Rychlý přehled

KetoMix recenze a osobní zkušenost redaktorky Moniky B. [-5 kg za 4 týdny]

Obsah článku

Chcete se pustit do keto diety?

Zaujal vás KetoMix.cz a jeho výhodné balíčky, které slibují rychlé a zdravé hubnutí?

KetoMix je jedním z nejznámějších produktů na trhu, co se ketonových diet týče. Různá doporučení a recenze najdete snad po celém internetu a sociálních sítích.

Možná si ale nejste jistý, jestli je to pro vás to pravé?

V tom případě jste tady správně.

My jsme se totiž osobně vyzkoušeli oblíbený čtyřtýdenní dietní program na vlastní kůži.

A máme pro vás obsáhlou recenzi KetoMix produktů. Dozvíte se jejich složení, jak to chutná a hlavně, jestli to funguje. 😉

Prozradím i nějaké KetoMix recepty, aneb jak si to vylepšit.

Pojďte se začíst do našich postřehů.

Ketomix recenze a zkušenosti

🚚 Doprava zdarma od 1.490 Kč
🎁 Dárek k objednávce zdarma

👉 Dodatečná sleva 3 % od Milujeme Fitness 💜
Použijte slevový kód: MILUJEMEFITNESS

Aktivovat slevu

Tuto detailní recenzi KetoMix jídel pro vás připravila redaktorka Milujeme Fitness Monika Brešťanská. Zajímá se také o trendy ve stravování a zdravý životní styl, protože udržet si váhu po dvou dětech je už trošku oříšek 🙂

Co je dobré vědět před nákupem KetoMix

Nejdřív si ale pojďme říct, co to vlastně ta keto dieta je. 

Ketonová, chcete-li proteinová, dieta je jeden z nejoblíbenějších způsobů hubnutí v současnosti. Svou popularitu nabyla díky velkému efektu, který se u lidí s větší nadváhou dostaví klidně v řádech pár týdnů. Výsledky jsou tedy viditelné, a tak není divu, že ji na doporučení drží stále více žen i mužů.

Jak funguje ketoMix dieta?

Při keto dietě se strava skládá hlavně z bílkovin a zdravých tuků. Sacharidy přijímáme v minimálním množství. Díky tomu se tělo dostane do takzvané ketózy.

Ketóza je stav, kdy tělo na základě nedostatku sacharidů musí využívat tuky jako zdroj energie.

V opačném případě jsou hlavním zdrojem energie sacharidy, přičemž přebytečné tuky se mohou ukládat, což zapříčiní přibírání na váze.

V ketóze ale tělo nevyužívá pouze tuky přijaté, sahá také do vlastních zásob. A tak je již po pár týdnech zřejmé, že tuky výrazně ubývají.  

Správně poskládat jídelníček z klasických potravin tak, abychom dodrželi zásady keto diety, ale zároveň nám nechyběly žádné živiny, je poměrně těžké. Chce to jistě zásah odborníka, laik může při sestavování vlastního jídelníčku udělat více škody než užitku a kýžený efekt se často vůbec nedostaví. 

Na tuto skutečnost reagují výrobci keto diet. Všechna keto jídla obsahují vyvážený poměr veškerých živin, nezapomíná se ani na vitamíny, minerály a stopové prvky, které jsou pro správné fungování organismu neméně důležité.

KetoMix proteinové housky
KetoMix proteinové housky
Proteinové palačinky KetoMix
Proteinové palačinky KetoMix

Dalším důvodem, proč sáhnout po “hotové” keto dietě je, že si nemusíte každý den hodiny chystat jídla do krabiček na další den. Mnoho lidí s nadváhou totiž tento návyk nemá. Považují čas strávený přípravou jídla za promarněný, a tak raději sáhnou po polotovarech. A to je začarovaný kruh.

S KetoMixem je to snadné. Každé jídlo máte totiž hotové do pěti minut bez dlouhého vyvařování. 

Dietní program bývá navíc sestavený tak, aby uživatele naučil správným stravovacím návykům. V první fázi je nejdůležitější si osvojit jíst každé tři hodiny, tedy pravidelně a v přiměřených porcích.

