Vánoční speciál 2023 (50 tipů na dárky pro sportovce) 🎁🎄

Rychlý přehled

KetoDiet recenze a výsledky po 1 měsíci od Moniky [osobní zkušenost]

Obsah článku

Rádi byste vyzkoušeli v současnosti tolik oblíbenou keto dietu?

Zaujala vás široká nabídka produktů a zvýhodněných balíčků od KetoDiet.cz, českého výrobce s letitou tradicí, jehož diety si oblíbily také české celebrity?

Právě díky velké popularitě najdete na internetu plno kladných recenzí, které ketonovou dietu od KetoDiet vynášejí do nebes.

Nás ale zajímalo, jaká je skutečnost.

Vybrali jsme čtyřtýdenní balíček INTENSE a naše redaktorka Monika se pustila do testování na vlastní kůži.

Jaké má z diety pocity? Jak jídla chutnají a jak celé hubnutí dopadlo? 

Pojďte se s námi podívat na výsledky!

KetoDiet osobní zkušenosti a recenze
Osobní zkušenost s Ketodiet (1 měsíc – 5 kg)

🚚 Doprava zdarma od 1.499 Kč
⏱ Rychlá příprava
😋 Vynikající chuť

Osobní zkušenost s oblíbenou ketonovou dietou od KetoDiet pro vás sepsala naše redaktorka Monika Brešťanská. Jak sama říká, zajímá mě zdravý životní styl, ale udržet si váhu po dvou dětech je trošku oříšek.

Než se pustíte do hubnutí s KetoDiet

Než se podíváme na náš balíček od KetoDiet a jejich další nabídku, pojďme se nejprve říct, co to vlastně keto dieta je.

Alfou a omegou tohoto stravování je snížit příjem sacharidů na minimum a zvýšit podíl bílkovin v jídelníčku.

Za normálních okolností čerpá organismus energii k jeho fungování právě ze sacharidů – tedy jednoduchých a složitých cukrů.

Pokud ale tuto makroživinu omezíme, začně tělo jako zdroj energie využívat tuky. A to i ty, které už jsou uložené. Dochází tedy k poměrně rychlému úbytku tukové tkáně.

Zdroj: KetoDiet.cz

Jak funguje keto dieta?

A proč je to dieta “ketonová”?

Když začne tělo využívat jako zdroj energie tuky, dostává se do takzvané ketózy. Jedná se o stav, kdy se zvýší podíl ketonů v krvi.

Ketony produkují játra v souvislosti s poklesem glykogenu. Právě tyto ketolátky se postarají o spalování tuků.

Ketóza nastupuje zpravidla druhý až čtvrtý den od zahájení diety. Každý má však jiný metabolismus i zdravotní stav, u některých uživatelů tedy může docházet k pomalejšímu nástupu. 

Zásady keto diety

 • stravuji se pravidelně
 • jím pět až šest jídel denně
 • jídla doplňuji zeleninou, ořechy a zdravými tuky
 • dodržuji pitný režim, optimální příjem je 2-3 litry vody denně
 • udržuji se v dobré psychické kondici
 • zařadím nenáročný pohyb, například svižnou chůzi
 • nevážím a neměřím se každý den
 • dbám na striktní dodržování dietního plánu a dokončím ho

Průběh redukční diety s KetoDiet 

Redukční dieta od KetoDiet sestává ze tří kroků. Tyto fáze je vhodné pečlivě dodržet, aby se nedostavil jojo efekt.

brožura ketodiet
Brožura KetoDiet

1. fáze – redukční

První fázi nazýváme redukční. V tomto kroku je dieta velmi striktní.

Konzumují se pouze KetoDiet jídla, nepřidávají se žádné další ingredience (pokud vážíte méně než 65 kg, tak můžete přidat povolené potraviny) a jí se pětkrát denně po 2-3 hodinách. V tuto chvíli se dostaví ketóza a dochází k rychlému úbytku tuků.

2. fáze – přechodová

Poté nastává fáze druhá – přechodová. Ta vás připraví na klasické stravování. Stále jíte keto jídla, nicméně v tuto chvíli už jen 4 porce KetoDiet, které doplníte jedním klasickým jídlem z povolených surovin.

Obvykle se jedná o oběd složený z masa, zeleniny a zdravých tuků. Pokud se vám během diety nechce vařit, můžete využít i některé z hotových jídel KetoDiet.

3. fáze – stabilizační

V poslední, stabilizační fázi se již přechází na klasické stravování. Tento krok je velmi důležitý, má vás naučit, jak si připravit zdravá, lehká a chutná jídla, abyste se opět nevrátili k původnímu nezdravému stravování.

Nyní už zařazujeme také sacharidy, ovšem v poměrně malém množství. Obvykle se jí ještě dvě KetoDiet jídla denně, zbytek porcí je již nahrazen klasickou nízkosacharidovou stravou, zeleninou a zdravými tuky. 

Jak vybrat vhodný balíček KetoDiet?

Nabídka od KetoDiet je opravdu široká. Ještě se k tomu dostane. 😉

Ale teď v rychlosti. Na webu najdete tři typy dietních balíčků:

KetoDiet řady Basic, Medium a Intense

Balíčky jsou speciálně navržený s ohledem na vaší váhu a vaše očekávání.

