Víš proč nehubneš?

Po absolvovaní kraťoučkého kvízu zjistíš 3 hlavní chyby, které brání tvému tělu zhubnout a jak je rychle vyřešit …

1/6 Pokoušela jsi se už v minulosti zhubnout?

O Milujeme fitness

Milujeme Fitness je místo, kde nejdete užitečné informace a naše osobní zkušenosti ze světa fitness. Najdete zde tipy na cvičení a tréninky, přehledy a doporučení na fitness vybavení, recepty na zdravá jídla, recenze a osobní zkušenosti s doplňky stravy a jejich žebříčky a srovnání.

Naše články píšeme tak, aby si v nich každý našel potřebné informace. Nehrajeme si na odborníky, ani nejsme profesionální sportovci, nebo nutriční specialisté.

Jsme úplně normální lidi, kterým dává smysl aktivní přístup k životu, pohyb a zdravé a kvalitní stravování. A kteří o tom sdílí své osobní zkušenosti.

Kdo pro vás tvoří články

dusan soucek redakce milujeme fitness

Dušan Souček

Fitness a cvičení mě provází celý život. Dřív jsem to více hrotil a dokonce jsem i závodil v silově atletickém pětiboji. Dnes je mojí hlavní prioritou spíše zdraví, vitalita a energie. Pořád mě ale baví testovat různé produkty a zkoušet různé tréninky a přístupy ke cvičení.

Více o Dušanovi >>

anna macurova redakce milujeme fitness

Anna Macurová

Sport mě nejvíc baví venku. Když je ošklivo, zalezu si do posilovny. Nejradši mám TRX, kolo a běhání. Ale ráda zkouším i další nové věci. Zajímám se o zdravý životní styl a baví mě hledat nové způsoby, jak ulehčit sobě i planetě.

Více o Anně >>

jan kovanda redakce milujeme fitness

Jan Kovanda

Cvičení jsem si zamiloval už v dětských letech. Nejdříve mě zaujaly bojové sporty. Postupem času se k nim přidal i parkour. Finálním dílkem skládačky se stal fitness. Neustále zjišťuji nové informace o funkci lidského těla, stravě a suplementech. Věřím, že ve zdravém těle je zdravý duch.

Více o Honzovi >>

monika brestanska redakce milujeme fitness

Monika Brešťanská

Pohyb a zdravý životní styl by měl být přirozenou součástí života nás všech. Miluji turistiku, plavání a jízdu na inline bruslích. Zajímám se také o trendy ve stravování a zdravý životní styl, protože udržet si váhu po dvou dětech je už trošku oříšek 🙂

Více o Monice >>

Jak píšeme články?

Brzy doplníme text….

Další autoři recenzí a článků

Stabilní tým tvoří 4 redaktoři výše, ale články pro vás v minulosti tvořili i další redaktoři, sportovci, studenti, nebo výživový poradci. 

Jana Langová

Jana Langová

Pohyb je pro mě ideální činností k vyčištění hlavy, ale zároveň ho beru i jako důležitou součást života, protože tělo se musí udržovat v kondici, aby dobře fungovalo. Nejvíc mě k němu motivuje překonávání sama sebe 🙂 Kromě toho se ráda vrtám v nových vědeckých poznatcích o sportu, jídle a lidském těle.

Přidejte se k nám

Baví vás fitness, máte zkušenosti se cvičením, tvorbou tréninků a jídelníčků, rádi experimentujete a testujete nové doplňky stravy?

Ozvěte se nám na redakce@milujemefitness.cz a třeba něco vymyslíme.

vánoce 2022

Potřebujete originální dárek na poslední chvíli?

✅ Doporučujeme online kurz: Jóga pro začátečníky