Součástí tohoto kroku je také dodržovat pitný režim. Není totiž výjimkou, že lidé vypijí i méně než polovinu tekutin, které denně potřebují. Tělo pak začne tvořit zásoby, vodu zadržuje a opět jsme tam, kde být nechceme – u přibírání na váze.

Jak probíhá dieta KetoMix

Správná ketonová dieta by měla probíhat ve třech fázích.

1. fáze – redukční

V prvních čtyřech týdnech probíhá takzvaná redukční fáze. V té se doporučuje konzumovat 5 KetoMix jídel denně. Doplňte je až 500 gramy povolené zeleniny (sem patří hlavně “zelená zelenina”, tedy saláty, zelená paprika, pór a podobně).

Dále ke KetoMix jídlům zařaďte nějaké zdravé tuky. Ty získáte například z ořechů avokáda či oliv. V první fázi je povoleno 30 gramů ořechů, 90 gramů avokáda a 90 gramů zelených oliv. Jídla je vhodné doplnit ještě 30 gramy kvalitního olivového, avokádového, lněného či řepkového oleje.

Důležité je dodržovat pitný režim. Pijte ideálně čistou vodu nebo neslazený zelený či bylinkový čaj. Doporučené množství je 2-3 litry tekutin denně.

Pokud jste žena vážící méně než 70 kilogramů, nebuďte na sebe tolik přísná – jedno jídlo denně můžete vyměnit za klasické proteinové, tedy třeba maso se zeleninovou přílohou, vejce nebo tvaroh. Případně můžete místo pěti porcí zařadit šestou, tvořenou klasickými povolenými potravinami.

👉 Doporučený produkty pro 1. fázi

2. fáze – redukční pokračovací

Tato fáze vás pomalu připravuje na přechod na běžnou stravu. Je vhodné ji dodržovat opět 3 až 4 týdny.

Součástí jsou 3 KetoMix jídla denně + 2 klasická proteinová jídla s minimem sacharidů (například ryba či libové maso s dušenou zeleninou a podobně).

Opět zařadíme povolené množství zeleniny, ořechů a tuků, stejně jako v prvním kroku. Dále můžete zařadit nízkotučné mléčné výrobky a jednu porci méně sladkého ovoce.

👉 Výhodný balíček pro 2. fázi

3. fáze – stabilizační

Nadále dodržujete dietu, nicméně v tomto případě se již udržujete v takzvané slabé ketóze. Pět porcí klasického jídla s vysokým podílem bílkovin a minimem sacharidů doplníte opět stejným množstvím zeleniny, tuků, ořechů a mléčných výrobků.

Některé porce můžete vyměnit za KetoMix jídla, například pokud nemáte čas na přípravu – jídlo přes den nevynechávejte, udržte si správné návyky. 

Povoleno je zařadit i 200 gramů ovoce, dvě porce tučnějších ryb týdně a dvě porce luštěnin týdně.

👉 Doporučená jídla pro 3 fázi

Poznámka redakce: Nenechte se zmást. Hodně jídel, které e-shop KetoMix má v nabídce pro 3 fázi jsou značky DailyMix. Ve skutečnosti je to ten samý výrobce. Jenom je to jiná produktová řada. 😉

Jídla pod značkou DailyMix testovala naše redaktorka Anna Macurová. Mrkněte na její DailyMix recenzi.

Pro koho je KetoMix vhodný?

JE VHODNÁ:

✅ pro všechny zdravé ženy i muže, kteří potřebují shodit pár kilo
✅ pro obézní lidi, kteří se potřebují dostat na optimální váhu a naučit se správnému stravování
✅ pro ženy v menopauze
✅ pro ženy po porodu, které již nekojí a rády by zpět svoji předchozí váhu
✅ pro pracovně vytížené lidi, kteří nemají čas na přípravu jídla a odbývají se fastfoodem a nezdravými polotovary
✅ pro každého, kdo má špatné stravovací návyky, ať už se jedná o konzumaci nezdravého jídla, nepravidelné stravování a podobně

NENÍ VHODNÁ

Dieta není vhodná zejména pro lidi trpící některým z níže uvedených onemocnění. Před zahájením diety se vždy poraďte s ošetřujícím lékařem. Dieta není vhodná ani pro osoby mladší 18 let.