Nevíte, které si vybrat?

Pokud si nejste jistý, že KetoDiet je ta správná volba, tak můžete vyzkoušet ochutnávkový balík, ve kterém najdete porce různých produktů, a teprve poté objednat balíček na celý měsíc.

✅ Ale sázka na jistotu bude, když použijete BMI kalkulačku od KetoDiet, která vám přesně řekne, co je pro vás ideální.

KetoDiet BMI kalkulačka
Do BMI kalkulačky si zadáte své údaje

V kalkulačce vyplníte všechny důležité informace jako je věk, váha, výška nebo obvod pasu a boků. Po potvrzení vám kalkulačka ukáže, jak na tom jste.

Máte-li váhu v normě, nabídne vám doplnit stávající jídelníček o některé KetoDiet svačinky a doporučí omezit tučná a sladká jídla.

Pokud máte mírnou, vyšší nebo velmi vysokou nadváhu, ukážou se vám nejen stravovací doporučení, ale také produkty a dietní plány vhodné přesně pro váš typ postavy.

Vyzkoušejte si to. 😉

Osobní zkušenost – jak KetoDiet chutná a funguje?

KetoDiet zkušenosti
Balení jídel KetoDiet

Jelikož mě hlavně během zimních měsíců trápí přebytečný tuk v oblasti břicha a boků, který jsem chtěla shodit co nejrychleji, rozhodla jsem se vyzkoušet 4týdenní balíček INTENSE.

Jedná se sice o balíček pro vysokou nadváhu, ale oproti jiným má hned několik výhod – nemusíte připravovat žádná jiná jídla kromě těch z balíčku a obsahuje 140 porcí, které vám bohatě vystačí na celý měsíc.

Pokud bych zvolila například balíček BASIC, který mi dle BMI kalkulačky vychází, musela bych se spokojit pouze s dvoutýdenní verzí, přičemž KetoDiet jídlem bych mohla nahradit pouze dvě porce denně. 

Hubnutí by bylo pozvolnější a ne tak rychlé, což je skvělé pro všechny, kteří mají problémy s neustálým nárůstem váhy a chtějí si ji udržet.

Dietní plány BASIC a MEDIUM jsou také výborné pro všechny, kteří se nechtějí smířit s “práškovým” jídlem po celý měsíc, a potřebují alespoň jedno klasické nízkosacharidové jídlo denně.

KetoDiet balíček INTENSE

I přesto, že jsem zvolila nejintenzivnější plán, počítala jsem s tím, že můj váhový úbytek nebude tak masivní, jako tomu je u silně obézních lidí, kteří již během prvního měsíce mohou zhubnout i více než 10 kilogramů.

Já očekávám úbytek maximálně pěti kilogramů, protože větší tukovou zásobu, která poskytne energii namísto sacharidů, stejně nemám 🙂

Každopádně – jíst striktně jen keto jídla bez přidaných surovin by při mé váze nebylo dobré, a tak jsem většinu pokrmů obohatila o povolené potraviny v druhé fázi, tedy hlavně o vejce, bílý jogurt, tvaroh, kvalitní sýry a šunky. 

KetoDiet balíček
Balík s dietním plánem na 4 týdny

Balíček dorazil pár dnů po objednání. Po rozbalení jsem byla naprosto nadšená krásným balením všech produktů a celkově vzhledem pokrmů, které byly na krabičkách vyfocené.

Na přípravu jídel jsem se tedy vyloženě těšila.

Kromě papírových krabiček s keto jídly byl v mém balíčku také šejkr pro snadnější přípravu a brožura se všemi důležitými informacemi, které je třeba před zahájením diety vědět.

Našla jsem zde odpovědi na to, jak vypadá keto chřipka, čím si lze jídla dochutit a vylepšit nebo jak má vypadat nízkosacharidové jídlo.

KetoDiet produkty

🚚 Doprava zdarma od 1.499 Kč
⏱ Rychlá příprava
😋 Vynikající chuť

Na zadní straně brožurky najdete místo pro zapisování vašich úspěchů. Zapsat si zde můžete své míry před začátkem diety, po prvním, druhém a třetím kroku.

Osobně ale doporučuji podrobnější tabulku, do které si budete míry zaznamenávat každý týden, protože první fáze může u lidí s vysokou hmotností trvat až 8 týdnů a průběžné výsledky jsou ta největší motivace.

Před začátkem jsem se tedy ráno a nalačno zvážila, změřila a vrhla jsem se na přípravu prvního KetoDiet jídla. 

Dietu jsem držela poctivě celý měsíc, abych mohla objektivně posoudit nejen to, jak funguje a kolik lze zhubnout, ale také chuť všech produktů v balíčku, snadnost přípravy nebo vyzkoušet, jak jídla vylepšit, aby byl jídelníček ještě pestřejší.

Pojďme se tedy podívat na to, jaké pocity mám z konkrétních pokrmů. Ukážu vám také reálné fotografie jídel, a na závěr samozřejmě zhodnotím, jak celá dieta funguje!

