10 tipů na dárek pro fitness nadšence

Na Vánoce, svátek, narozeniny přichází vždy dilema, čím obdarovat své blízké. Pokud ale máte doma fitnessačku nebo fitnessáka, tak to pro vás bude o mnoho snazší. Říkáte si proč? V čem je snazší koupit dárek pro fitness nadšence, než pro běžného smrtelníka? 

Existují totiž dárky, které zaručeně potěší každého, kdo se věnuje fitness. A právě na ně se podíváme na následujících řádcích, kde vám přinášíme 10 tipů na dárek pro fitness nadšence. Jaký dárek si vyberete vy, pro svého fitness kamaráda či fitness kamarádku? 

Fitness dárky pro muže 

Fitness náramky 

Muži mají rádi moderní technologie, koupě fitness náramku je tedy jasnou volbou. Navíc se jedná o vysoce praktický dárek, neboť díky tomuto chytrému náramku může obdarovaný zefektivnit svůj trénink – může sledovat třeba počet spálených kalorií a srdeční tep. Jde tak o dárek i pro opravdové fitness maniaky, kteří doslova žijí zdravým životním stylem a posilováním. 

Fitness náramek
Fitness náramek – Zvládne měření tepu, dnes už navíc nestojí moc.

Fitness náramky už dnes navíc nejsou žádným nedostupným luxusem, kvalitní náramky pro fitness se v dnešní době dají sehnat už za částku kolem tisíce korun. Čím víc funkcí budete chtít, tím si samozřejmě budete muset připlatit. 

Zdravé potraviny a doplňky stravy 🍏

V dnešním světě existuje mnoho řetězců s potravinami, zabývajících se zdravou výživou. Pokud víte, jaké chutě má obdarovaný rád, nebude pro vás výběr potravin, které zaručeně potěší každého, kdo se věnuje zdravému životnímu stylu, žádný problém.  

Vsadit můžete například na:  

Pozor však na potraviny, které musí být v chladničce a nevydrží být zabalené až do doby rozbalení. 

Shakery a krabičky na potraviny 🥡

Většina mužů, kteří se věnují fitness se zaměřují i na zdravou stravu – jen tak mohou dosáhnout maximálních výsledků. S tím ale souvisí i to, že si na tréninky často berou svá vlastní jídla. A jak známo krabiček na potraviny není nikdy dost, neboť se dají snadno ztratit. 

Krabičky na potraviny jsou tedy velice praktickým dárkem, jenž potěší každého fitness nadšence. Stejně tak ho určitě potěšíte i darováním shakeru, do něhož si může přichystat zdravý koktejl, který mu pomůže s hubnutím nebo budováním svalové hmoty. 

Permanentka do fitness 🎟️

Dalším skvělým tipem je permanentka do posilovny. Milovníci fitness totiž samozřejmě vždy ocení, když se budou moci bez problémů věnovat svému koníčku i v dalších měsících. Koupě permanentky do fitka tedy představuje sázku na jistotu, neboť se jedná o dárek, jenž lze darovat při opravdu jakékoliv příležitosti. 

Zároveň by ale obdarovaný mohl nabýt pocitu, že jej do posilovny nutíte, takže opatrně na to, komu permanentku dáte. Vždy si nějak nenápadně ověřte, že by o ní dotyčný skutečně stál. Stejně tak se zaměřte i na výběr posilovny – berte pouze ty, kam často chodí nebo které má blízko

Zátěžová vesta 🦺

Pokud hledáte originální dárek pro fitness nadšence, pak je zátěžová vesta skvělou volbou. Jedná se totiž o neokoukaný dárek, který má ale velice praktické využití. Díky němu totiž bude moci obdarovaný hubnout a rýsovat svaly ještě efektivněji než kdy předtím. 

Darováním zátěžové vesty navíc ukážete svému kamarádovi, že nesázíte pouze na klasiku v podobě výše uvedených dárků – v konečném důsledku tak budete potěšeni oba. Ideálně vybírejte zátěžové vesty s regulací zátěže.  