Kontraindikace aneb Kdo by se měl keto dietě vyhnout:

– onemocnění kardiovaskulárního systému (srdeční příhody a jiné srdeční onemocnění)
– onemocnění štítné žlázy
– dna
– nemoci jater a ledvin
– žaludeční vředy
– onemocnění žlučníku
– diabetes I. a II. stupně
– Crohnova choroba
– onkologické onemocnění
– léčba Warfarinem
– při vážných psychiatrických onemocněních
– v období těhotenství a kojení

KetoMix produkty – co všechno je v nabídce

KetoMix nabízí širokou škálu produktů. Na stránkách najdete:

KetoMix produkty
KetoMix produkty

Hlavním rozdílem mezi KetoMixem a většinou konkurenčních značek je opravdu velký výběr jídel. U většiny z nich je navíc možnost zakoupení výhodného balení, nebo jsou součástí kompletních programů na hubnutí.

Také příprava je snadná – pomocí odměrky vždy odeberete požadované množství směsi, které smícháte s vodou a jídlo je doslova během pár minut hotové.

Pojďme se podívat blíž na nejoblíbenější kategorie, které jsou vhodné zejména v první fázi hubnutí.

Hotová jídla

KetoMix hotová jídla vám vezmou z úst výmluvu, že jste si nestihli připravit plnohodnotný oběd, třeba kvůli pracovnímu vytížení. Tyto “hotovky” jednoduše ohřejete v hrnci, na pánvi nebo v mikrovlnné troubě, a do pár minut máte na talíři zdravý oběd, který dodá energii na zbytek dne.

Vybírat můžete z jídel jako je krůtí na kmíně se žampiony, kuřecí se špenátovým pyré nebo krůtí s brokolicí a zelenými fazolkami.

Proteinové koktejly

Proteinové koktejly od KetoMixu jsou trošku jiné, než jaké znáte z fitka. Obsahují totiž všechny důležité živiny, a tak nejen doplní energii, ale slouží jako plnohodnotné jídlo.

Je super, že není třeba kupovat několik různých balení, pokud chcete víc příchutí. Jednoduše si objednáte jeden balík KetoMix proteinového koktejlu bez příchutě, ke kterému vyberete z jedenácti různých dochucovacích směsí. Ty navíc dostanete ke koktejlu zdarma. 

Příprava nápoje je snadná a rychlá. Do šejkru nasypete odměrku prášku, přidáte 200 ml vody, protřepete a máte hotovo.

Proteinové polévky

Už jste někdy měli uvařenou polévku za 3 minuty?

Přesně za tuto dobu budete mít proteinovou polévku KetoMix připravenou na talíři. Stačí jen připravenou směs rozmíchat v horké vodě. Díky tomu si jídlo nachystáte klidně o přestávce v práci. KetoMix nabízí až 10 různých příchutí, takže na své si přijde každý.

Proteinové palačinky a omelety

Palačinky KetoMix jsou velmi univerzálním jídlem. Můžete je totiž připravit na sladko i na slano. Sladkou variantu vytvoříte přidáním čekankového sirupu, tvarohu a oříšků, slanou třeba se špenátem a sýrem.

KetoMix omelety jsou již ochucené. Sáhnout můžete po příchutích Sýr a slanina, po sýrové, zeleninové nebo pažitkovo-cibulové variantě. Palačinky i omelety máte opět připravené během pár minut. Směs rozmíchanou s vodou jen vylijete na rozpálenou pánev a postupujete stejně jako u klasických palačinek či vaječných omelet.

Proteinové pečivo

Pokud milujete pečivo s vysokoprocentní šunkou, kvalitním sýrem či tvarohovou pomazánkou, nemusíte se ho vzdát ani při keto dietě. V nabídce KetoMix pečiva najdete chléb i housky, které jsou připravené za chvíli a zvládne je i ten, kdo nikdy pečivo nepekl. Skvělou zprávou pro celiaky je, že pečivo je bezlepkové.