Můj balíček INTENSE na 4 týdny a jeho recenze

Mezi moje favority v balíčku patřili jednoznačně čokoládové proteinové tyčinky, hrachová polévka, chléb s vlašskými ořechy a kávový shake.

Pojďme to ale vzít hezky popořadě a představit si všechna jídla v balíčku.

Proteinový chléb

V balíčku byly dva druhy proteinového chleba. Konkrétně tmavý chléb a chléb s vlašskými ořechy. Vzhledem k tomu, že jsem zvyklá si tento typ chleba kupovat i běžně v marketu, jsem byla s jeho chutí i konzistencí spokojená a velký rozdíl jsem nezaznamenala.

Chléb obsahuje semínka, ořechy, celozrnnou žitnou mouku a otruby. Přesto je vláčný a chutný. Já jsem si na něj připravila buďto pomazánku nebo jej dozdobila jen vysokoprocentní šunkou.

TIP na pomazánku: Pokud jste v druhé fázi nebo máte pouze nízkou nadváhu, můžete si na chléb natřit tuto pomazánku. Připravíte ji z tvarohu ve vaničce, čerstvého pórku (nebo pažitky či jarní cibulky), soli a pepře. Tvaroh jednoduše vyšlehejte se solí a pepřem, zamíchejte do něj najemno nakrájený pórek či pažitku a můžete podávat. 

Proteinové nápoje

Proteinové nápoje jsou skvělé v tom, že je jen smícháte v šejkru a můžete je vypít (nebo si je vzít s sebou a vypít třeba po cestě do práce). Já osobně tyto “keto” koktejly v lásce nemám.

Obvykle mají příliš umělou chuť a nápoj má celkově divnou strukturu. U KetoDiet nápojů jsem se ale s umělou chutí setkala pouze u příchutě Jahoda a banán

Dále byly v balíčku příchutě:

Poslední příchuť byla moje nejoblíbenější – naprosto skvělý koktejl, který jsem pila s chutí místo kávy a určitě si ho objednám znovu!

Z méně oblíbených příchutí jsem zkoušela připravit něco “lepšího” a podařilo se mi vytvořit výborný mugcake, který se hodí jako snídaně nebo dopolední svačina.

Stačí smíchat lžíci mletých ovesných vloček, jednu porci proteinového nápoje, jedno vejce, lžíci bílého jogurtu, lžíci olivového oleje a lžičku prášku do pečiva. Směs promícháme ve větším hrníčku, vložíme na 3-5 minut do mikrovlnné trouby a koláček je hotov. 

Do těsta jsem si ještě vždy přidala něco navíc – chia semínka, oříšky, bobulové ovoce, kousky 80% čokolády,…

Tyto proteinové koktejly KetoDiet si poprávu zasloužili své umístění v žebříčku nejlepších proteinů na hubnutí.

Proteinová kapsička

Proteinová kapsička KetoDiet
Proteinová kapsička

Dále mě v balíku čekala proteinová kapsička Čokoláda – kokos. Tohle bylo něco, co mi popravdě dělalo největší problém sníst – chuť je umělá, konzistence také a hmota uvnitř kapsičky navíc příliš dobře nevoní. 

Výhodou je, kapsičku jednoduše hodíte do tašky a nemusíte se zabývat s přípravou jídla, nicméně tuto příchuť příliš nedoporučuji. Nakonec jsem se se spotřebováním kapsiček vypořádala tak, že jsem si obsahem potírala palačinky nebo chléb. 

Ani na e-shopu nemá tato příchuť příliš dobré hodnocení – zákazníci ji hodnotí pouze 62 %, zatímco vanilková varianta si získala až 90% ohlasy a příchuť Jablko a skořice 86 %. Doporučuji tedy zvolit některou z těchto lépe hodnocených příchutí. 

Proteinové omelety

KetoDiet proteinová omeleta
Vylepšená omeleta ala pizza od KetoDiet

Omelety jsou výborné jako snídaně, oběd i večeře. Dobře zasytí a lze je sníst jen tak bez dalších přidaných surovin, protože už jsou dostatečně dochucené. V mém balíčku byla omeleta česneková a slaninová.

Obě chutnaly skvěle. Někdy jsem je doplnila vysokoprocentní šunkou a plátkovým sýrem, jindy jsem si na omeletu nastrouhala parmazán nebo jsem ji použila jako tortillu a naplnila míchanou zeleninou s domácím jogurtovým dipem. 

Příprava omelety je snadná. Nejprve rozmícháte obsah sáčku smícháte se 100 ml studené vody. Já jsem k tomu použila shaker, je to nejjednodušší. Následně tekutou směs vylijete na nepřilnavou pánev (můžete přidat kapku oleje) a smažíte dvě minuty z každé strany.

Proteinová palačinka

Proteinová palačinka KetoDiet
Proteinová palačinka s čokoládovou kapsičkou, malinami a ořechy

Palačinka s příchutí kokos mě příliš neoslovila. Osobně upřednostňuji palačinky bez příchutě, které si dotvořím dle svého (klidně i naslano) – na e-shopu jsem našla i tuto variantu. 