Fitness dárky pro ženy 

Fitness oblečení 👚

Je známo, že ženy se rády líbí, proto velmi vhodným dárkem může být oblečení do posilovny nebo na běhání. Kámen úrazu ale nastává v momentě, pokud daného člověka moc neznáte a stydíte se ho zeptat na velikost oblečení. 

Dárek pro fitnessačky
Dárek pro fitnessačky – Nákupem sportovního oblečení nikdy nic nezkazíte.

Pokud jste si ale blízcí, můžete využít pestrosti tohoto dárku a vyřádit se – od barev až po potisky, střihy a materiály. Zkrátka můžete své známé pořídit fitness oblečení, které bude nejenom pohodlné, ale bude i skvěle vypadat

Sportovní taška do posilovny 🧳

Součástí každé návštěvy posilovny je příprava věcí, které v ní budete potřebovat. A ty pak je samozřejmě potřeba někam uložit, abyste si je mohly vzít s sebou. Řada žen má však doma pouze tašky, batohy či nedej bože kabelky, jež nejsou k nošení věcí do posilovny vůbec vhodné.  

Proto je pořízení sportovní tašky, určené pro nošení věcí do posilovny, ideální volbou. A to i v případě, že již obdarovaná nějakou takovouto tašku má, neboť ženy rády tašky střídají – váš dárek tedy nikdy nepřijde vniveč. 

Držák mobilu na ruku 📱

V dnešní době nedá spousta lidí bez mobilu ani ránu, neodkládají ho přitom ani během cvičení. Někdy navíc není žádného jiného zbytí, neboť během cvičení můžete očekávat důležitý hovor. Tahat však mobil v ruce je naprosto nepraktické, proto své známé darujte držák mobilu na ruku. 

Krom toho, že už nikdy nezmešká žádný důležitý hovor, když si půjde zaběhat, tak obal na mobil připnutelný na ruku se může stát i jejím oblíbeným módním fitness doplňkem. K dostání jsou totiž držáky na ruku v elegantních designech. 

Fitness dárky pro začátečníky  

Sportovní sluchátka 🎧

Pokud víte o někom, kdo s fitness teprve začíná, poté nic nezkazíte darováním sportovních sluchátek. Ty jsou totiž bezdrátové a plně přizpůsobené pro prudší pohyby, tudíž při cvičení jen tak z uší nevypadnou, narozdíl od běžných sluchátek.  

Sportovní sluchátka
Sportovní sluchátka – Mají malé rozměry a v uších perfektně drží.

Poslech hudby navíc zpříjemňuje a do značné míry i usnadňuje cvičení – ti, kteří někdy cvičili se sluchátky na uších nám určitě dají za pravdu. Vybírat přitom můžete ze sluchátek na běhání, do vody či do posilovny, zkrátka sluchátka můžete zakoupit pro milovníky všech sportovních odvětví. 

Knihy o fitness a zdravé stravě 📚

Když někdo teprve začíná s fitness, tak se hodně věnuje pátrání po užitečných informacích. V dnešní době se za tímto účelem hojně využívá internetu, nicméně ten ne vždy musí být zdrojem skutečně relevantních informací. Proto se spousta lidí stále obrací ke knížkám napsaných skutečnými odborníky na fitness a zdravou výživu

Jako skvělý dárek pro fitness začátečníky mohou posloužit například tyto knihy: 

Nyní už víte, jaké dárky pro fitness nadšence jsou ty nejideálnější. Přejeme šťastnou ruku při jejich výběru.

Redakce Milujeme Fitness

Redakce Milujeme Fitness

Jsme nadšenci do fitness a zdravého životního stylu. Píšeme pro vás články s tipy, jak co nejlépe a nejefektivněji cvičit, jak získat vysněnou postavu a zároveň si cvičení maximálně užívat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rychlý přehled

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA MILUJEME FITNESS