Proteinové kaše

KetoMix proteinové kaše uspokojí každého, kdo svůj den rád začíná sladkou snídaní.V nábídce najdete třeba kaši čokoládovou, banánovou, ale i neutrální variantu, kterou si můžete dochutit podle sebe.

Těstoviny

Pro milovníky těstovin jsou v nabídce rovnou dva druhy. Konjakové těstoviny neobsahují žádné kalorie a jsou téměř bez živin. Jedná se o ideální přílohu k masu či KetoMix hotovkám.

Nákup na KetoMix.cz

Ketomix e-shop
KetoMix e-shop

Nákup je snadný – na e-shopu prolistujte všechny kategorie a vyberte si preferovaná jídla, která vám vystačí na celou první (případně i druhou) fázi.

Obchod je velmi přehledný, vše je pěkně roztříděné v horní liště. Vy si tak můžete rozkliknout jídla podle druhů, ale i podle fází nebo najít výhodné balíčky a nezabývat se zdlouhavým sestavováním nákupu.

Nevíte jaký jídla si vybrat?

S výběrem balíčku přesně na míru vám na webu pomůže užitečná BMI kalkulačka.

Ketomix BMI kalkulačka
KetoMix BMI kalkulačka

Jednoduše zadáte své parametry jako je pohlaví, věk váha a výška. Kalkulačka následně vyhodnotí váš BMI index – uvedeno bude, zda máte váhu normální, mírnou, vyšší či velmi vysokou nadváhu.

Podle toho již v samotné sekci v horní liště budete vybírat dietní plány a balíčky podle individuální potřeby.

Ketomix výběr dietních plánů

Když máte vybráno, zvolte v košíku možnost platby a dopravy. KetoMix vám domů dopraví PPL, Zásilkovna či DPD.

😉 Při nákupu nad 1490 korun je doprava zdarma u všech přepravců.

Balíček můžete čekat během pár dní, vyřízení je poměrně rychlé.

Osobní zkušenost s Ketomix – vážně funguje?

KetoMix si vyzkoušela Monika Břešťanská

👉 Dodatečná sleva 3 % od Milujeme Fitness 💜
Použijte slevový kód: MILUJEMEFITNESS

Aktivovat slevu

Objednala jsem si balíček “Ketonová dieta na 4 týdny” s tím, že zhubnu pár přebytečných kil. Trápil mě zejména tuk v oblasti boků a břicha.

Moje představa byla takové, že se těchto “zásob” zbavím a zhubnu přibližně pět kilogramů, protože z minulosti vím, že váha 52 kilogramů je pro mě ideální.

Předpokládala jsem navíc, že při nižší hmotnosti a menším podílu tuku nebude úbytek tak rapidní, jako například u těžce obézních lidí.

Vzhledem k mé poměrně nízké počáteční váze, která byla 57 kilogramů, jsem se držela doporučení a jedno keto jídlo jsem vždy “vylepšila” o maso, vejce nebo tvaroh. 

KetoMix baliček
KetoMix rozbalený baliček

Když balíček dorazil, byla jsem mile překvapená jeho obsahem i množstvím různých pokrmů. Součástí byl i šejkr a odměrka, takže nebylo třeba nic dalšího dokupovat.

U KetoMix jídel byla přiložená i brožurka, ve které jsem našla snad všechny informace, na které bych se mohla v souvislosti s keto dietou ptát. Tu jsem si tedy pročetla a další den jsem se vrhla na dietu.

První den diety jsem se hned ráno, ještě nalačno, zvážila a změřila. V balíčku máte přiloženou i tabulku, do které si můžete hodnoty zaznamenat.

Ketomix návod, shaker a tabulka úspěchů
KetoMix tabulka úspěchů + shaker
Ketomix návod
KetoMix návod

K první snídani jsem si připravila omeletu – snídaně byla za 7 minut na talíři, a to téměř bez práce. Stačilo rozmíchat směs na omeletu s vodou, vylít na rozpálenou pánev a v půlce přípravy otočit.