Palačinku připravíte podobně jako omeletu – v šejkru rozmícháte obsah sáčku s 60 ml vody, necháte dvě minuty odstát a následně směs nalijete na rozpálenou pánev. Smažíme z každé strany asi minutu. I přes tuto krátkou chvíli na pánvi mi však palačinky přišly suché a “tuhé”. Nicméně sníst se daly.

Polévky

Polévky od KetoDiet byly to nejlepší na celé dietě. Měly skvělou chuť a uvnitř balíčku bylo přesně to, co člověk očekává. Kuřecí a hovězí polévka vypadala i chutnala jako klasický bujón s nudlemi. Nudle mají však trošku jinou chuť, jsou totiž proteinové.

Mým oblíbencem je hrachová polévka, která chutná téměř jako domácí, dokonce v ní najdete kousky hrášku. Posledním druhem byla dýňový polévka, která byla také chutná, na můj vkus však docela přesolená a chutí mi dýni příliš nepřipomínala. 

Polévky jsem jedla hlavně na oběd. Jsou připravené během chvilky – stačí obsah sáčku vysypat do misky a zalít 250 ml vroucí vody. Poté se polévka promíchá a nechá se tři minuty odstát. Hotové polévky nepotřebovaly dochutit ani ničím vylepšovat.

Panna cotta

Panna Cotta od KetoDiet
Panna cotta s ovocem

Že dietní zákusek neexistuje? Tahle KetoDiet Panna cotta vás vyvede z omylu. Od té “normální” ji prakticky nerozeznáte. 

Já jsem ji připravovala den dopředu do skleničky a uložila do lednice. Další den dopoledne jsem si vytáhla skleničku s panna cottou ke kávě 🙂

Prášek ze sáčku stačí v šejkru promíchat se 100 ml vody nebo odtučněného mléka pro plnější chuť. Následně tekutinu přelijete do skleničky a necháte ztuhnout v lednici. 

Já jsem si připravila ještě rozvar z rybízu a malin, do kterého jsem přidala chia semínka a navrstvila jsem ho na panna cottu. 

Proteinové kaše a pudinky

Proteinové kaše a pudinky od KetoDiet
Proteinové pudinky a kaše

Záměrně dávám tyto dva produkty pod jeden nadpis, protože se mi jevily jako téměř stejný výrobek s jinou příchutí. Konzistence byla velmi podobná, bližší pudinku.

Pokud očekáváte něco jako ovesnou kaši, budete nejspíš zklamaní. Chuť je spíše umělá, konzistence také nic moc.

Sníst se dalo obojí, ale vanilkovo-banánovou kaši a karamelový pudink bych si podruhé neobjednala. Vyzkoušela jsem prášek použít jako základ do hrníčkového koláčku, který jsem připravovala z proteinových nápojů, ale výsledek byl nic moc – koláč byl příliš tuhý. 

Proteinové těstoviny

Proteinové těstoviny KetoDiet
Těstoviny s tuňákovým salátem se zeleninou

V balíčku byla také krabička s proteinovými těstovinami typu fusilli. Jakožto milovník těstovin jsem z tohoto zjištění byla nadšená, protože těstoviny lze upravit na milion způsobů, takže každý oběd může být s jejich použitím jiný. 

Připravit si k nim můžete rajčatovou omáčku, směs kuřecího masa a zeleniny nebo z nich vytvořit těstovinový salát.

Pokud se ale chcete držet toho, že budete během diety vařit minimálně, můžete sáhnout po kvalitní konzervě s tuňákem a zeleninou. Pak už stačí jen uvařit těstoviny dle návodu, smíchat s tuňákem a podávat. 

Těstoviny jsou samozřejmě trochu jiné než vaječná či semolinová klasika. Přirovnala bych je konzistencí k celozrnným těstovinám – jsou o něco tvrdší, stále však chutnají jako těstoviny.

Proteinové tyčinky

Proteinové tyčinky KetoDiet
Proteinová tyčinka KetoDiet

Můj další favorit jsou proteinové čokoládové tyčinky. Jelikož jsem často “ve skluzu” a nemám čas se v klidu najíst, tyčinku jsem si v této situaci vždy vzala s sebou do kabelky a snědla ji klidně v autě.

Po ochutnávce kapsiček jsem měla trochu strach, ale musím říct, že chutnají skvěle a určitě si balení objednám ještě jednou i po skončení diety.

Na e-shopu najdete kromě čokoládové varianty také mnoho dalších, které určitě stojí za vyzkoušení.

Překvapilo mě, jak mě takto malá tyčinka zasytila – neměla jsem po ní hlad až do dalšího chodu, který jsem si vždy dala jen kvůli pravidelnosti.

[PŘED a PO] Výsledky po 4 týdnech

Jak jsem tedy na konci dietního plánu dopadla?

Podařilo se mi něco zhubnout?

A jak celkově hodnotím balíček od KetoDiet?

KetoDiet výsledky začátek
KetoDiet výsledky měsíc po

Moje počáteční váha byla 56,9 kilogramu. Po čtyřech týdnech diety jsem dosáhla váhy 51,7 kilogramu. V pase jsem pak ze 78 centimetrů zhubla na 72 centimetrů.

