Recenze Chia Shake

Recenze Chia Shake – Lahodné a syté produkty ideální pro diety

Jestliže aktuálně držíte dietu, pak vás určitě zajímá, jestli se na trhu vyskytují potraviny či doplňky stravy, které by vám s ní mohly pomoci. Pokud chvíli zapátráte, tak stejně jako my objevíte Chia Shake – produkty vyráběné ze superpotravin.

Co jsou superpotraviny zač? Jedná se o takové potraviny, jež mají minimum kalorií, ale obsahují velké množství pro tělo prospěšných látek. Do diety jsou tedy naprosto ideální.

Recenze Chia Shake koktejl jahoda
Recenze Chia Shake koktejl jahoda – Nejenom, že je zdravý, ale i dobře chutná 😛

Chia Shake ale nejsou pouze výrobky vhodné pro keto a proteinovou dietu, ale zároveň mohou posloužit i jakožto plnohodnotná náhražka jídla. Dokáží vás tedy zachránit třeba v situaci, kdy ráno nestíháte, ale nechcete zanedbat snídani.

Zároveň jde i o výrobky, jež díky svému pestrému složení napomáhají udržení zdravě vypadající postavy – v tomto ohledu vynikají především fitness proteinová jídla Chia Shake.

Nabídka Chia Shake – Každý si tam najde to své

Pochválit musíme pestrou nabídku zdravé výživy, s kterou přišlo Chia Shake na trh. Ta je dostatečně široká, aby si mezi ní každý vybral to, co mu nejvíce vyhovuje. Konkrétně nabídka Chia Shake je tvořena těmito produkty:

 • proteinové koktejly
 • dietní koktejly
 • kaše
 • polévky
 • pudinky
 • palačinky
 • másla

Vyzdvihnout musíme též velké množství příchutí, v kterých jsou tyto výrobky nabízeny. To ještě pozdvihuje pestrost nabídky. Zapomenout nesmíme ani na výhodné dietní balíčky, jež usnadňují dietu opravdu zásadním způsobem – není tedy vůbec divu, že patří mezi ty nejprodávanější kategorie produktů Chia Shake.

Screenshot nabídky jídel Chia Shake – Taky jste na ně dostali chuť?

Z čeho se Chia Shake vyrábí?

Pakliže se podíváme podrobněji na Chia Shake složení, tak zjistíme, že dietní a fitness výrobky této značky jsou bohaté zejména na tyto složky:

 • bílkoviny (zejména syrovátkové)
 • vláknina
 • chia semínka
 • vitamíny C, A a D
 • železo
 • hořčík
 • vápník
 • zinek

Koktejly Chia Shake – Čím nás zaujaly?

Základním stavebním kamenem naší recenze Chia Shake jsou koktejly Chia Shake. Ty člověka zaujmou ještě před tím, než je vůbec začne pít, neboť jsou zabaleny v opravdu stylovém obalu. I jejich příprava pak rozhodně patří mezi výhody, je totiž opravdu snadná – koktejlový prášek stačí v shakeru promíchat s 250 ml mléka a je hotovo! 🙂

Pokud jste před ochutnáním koktejlů Chia Shake pili konkurenční koktejly, poté nám určitě dáte za pravdu, že Chia Shake je oproti nim méně sladší. Může za to nízký obsah cukrů, jímž disponují. Pro někoho to může být plus, někomu to zas vyhovovat nemusí… Stejně tak jsou v chuti patrné osvěžující vitamíny.

Recenze Chia Shake koktejly – Hubnutí zaobalené do lahodných drinků

V neposlední řadě musíme vyzdvihnout to, jakým způsobem dokáží tyto koktejly zasytit. Ani několik hodin po jejich požití jsme nepociťovali žádné známky hladu. Zkrátka koktejlem Chia Shake můžete nahradit kterékoliv jídlo během dne. To je naprosto ideální do dnešní uspěchané doby.

Hubnutí – Funguje skutečně Chia Shake?

Teorie je taková, že dietní koktejly Chia Shake dokáží díky vysokému obsahu proteinů, a naopak nízkému výskytu sacharidů efektivně odbourávat tuky. V případě užívání několikrát denně pak slibují viditelné výsledky už po týdnu. Jaká je realita?

Abychom skutečně objevili realitu Chia Shake hubnutí, tak nesmíme spoléhat pouze na vlastní zkušenosti, nýbrž musíme popátrat i po zkušenostech ostatních – každý organismus totiž může reagovat jinak a zároveň i každý metabolismus je jinak rychlý.

