józe.

Kondice.cz má stejně bohatý výběr ásanových sestav (ne-li větši) jako nabušené aplikace.

A hlavně je v češtině, což je podle mě u cvičení jógy důležité. Prostě abyste věděli, co přesně máte dělat. Jak pozici prodýchat. S jakými svaly že to vlastně pracujeme atd.  

Nyní jóga výzva přes zmíněný český blog o józe. Každé ráno přišel mail s odkazem na video a nějakým povídáním. Trvala jen 20 dní (tedy nějakých 20 videí) a stála 700 Kč.

Hlavní myšlenkou sice bylo, začít cvičit jógu, nikoliv poskytnout trénink na celý rok. Ale stejně. Za danou cenu je to podle mě trochu zajíc v pytli.

K videím na jóga výzvě jste sice měli přístup i po skončení programu. Ale koho by bavilo cvičit pořád ty samé věci dokola.

Kondice.cz je podle mě ve všech ohledech lepší.👍 Proč to s ní zkusit?

  1. Nestojí tolik peněz.
  2. Sami si vybíráte, co chcete cvičit a co vás zajímá.
  3. Najdete tam 10 stránek s videi, takže cca 200 lekcí.

Kondice.cz vás nechá vybrat podle obtížnosti. Některé ásany jsou už pořádná gymnastika. A tak pokud začínáte, není problém to vzít zlehka. A postupně se vypracovat. 😉

Líbí se mi, že lektorky vždy popíšou nejen, jak pozici provádět. Ale i na co si dávat pozor. Řeknou vám o nejčastějších chybách. Takže se jim snadno vyvarujete.

Jak lekce vypadá❓

  • U delších jóga lekcí se většinou začíná relaxací a uvolňováním, během kterého se uklidníte a naladíte na nadcházející cvičení.
  • Poté se přejde na samotné pozice. A na konci je opět taková relaxace a zakončení, ve kterém prodýcháte tělo, uvědomíte si nové pocity, energii atd.

S tímhle postupem jsem se setkala i v jóga centrech při skupinových lekcích a je to vlastně takový tradiční postup při cvičení. Takže za mě určitě palec nahoru.

Na Kondice.cz najdete i videa s meditacemi.🧘‍♀️ Ty se na internetu v češtině shání pěkně těžko!

Krátká videa jsou pouze o jedné jediné pozici (stoj na hlavě) či kratší sestavě (pozdrav Slunci). Ty jsou dobrá, když vám nějaká ásana třeba moc nejde a chcete se na ni zaměřit.

V krátkých videích najdete i triky do běžného života, například jóga do kanceláře. Aneb jak se efektivně protáhnout na židli při práci. 😊

K józe samozřejmě patří i spousta článků a podcastů.

V těch se dozvíte, že jóga vůbec není jen o cvičení. Nahlédnete pod pokličku její filozofie. A určitě budete překvapení, jak bohatý svět to vlastně je.

jóga kondice.cz recenze

😍 A získejte slevu 15 %

Cvičení a hubnutí

Obdobně jako v sekci Jóga, i v lekcích Cvičení a hubnutí můžete vybírat podle obtížnosti, délky či lektorů. Při lekcích se cvičí s vlastní vahou, případně s lehkým závažím (třeba s pet lahvemi).

Můžete si dát opravdu do těla. Zaměřit se jen na jeden cvik a ten se konečně pořádně naučit se vším všudy (krátká videa). Nebo si jen najít lehčí hodiny, které vám pomohou rozhýbat ztuhlé kosti po celodenním sezení v kanceláři.

Najdete zde také sérii videí jako třeba Krásná do plavek atd. Takže jestli máte nějaký cíl, třeba právě shodit kila navíc, určitě vás to zaujme. 😉

Fyzioterapie

Lekce fyzioterapií jsou skvělé, pokud jste například v rekonvalescenci, zlobí vás záda, klouby atd. Ale raději bych si ověřila u ošetřujícího lékaře, že jsou pro vás dané lekce opravdu ok. Abyste si ještě neublížili.

Pokud vám to však odsouhlasí, tak paráda. Máte na výběr hned z několika různých videí. A navíc lektora, který vás každou hodinou provede.

V lekcích fyzioterapie se naučíte i správně sedět u počítače, rozhýbete ztuhlé kyčle, ulevíte šíji atd. Takže fyzio určitě využijete, i když jste vlastně zdraví.

Pilates

Pilates je pěkná fuška. I jste většinu lekce vlastně na zemi, pořádně se zapotíte.😎 Cvičíte s vlastní vahou, někdy s pomůckami. Navíc zapracujete na flexibilitě.

Pilates má na Kondici.cz zhruba 20 lekcí. Vezměte to jako zpestření mezi ostatními videi. Sestavy jsou dobře vymyšlené. A tak mi ani nevadilo, odcvičit je vícekrát a k videu se vrátit.

Sport

Sekce Sport je šikovná, pokud se chcete pustit do nějakého sportu naplno a zatím jste nováček. Je spíš informativní než plná reálných tréninků.

Protože běhat občas chodíme všichni, ale děláme to opravdu správně?

Najdete zde výuková videa o správných technikách plavání, běhání, jízdě na elektrokole, ale i výběru elektrokola, bot na běhání atd.

Pokud se sebou chcete opravdu něco dělat a začít „nový“ život, sekce Sport je tu pro vás.

Dá vám tipy na aktivity venku, které můžete na rozdíl od videolekcí dělat klidně s celou rodinou nebo s kámoškou. A to se mi líbí. 😊  

image 1

😍 A získejte slevu 15 %

Má Kondice.cz nějaké slabé stránky?

Tak jako u každého cvičení doma, je to všechno na vaší zodpovědnosti. Takže pokud máte slabou vůli, může se stát, že peníze vyhodíte z okna.

U jóga lekcí (těch delších) bych v popisku videa uvítala výpis ásan.

Nic víc vytknout nemůžu. 😊

Verdikt

Za mě je tenhle server prostě skvělý. Za danou cenu dostanete obrovská kvanta videolekcí s lidmi, kteří dané věci nejen rozumí, ale hlavně ji umí dobře předat. I bez kontaktu z očí do očí.

Nemluvě o spoustě zajímavých článků, receptů a podcastů. Kondice.cz je plná super nápadů a inspirace.

Jestli tedy se sebou chcete něco dělat a využít volný čas na maximum, jděte do toho. Včera bylo pozdě! 😉

Anna Macurová

Anna Macurová

Sport mě nejvíc baví venku. Když je ošklivo, zalezu si do posilovny. Nejradši mám TRX, kolo a běhání. Ale ráda zkouším i další nové věci. Zajímám se o zdravý životní styl a baví mě hledat nové způsoby, jak ulehčit sobě i planetě.

Nepřehlédněte podobné články

Recenze produktů Mix&Slim

Zkoušela jsem Mix & Slim. Obstál? 👀

Láká vás keto dieta? Nebo hledáte low carb potraviny, které zařadíte do jídelníčku? Já mám s low carb bohaté zkušenosti. 😉 A tentokrát si brousím drápky na produkty z e-shopu MixSlim.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

vánoce 2022

Potřebujete originální dárek na poslední chvíli?

✅ Doporučujeme online kurz: Jóga pro začátečníky