Je tedy jisté, že dieta funguje. Musím ale zmínit, že jsem se začátkem diety také omezila jízdu autem a začala chodit téměř všude pěšky, takže více pohybu udělalo taky své.

Každopádně, už na pohled a na dotek jsem se zbavila alespoň nějakého tuku – tělo je celkově pevnější.

Konkrétní výsledky tedy máme, ale co jídlo a jeho chuť?

S většinou jsem byla velmi spokojená. Pečivo, polévky, omelety a další druhy jídel nebylo nutné ani příliš dochucovat a upravovat.

Příprava byla rychlá a balíček navíc obsahoval plno věcí, které se daly vzít i na cesty, takže pokud jste často mimo domov, nic vás nenutí dietu porušit. Oceňuji i velký výběr jídel, díky čemuž jsem se pokrmů “nepřejedla” už v prvním týdnu.

KetoDiet výsledky mínus 5 Kg
Na váze se ukázalo o 5 kilogramů méně

Celkově mi tedy dietní program od KetoDiet velmi vyhovoval, hubnutí bylo úspěšné a nezbývá mi nic jiného, než dietu doporučit všem, kteří se chtějí zbavit nějakých kil navíc bez počítání kalorií a hodin ve fitku!

Kdo by měl KetoDiet vyzkoušet a pro koho se nehodí?

JE VHODNÁ PRO:

✅ všechny, kteří nemají vážné zdravotní problémy a potřebují zhubnout pár kilo
✅ ženy v menopauze, u kterých dochází k rychlejšímu ukládání tuku
✅ ženy po porodu, které už nekojí a chtějí se dostat na původní váhu bez ztrácení času s počítáním kalorií a zdlouhavým vařením
✅ všechny, kteří mají špatné stravovací návyky a chtějí se naučit jíst pravidelně a zdravě
✅ ty, které nebaví vařit, a tak často konzumují polotovary a fast food

NENÍ VHODNÁ PRO:

Dietu v první řadě nesmí držet dvě skupiny lidí – těhotné a kojící ženy a děti a dospívající mladší 18 let.

Dále by se jí měli vyhýbat pacienti trpící vážným onemocněním – v tomto případě se vždy poraďte s ošetřujícím lékařem, který určí, zda je tato forma stravování pro vás vhodná.

Onemocnění, u kterých bychom se měli keto dietě vyhnout:

– nemoci ledvin a močových cest
– všechna jaterní onemocnění
– diabetes I. typu při aplikaci inzulinu
– potravinové alergie na některou ze složek obsažených v keto jídlech
– chronická a akutní onemocnění srdce
– mozková příhoda
– poruchy příjmu potravy
– onkologická onemocnění
– vážné psychiatrické diagnózy

Všechny kontraindikace najdete na webových stránkách KetoDiet.cz.

KetoDiet – kompletní nabídka

KetoDiet kompletní nabídka

🚚 Doprava zdarma od 1.499 Kč
⏱ Rychlá příprava
😋 Vynikající chuť

V e-shopu KetoDiet.cz najdete opravdu hodně produktů, které lze libovolně kombinovat a vytvářet z nich vhodný jídelníček pro první, druhou i třetí fázi diety.

Vybírat můžete z:

Pečivo, dezerty a snacky

KetoDiet pečivo, dezerty a snacky

Pokud máte strach, že si při ketonové dietě nebudete moct dopřát pečivo s vysokoprocentní šunkou jako rychlou večeři, nebo něco dobrého k čaji či k večernímu posezení u televize, můžete být v klidu – u

😋 KetoDiet totiž ví, že mlsání stojí za psychickou pohodou, a ta je při hubnutí velmi důležitá!

V této kategorii tedy najdete chutné proteinové tyčinky různých příchutí, které se hodí na cesty nebo jako svačina do práce, rychlé dezerty ve formě pudinků či panna cotty, nebo zdravé slané snacky, které výborně nahradí klasické chipsy nebo jiné kalorické “křoupání”.

Snídaně a svačiny

KetoDiet snídaně a svačiny

Chcete-li být při keto dietě úspěšní, je důležité se nejpozději hodinu po probuzení najíst. S tím pomohou jídla vhodná jako vydatná snídaně poskytující dostatek energie na celé dopoledne.

V kategorii najdete například proteinové kaše, müsli nebo pomazánky. Jako rychlá svačinka mezi hlavními jídly pak skvěle poslouží kapsička s proteinovým pyré.

Hlavní jídla

KetoDiet Hlavní jídla

I při dodržování dietního režimu bychom neměli zapomínat na vydatný oběd či sytou večeři. Pro tyto chody nejlépe využijete některé z KetoDiet hlavních jídel.

Zvolit můžete například z několika druhů polévek, ochucených omelet, palačinek, proteinových těstovin nebo přímo hotových jídel, které stačí před podáváním jen ohřát.

