Kontakt

Milujeme fitness je místo, kde nejdete užitečné informace ze světa fitness. Najdete zde tipy na cvičení a tréninky, přehledy a doporučení na fitness vybavení, recepty na zdravá jídla a recenze nejrůznějších doplňků stravy. 

Naše články píšeme tak, aby si v nich každý našel potřebné informace. Nehrajeme si na odborníky, ani nejsme profesionální sportovci. Jsme úplně normální lidi, kterým dává smysl aktivní přístup k životu, pohyb a zdravé a kvalitní stravování. 

Kdo pro vás píše články:

Jana Langová

Jana Langová

Pohyb je pro mě ideální činností k vyčištění hlavy, ale zároveň ho beru i jako důležitou součást života, protože tělo se musí udržovat v kondici, aby dobře fungovalo. Nejvíc mě k němu motivuje překonávání sama sebe 🙂 Kromě toho se ráda vrtám v nových vědeckých poznatcích o sportu, jídle a lidském těle.

Anna Macurová

Anna Macurová

Sport mě nejvíc baví venku. Když je ošklivo, zalezu si do posilovny. Nejradši mám TRX, kolo a běhání. Ale ráda zkouším i další nové věci. Zajímám se o zdravý životní styl a baví mě hledat nové způsoby, jak ulehčit sobě i planetě.

Dušan Souček

Dušan Souček

Fitness a cvičení mě provází celý život. Tenhle web jsem založil už v roce 2016, ale pořádně jsem se mu začal věnovat až na podzim 2021. Tedy po 3 karanténách a na sklonku 40. narozenin, kdy u mě opět vznikla mnohem silnější potřeba žít zdravě a sportovat. 😉

Chci aby Milujeme Fitness bylo místo, kde úplně normální lidé sdílejí své zkušenosti s fitness produkty, vybavením na cvičení a doplňky stravy. Věřím, že upřímnou a autentickou zkušenost oceníte více, než vědecké rozbory a studie.

Přestože se v našich recenzí a článcích opíráme o vědecké poznatky tak pořád jsme jenom úplně normální lidé, kteří vám chtějí co nejlépe předat své osobní zkušenosti.

Abych nezapomněl: Provozovatelem tohoto webu je moje firma Lordvest s. r. o., která sídlí v Praze, Bělehradská 858/23, PSČ 120 00.

A všechno co tady na www.milujemefitness.cz najdete berte pouze jako sdílení našich osobních zkušeností. Určitě to nejsou odborné rady, nebo jakýkoli příslib možných výsledků. Vše záleží pouze na vás a na vašem úsilí a my za to neneseme žádnou zodpovědnost. 😉

Přidejte se k nám

Baví vás fitness, máte zkušenosti se cvičením, tvorbou tréninků a jídelníčků, rádi experimentujete a testujete nové doplňky stravy?

Ozvěte se nám na redakce@milujemefitness.cz a třeba něco vymyslíme.