O Milujeme fitness

Milujeme Fitness je místo, kde nejdete užitečné informace a naše osobní zkušenosti ze světa fitness. Najdete zde tipy na cvičení a tréninky, přehledy a doporučení na fitness vybavení, recepty na zdravá jídla, recenze a osobní zkušenosti s doplňky stravy a jejich žebříčky a srovnání.

Naše články píšeme tak, aby si v nich každý našel potřebné informace. Nehrajeme si na odborníky, ani nejsme profesionální sportovci, nebo nutriční specialisté.

Jsme úplně normální lidi, kterým dává smysl aktivní přístup k životu, pohyb a zdravé a kvalitní stravování. A kteří o tom sdílí své osobní zkušenosti.

Kdo pro vás tvoří články

Dušan Souček

Fitness a cvičení mě provází celý život. Dřív jsem to více hrotil a dokonce jsem i závodil v silově atletickém pětiboji. Dnes je mojí hlavní prioritou spíše zdraví, vitalita a energie. Pořád mě ale baví testovat různé produkty a zkoušet různé tréninky a přístupy ke cvičení.

Více o Dušanovi >>

Anna Macurová

Sport mě nejvíc baví venku. Když je ošklivo, zalezu si do posilovny. Nejradši mám TRX, kolo a běhání. Ale ráda zkouším i další nové věci. Zajímám se o zdravý životní styl a baví mě hledat nové způsoby, jak ulehčit sobě i planetě.

Více o Anně >>

Jan Kovanda

Cvičení jsem si zamiloval už v dětských letech. Nejdříve mě zaujaly bojové sporty. Postupem času se k nim přidal i parkour. Finálním dílkem skládačky se stal fitness. Neustále zjišťuji nové informace o funkci lidského těla, stravě a suplementech. Věřím, že ve zdravém těle je zdravý duch.

Více o Honzovi >>

Monika Brešťanská

Pohyb a zdravý životní styl by měl být přirozenou součástí života nás všech. Miluji turistiku, plavání a jízdu na inline bruslích. Zajímám se také o trendy ve stravování a zdravý životní styl, protože udržet si váhu po dvou dětech je už trošku oříšek 🙂

Více o Monice >>

Jak tvoříme recenze?

Všechny recenze doplňků stravy a zdravé výživy píšeme tak, aby pro vás byly maximálně užitečné. Nezahltíme vás vědeckými studiemi, ale soustředíme se na osobní zkušenost. 

  • Recenze zahrnují informace o značce, produktu a e-shopu a specifika, kterými nás zaujaly.
  • Hodnotíme proces objednávání a doručení, dobu trvání, a případná překvapení v balíčku.
  • Při hodnocení doplňků stravy se zaměřujeme na přípravu, chuť a konzistenci.
  • Důležitý je pro nás dlouhodobý účinek produktu, který se snažíme do recenzí zakomponovat.

Články jsou sdílením osobních zkušeností a pocitů, ne vždy jsou přenositelné na všechny. Při pochybách se poraďte s odborníky nebo lékaři.

Přejít na všechny recenze >>

Jak tvoříme žebříčky a srovnání

Jak postupujeme při výběru „nejlepších produktů“ pro žebříčky na Milujeme Fitness?

  • Hledáme produkty s výhodným poměrem ceny a kvality.
  • Zařazujeme také produkty pro náročné uživatele, kteří hledají absolutní špičku bez ohledu na cenu.
  • Nezapomínáme ani na ekonomické varianty s udržitelnou kvalitou.
  • Výběr redakce často představuje produkty, s kterými máme pozitivní osobní zkušenosti.
  • V našich článcích ukazujeme různé druhy produktu, jako jsou například tablety nebo rozpustný prášek.
  • Představujeme i specializované produkty pro specifické potřeby (např. hořčík pro křeče, kolagen pro klouby atd.).

Kde můžeme, tak porovnáme hlavní parametry, jako je třeba obsah bílkovin, nebo jiných klíčových složek.

Přejít na všechny žebříčky a srovnání >>

Tréninky a cviky

Hledáte novou inspiraci pro posilování, nový tréninkový plán pro posilovnu, nebo třeba nějaké domácí cvičení?

Nejste si jistí, zda správně provádíte techniku u jednotlivých cviků?

Dáváme pro vás dohromady články o cvičení, trénincích a jednotlivých cvicích. Takže nejlepší bude, když si rovnou skočíte na trénink a pořádně si zacvičíte. 😉 

Recepty a jídelníčky

Dochází vám nápady na lahodná a zdravá jídla? Chtěli byste vylepšit svůj zdravý jídelníček?

Jste na správném místě! 😉

Recepty na Milujeme fitness jsou naše. Nepřebíráme z jiných stránek. Většinu kousků, které tady najde si sami vaříme.

Jednotlivé ingredience, které doporučujeme tak máme osobně vyzkoušené. Ať vám chutná.

Další autoři recenzí a článků

Milujeme fitness je tady od roku 2016. Poslední 2 roky ale probíhá detailní revize celého obsahu a všechny články upravujeme a aktualizujeme. Kromě aktivní redakce se na tom podílí i celá řada dalších autorů, sportovců i nadšenců do zdravého životního stylu.

Jana Langová

Jana Langová

Pohyb je pro mě ideální činností k vyčištění hlavy, ale zároveň ho beru i jako důležitou součást života, protože tělo se musí udržovat v kondici, aby dobře fungovalo. Nejvíc mě k němu motivuje překonávání sama sebe 🙂 Kromě toho se ráda vrtám v nových vědeckých poznatcích o sportu, jídle a lidském těle.

Petr Pohůdka

Petr Pohůdka

Sport mě provází v podstatě celý život, ať už aktivně nebo pasivně. Dříve jsem se věnoval hlavně míčovým sportům. Od té doby, co většinu roku trávím na cestách jako digitální nomád, se musím spokojit s individuálním sportováním. Fitko je v podobných případech logická volba. Člověk udělá něco pro své tělo a ještě si pročistí hlavu.

Přidejte se k nám

Baví vás fitness, máte zkušenosti se cvičením, tvorbou tréninků a jídelníčků, rádi experimentujete a testujete nové doplňky stravy? Mrkněte koho hledáme, nebo nám rovnou napište na: redakce@milujemefitness.cz a třeba něco vymyslíme.

Kontakt >

Reklama na Milujeme Fitness

Máte e-shop a prodáváte doplňky stravy, nebo fitness vybavení? Pokud hledáte autentickou reklamu, tak se s vámi rádi domluvíme na spolupráci. Pokud bude vaše zboží odpovídat kvalitativně, tak se můžeme domluvit na publikování článku, nebo recenze.

vánoce 2022

Potřebujete originální dárek na poslední chvíli?

✅ Doporučujeme online kurz: Jóga pro začátečníky