Nápoje

KetoDiet koktejly

KetoDiet nápoje s přehledem nahradí až tři jídla denně. Koktejly obsahují všechny důležité živiny, zasytí a navíc můžete vybírat z mnoha originálních příchutí. Skvělou svačinku připravíte také ze směsi na ovocné smoothie. Nápoje stačí promíchat s vodou v šejkru.

V nabídce jsou také “Ready to Drink” nápoje – jedná se o malé lahvičky, ve kterých už je koktejl připravený. Odpadá tedy potřeba nosit s sebou šejkr, vodu a práškovou směs. 

Při proteinové dietě je nezbytné dodržovat pitný režim. Optimální je pití čisté vody, nicméně mnoho lidí zvyklých pít slazené a sycené nápoje má s pitím obyčejné vody problém a často pak dochází k nedostatečnému příjmu. S tím pomůžou sirupy, které dodají vodě příjemnou příchuť.

Produkty od KetoDiet nás mile překvapily. A naše redakce je řadí mezi ty lepší a nejchutnější. 😉 I proto jsme je zařadili do naších žebříčků s srovnáních.

Velký přehled nejlepších keto diet
Výběr nejlepších proteinů na hubnutí
Srovnání a výběr proteinových tyčinek

Co stojí za vyzkoušení?

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit polévky. Pokud jste již někdy zkoušeli keto dietu jiné značky, možná jste vůči chuti jídel rezervovanější a dobrovolně byste si celý balík polévek neobjednali.

KetoDiet polévky

Chuť i celkový vzhled KetoDiet polévek vás však mile překvapí. Většina z nich totiž chutná jako velmi kvalitní “polévka ze sáčku”.

Například kuřecí či hovězí polévka vypadá i chutná jako bujón s nudlemi, hrášková dokonce obsahuje kousky sušeného hrášku.

Dalším tipem jsou proteinové koktejly.

Konkrétně příchuť ledová káva a čokoláda může s přehledem suplovat skutečný kávový nápoj ochucený sladkou čokoládou. Pokud si koktejl ještě vychladíte, je skvělým osvěžením pro letní dny.

Pro rychlou svačinku do práce, kterou stačí hodit do kabelky, se výborně hodí proteinové tyčinky. Máte-li zkušenosti s klasickou proteinovou tyčinkou z obchodu či fitka, jistě vám zachutnají i ty od KetoDiet – rozdíl totiž nepoznáte.

Složení produktů KetoDiet

Konkrétní složení závisí na konkrétním produktu.

👉 U KetoDiet je složení mnohem rozmanitější než u jiných keto diet, kde mají výrobky jakýsi společný základ.

Jako bílkovinná složka se často využívá:

 • hrachová bílkovina
 • pšeničná bílkovina
 • syrovátkový bílkovinný koncentrát
 • sušený vaječný bílek a podobně

V každém produktu je pak dostatek vitamínů, minerálů a stopových prvků – jídla totiž musí obsahovat dostatek všech nezbytných živin, aby organismus během diety nestrádal. 

Konkrétní složení každého produktu najdete buďto na obalu výrobku, nebo na KetoDiet.cz – u daného výrobku v popisku. 

Důležité je však zmínit, že téměř všechny produkty obsahují některý z alergenů. Jedná se především o laktózu, ale také o ořechy, sóju, lepek či celer. Tak pokud máte nějaké alergie, tak si na to dejte pozor.

Nákup na KetoDiet.cz

KetoDiet e-shop
E-shop KetoDiet.cz

🚚 Doprava zdarma od 1.499 Kč
⏱ Rychlá příprava
😋 Vynikající chuť

Nakoupit si na KetoDiet.cz je snadné – e-shop je přehledný, rozdělený do množství různých kategorií podle typu jídla či fází, pro které se dané produkty hodí.

Do přehledu se dostanete kliknutím na modrou kolonku “E-shop” v levém horním rohu.

Na hlavní straně pak najdete i množství tlačítek, která vás navedou například k akčnímu a zlevněnému zboží nebo ke zvýhodněným balíčkům. Dozvíte se zde také, jak vybrat nejlepší balíček, co o dietě říkají zákazníci, můžete si pročíst recepty nebo různé tipy na hubnutí. 

Poté, co naplníte svůj košík, můžete přejít k dalším náležitostem objednávky. Má-li vaše objednávka vyšší hodnotu než 1499 korun, máte dopravu zdarma.

Následně klepněte na tlačítko “Pokračovat k dopravě a platbě”, kde si můžete zvolit dopravce. Balík vám doručí Česká pošta, Zásilkovna, Balíkovna nebo PPL. 

Je možné platit stravenkami?

Svoji objednávku můžete pohodlně zaplatit hned v tomto kroku kartou, online bankovním převodem, stravenkovou kartou Edenred a Up, nebo pomocí platební karty Sodexo GastroPass Card – to je výborná zpráva pro všechny, kterým zaměstnavatel poskytuje bonusy v této formě.

Balíček lze samozřejmě zaplatit také na dobírku.

Akce a slevy na KetoDiet.cz

Pokud chcete na nákupu u KetoDiet ušetřit nějakou tu kačku, tak tady je pár tipů.