Výsledkem toho všeho je pak to, že lidé včetně nás potvrzují hubnoucí účinky těchto produktů. Ty je však třeba ještě podpořit pohybem, a zároveň nelze spoléhat na slíbenou týdenní hranici, u většiny se výsledky začnou dostavovat až o trochu později.

Ostatní výrobky Chia Shake – Které z nich stojí za zkoušku?

 • Chia Shake kaše

Jde o naprosto ideální a zdravou snídani, která vás okamžitě dobije energií na celý den. Navíc je dostupná v lahodné banánové a čokoládové příchuti, oproti běžným ovesným kaším nám tedy chutnala daleko více.

 • Chia Shake polévka

Díky rajské, zeleninové či sýrové Chia Shake polévce můžete mít postaráno o zdravý oběd, jenž vám navíc pomůže s hubnutím.

Dietní polévka Chia Shake – Potěší všechny vaše smysly 

Shrnuto podtrženo, zásluhou produktů Chia Shake můžete mít jídlo na celý den. K večeři si totiž můžete dopřát chutnou omeletu nebo zdravý muffin značky Chia Shake, mňam! 🙂

Věci na zlepšení – Co bychom na Chia Shake změnili?

Zatím jsme pěli na výrobky Chia Shake pouze ódu chvály, avšak samozřejmě i ony mají drobné mouchy. Konkrétně bychom, kdyby to bylo v naší moci, změnili jejich konzistenci. Častokráte jsme se totiž setkali s tím, že produkty byly příliš husté, což lehce znepříjemňovalo jejich konzumaci. Každopádně ale nejde o nic zásadního.

Mnohem větším problémem, na nějž si stěžují i ostatní lidé, je pachuť v ústech, jež se občas vyskytuje po konzumaci. Lehce bychom si tedy vyhráli s vyladěním chuti. Jinak ale nemáme Chia Shake opravdu co vytknout.

Proč bychom Chia Shake doporučili i vám?

Jasným argumentem hovořícím pro pořízení dietních koktejlů a jídel je to, že skutečně fungují. Zároveň jsou i extrémně rychlé a jednoduché na přípravu, tudíž vás nebudou obírat o drahocenný čas. Z osobního úhlu pohledu je pak můžeme doporučit zejména kvůli velkému množství lahodných příchutí a nepřeslazené chuti bohaté na vitamíny. A též kvůli tomu, že dobře zasytí.

Vůbec nejlépe ale uděláte, pokud si produkty Chia Shake vyzkoušíte na vlastní kůži. Začít můžete jednotlivými produkty a pokud se vám osvědčí, pak můžete přejít na komplexní dietní balíčky, které vám pomohou s hubnutím a formováním postavy.

Závěrečné hodnocení recenze Chia Shake

+ zvládá plnohodnotně nahradit jídlo, zasytí
+ široká škála různých produktů (nejen) pro hubnutí
+ snadná a rychlá příprava
+ prokazatelně funguje
+ složení bohaté na zdraví prospěšné látky
+ velké množství příchutí
+ komplexní dietní balíčky pro maximálně efektivní hubnutí

občas zůstává v ústech pachuť
některé výrobky jsou příliš husté

FAQ – Recenze Chia Shake – Nejčastější otázky a odpovědi

Dá se považovat Chia Shake za plnohodnotnou náhradu jídla?

Ano, jde jím nahradit kterékoliv jídlo během dne, případně i všechny. Nahrazovat jídla ale doporučujeme postupně a s rozmyslem, abyste zjistili, jak na tuto změnu bude tělo reagovat.

Chci zhubnout. Jak moc mi v tom Chia Shake pomůže?

S hubnutím vám Chia Shake pomůže díky svému složení bohatému na proteiny, vlákninu a další důležité látky opravdu hodně. Není však všemohoucí, je potřeba jej zkombinovat se zdravým životním stylem, především pravidelným pohybem.

Mohu produkty Chia Shake užívat i v případě, že jsem těhotná nebo kojím?

Ano, výrobky Chia Shake jsou určeny i pro těhotné a kojící ženy, neobsahují totiž žádné škodlivé přísady.

Mám alergii na lepek. Jsou pro mě produkty Chia Shake bezpečné?

Všechny výrobky jsou plně bez lepku. Zároveň je dostupná i celá řada veganských výrobků – jmenovat můžeme třeba veganské jahodové a banánové koktejly.

Redakce Milujeme Fitness

Redakce Milujeme Fitness

Jsme nadšenci do fitness a zdravého životního stylu. Píšeme pro vás články s tipy, jak co nejlépe a nejefektivněji cvičit, jak získat vysněnou postavu a zároveň si cvičení maximálně užívat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rychlý přehled

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA MILUJEME FITNESS