Slevy a akce 1+1

O aktuálních akčních nabídkách se dozvíte v záložce “Akce a slevy”, kde nenajdete jen zlevněné produkty, ale také nabídku 1+1 zdarma a další sezónní akce.

Věrnostní program

Před nákupem se nezapomeňte zaregistrovat. Díky tomu dostanete za každou objednávku body, takzvané “knoflíčky”.

Platí, že čím více utratíte, tím více knoflíčků získáte – konkrétně se jedná o jeden knoflíček za každou utracenou stokorunu. Nasbírané knoflíčky pak můžete proměnit na slevy. 

Více o věrnostním programu KetoDiet

Doprava zdarma

Dopravu zdarma získáte u každé objednávky nad 1.500 Kč.

Výhodné balíčky KetoDiet

Mezi velké výhody a způsob jak ušetřit patří i výhodné balíčky KetoDiet – pokud budete výrobky objednávat jednotlivě, můžete si připlatit i pár tisíc navíc.

Na e-shopu najdete hned několik druhů balíčků. Ty se rozhodně vyplatí, protože mohou oproti samostatnému nákupu produktů ušetřit poměrně dost peněz.

Balíčky jsou rozděleny do tří skupin podle typu dietního plánu. Na ukázku jsme vybrali několik balíčků.

KetoDiet na 2 týdny – BASIC 1. krok

KetoDiet na 2 týdny – BASIC 1. krok

Vhodné pro nízkou nadváhu.

zjistit přesné složení

Tento balíček je určen pro nízkou nadváhu. Pokud potřebujete shodit jen pár kilo nebo nastartovat ketózu, bude tou pravou volbou. Obsahuje celkem 70 porcí a vystačí na dva týdny. 

V balíčku najdete:

 • proteinový nápoj jahoda a banán
 • proteinový nápoj Piňa Colada
 • proteinový nápoj lískový oříšek a čokoláda
 • proteinové těstoviny FUSILLI
 • proteinová polévka dýňová
 • proteinová kaše příchuť jablko a skořice
 • proteinová omeleta 
 • proteinová palačinka 
 • proteinová polévka kuřecí s nudlemi
 • proteinový chléb tmavý
 • shaker (300 ml)
 • dietní brožurka

KetoDiet na 3 týdny – MEDIUM 1. krok

KetoDiet na 3 týdny – MEDIUM 1. krok

Vhodné pro střední nadváhu.

zjistit přesné složení

V balíčku Medium pro střední nadváhu v 1. kroku najdete hned 105 porcí, které vystačí na 3 týdny hubnutí.

Balíček obsahuje:

 • proteinový nápoj ledová káva a čokoláda
 • proteinový nápoj malina a černý rybíz
 • proteinový nápoj meruňka a mango
 • proteinová kapsička vanilka a jogurt
 • palačinka vanilka
 • proteinová placka česnek
 • proteinové těstoviny 
 • proteinová kaše malina
 • omeleta sýr
 • proteinový pudink vanilka
 • polévka hovězí s nudlemi
 • polévka dýňová
 • proteinový chléb tmavý
 • proteinové smoothie pomeranč
 • proteinové tyčinky s arašídy
 • shaker
 • brožurka

KetoDiet na 4 týdny – INTENSE 3. krok

Balíček pro první fázi z této kategorii jsme si představili blíže v osobní recenzi. Pojďme se tedy podívat na obsah balíčku INTENSE ze 3. fáze, který je vhodný i po ukončení dietního plánu.

KetoDiet na 4 týdny – INTENSE 3. krok

Ideální pro stabilizační fázi.

zjistit přesné složení

V tomto balíčku najdete celkem 56 porcí. Je určený na 4 týdny při třetí, tedy stabilizační fázi.

Kromě jídel zde najdete také brožurku s recepty, podle kterých se naučíte vařit zdravá a chutná nízkosacharidová jídla.

Balíček obsahuje:

 • proteinový nápoj 14 porcí
 • proteinové smoothie 
 • proteinová polévka dýňová
 • proteinová kaše jablko a skořice
 • proteinová kapsička jahoda
 • omeleta slanina
 • proteinová panna cotta 
 • proteinové těstoviny risoni a špagety
 • proteinové müsli basic + ovocné
 • proteinový chléb s mandlemi
 • proteinový chléb s mrkví
 • proteinové palačinky
 • proteinová tortilla
 • müsli tyčinky
 • low carb krém slaný karamel
 • CRISPY kuličky v mléčné čokoládě
 • grissini
 • proteinové tortilla chipsy

KetoDiet ochutnávkový balíček na 3 dny

KetoDiet ochutnávkový balíček na 3 dny

Vhodný pokud si nejste jistý.

zjistit přesné složení

Ochutnávkový balíček je pro všechny, kteří váhají a nejsou si jistý, že jim bude KetoDiet sedět. Během tří dnů ochutnáte vybrané produkty a na základě osobní zkušenosti se potom rozhodnete.

Ochutnáte tyto keto jídla:

 • proteinový nápoj – příchuť meruňka a mango 1 porce
 • proteinový nápoj – příchuť jahoda a banán 1 porce
 • proteinový nápoj – příchuť lískový oříšek a čokoláda 1 porce
 • proteinový drink – příchuť čokoláda 1 porce
 • proteinová kapsička – příchuť vanilka a jogurt 1 porce
 • proteinová polévka – rajčatová s nudlemi 1 porce
 • proteinová polévka – kuřecí s nudlemi 1 porce
 • proteinová placka – příchuť česnek 1 porce
 • proteinová palačinka – příchuť kokos 1 porce
 • proteinová panna cotta – příchuť smetana a vanilka 1 porce
 • proteinová kaše – příchuť jablko a skořice 1 porce
 • proteinový pudink – příchuť karamel 1 porce
 • proteinový croissant – máslová příchuť 1 kus
 • slaný proteinový croissant – cereální 1 kus
 • proteinový chléb – tmavý 1 porce
 • proteinové tortilla chipsy – příchuť chedar 1 balení
 • proteinový krém s lískovými oříšky – příchuť čokoláda (50 g)

Výhody a nevýhody

VÝHODY:

+ velký výběr jídel i dietních pochutin
+ většina jídel je opravdu chutná a odpovídá popisu
+ různé druhy výhodných balíčků
+ rychlá a snadná příprava
+ věrnostní klub s dalšími slevami
+ mnoho recenzí, firma spolupracuje i se “známými tvářemi”
+ český výrobce
+ klientský online servis pět dní v týdnu

NEVÝHODY:

– poměrně vysoká cena oproti konkurenci
– produkty v balíčku nelze nahradit jinými příchutěmi
– jídla obsahují poměrně dost alergenů
– některé příchutě jsou příliš umělé

Nejčastější otázky a odpovědi

 • Kde koupit produkty od KetoDiet? 

  Mají spoustu prodejen, konzultantských míst, kde si můžete produkty pořídit. Nejrychlejší je to ale stejní přímo na jejich originálním e-shopu ketodiet.cz.

 • Jak můžu na nákupu ušetřit? 

  Nejlepší je nakoupit rovnou výhodné balíčky KetoDiet. Je to sice jednorázově víc peněz, ale když si to přepočítáte, kolik byste zaplatili, kdybyste produkty kupovali jednotlivě, tak se to hodně vyplatí. Občas mají i hezké akce přímo v sekci akce.

 • Jak vybrat ideální balíček přímo pro vás?

  Pokud s ketonovou dietou začínáte a chystáte se na první nákup na KetoDiet, tak se určitě nebojte jim napsat. Mají šikovnou podporu. Také můžete využít jejich BMI kalkulačku, která vám sama navrhne ideální balíček přímo pro vás.

 • Pro koho je keto dieta vhodná?

  Na své si přijdou téměř všichni, kteří chtějí zhubnout nějaké to kilo. Samozřejmě existují výjimky. Mezi ty patří hlavně zdravotní omezení. Pokud si tedy nejste jisti, tak se podívejte na výpis kontraindikací na KetoDiet a samozřejmě se poraďte se svým lékařem.

 • Musím při tom cvičit?

  Je to trošku hřích psát to sem, ale nemusíte. Velkou výhodou ketonových diet je, že při nich nemusíte cvičit a přesto hubnete. Ale s troškou pohybu to určitě půjde lépe a radostněji.

🚚 Doprava zdarma od 1.499 Kč
⏱ Rychlá příprava
😋 Vynikající chuť

Podívejte se na recenze a zkušenosti podobných výrobců jídel pro ketonové a proteinové diety.

Nature’s Finest recenze a zkušenosti
Chia Shake recenze a zkušenosti
Mix Slim recenze a zkušenosti
KetoFit recenze a zkušenosti
KetoMix recenze a zkušenosti
DailyMix recenze a zkušenosti

KetoDiet - rychlé shrnutí
ketodiet osobni zkusenosti recenze

Sháníte-li produkty vhodné pro všechny typy obezity - mírné, střední i těžké, pak jste je objevili v balíčcích od KetoDiet. Jejich hlavní výhodou je totiž, že dokáží díky svému složení napomoci při redukci tělesné hmotnosti při ketonové dietě. Hlavní stavební složky výrobků této české značky tvoří bílkoviny a vláknina. Zásluhou toho jsou vhodné i pro lidi, kteří chtějí nabrat svaly či si udržet svou ideální váhu a celkově posilnit fyzické zdraví.

Hodnocení redakce:
5
Monika Brešťanská

Monika Brešťanská

Pohyb a zdravý životní styl by měl být přirozenou součástí života nás všech. Miluji turistiku, plavání a jízdu na inline bruslích. Zajímám se také o trendy ve stravování a zdravý životní styl, protože udržet si váhu po dvou dětech je už trošku oříšek :-)

Nepřehlédněte podobné články

Manboxeo a Damboxeo pro fitkaře

Už zase vám vrtá hlavou, jakým dárkem překvapit svou drahou polovičku, kámoše, manželku, anebo třeba strejdu? Pokud jsou to nadšení fitkaři a v gymu tráví víc času než doma, mám pro

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

vánoce 2022

Potřebujete originální dárek na poslední chvíli?

✅ Doporučujeme online kurz: Jóga pro začátečníky