Tento balíček jsme zařadili i do našeho cenového srovnání nejlevnější keto diety. A vychází s přehledem nejlevněji.

Dietu jsem poctivě držela celé 4 týdny a vyzkoušela tak všechna jídla, abych vám mohla nejen říct, jak skutečně chutnají nebo jak je připravit či vylepšit, ale také poreferovat, jestli to všechno vážně funguje. 

V následujících řádcích se budu věnovat mým osobním poznatkům o jídlech, výhodách a nevýhodách diety a na závěr vám samozřejmě prozradím, jestli jsem něco zhubla a jaké mám z diety pocity.

Balíček KetoMix “Ketonová dieta na 4 týdny” a jeho recenze

Tak a jdeme tedy na ta jídla. Mezi moje nejoblíbenější patřily jednoznačně omelety a housky.

Proteinové housky

Za 10 minut upečené čerstvé, ještě teplé pečivo? KetoMix proteinové housky jsem za tuto chvilku měla na talíři.

Stačilo smíchat obsah jednoho balíčku (30 gramů) s 25 ml obyčejné vody a z hotového těsta uplácat bochánek.

Ten jsem dala na plech vyložený pečicím papírem a nechala jsem housky péct přibližně 10 minut v troubě rozehřáté na 150 °C.

KetoMix proteinové housky příprava
KetoMix proteinové housky hotovo

Do těsta na housky jsem pro obměnu přidala i kousky hovězího sušeného masa, jindy sušené bylinky nebo jsem je posypala mákem, kmínem a chia semínkem. 

K houskám jsem si přidala zeleninu, pomazánku z tvarohu a pórku nebo jen trochu sušeného masa a výborná svačina byla na světě!

Proteinové omelety

Mým dalším oblíbencem jsou proteinové omelety. V balíčku jsem měla zeleninovou a sýrovou příchuť. Obě byly chutné, dají se jíst jen tak bez ničeho.

Já jsem je vyzkoušela také posypané parmazánem, s trochou míchaného zeleninového salátu nebo zapečené s vysokoprocentní libovou šunkou a nízkotučným plátkovým sýrem. Všechny varianty doporučuji.

KetoMix proteinové omelety hotovo

Příprava mi opět zabrala jen pár minut. Z balíčku, který obsahuje 10 porcí omelety, jsem za pomoci odměrky dala do šejkru 75 ml vody a 25 gramů směsi.

Protřepala jsem a vzniklou směs jsem vylila na rozpálenou pánev. Pokud máte nepřilnavou, můžete smažit bez tuku, v opačném případě si pánev potřete troškou oliváče nebo avokádového oleje.

Polévky KetoMix

Chuť polévek mi k srdci příliš nepřirostla. V balíčku jsem měla kuřecí, zeleninovou a sýrovou příchuť. Poslední zmíněná mi chutnala asi nejméně.

Musím říct, že do chutné sýrové příchutě, kterou jsem při pohledu na balíček očekávala, měla výsledná chuť celkem daleko.

Zeleninová a kuřecí polévka se daly sníst, ale mnohem raději jsem si je něčím vylepšovala. Ostatně to vám doporučí i přiložená brožurka, ve které se doslova píše “nebojte se naše jídla vylepšit”.

Polévky KetoMix vlastní recept

Já jsem tedy k základu z pytlíku přidávala zeleninu, koření i bylinky.

Moje nejoblíbenější “verze” byla zelňačka ze zeleninové KetoMix polévky.

Tu jsem připravila z menšího hrnku kysaného zelí, koření (bobkový list, nové koření, celý pepř a mletá paprika), porce KetoMix zeleninové polévky a hrnku vody. Zelí použijte nejlépe neslazené nebo s minimem cukru.

Proteinové palačinky KetoMix

Na proteinových palačinkách se mi nejvíc líbilo, jak je těsto variabilní.

Můžete z něj připravit klasickou palačinku nasladko, kterou dochutíte buďto jedním z dochucovadel, které dostanete k proteiňáku, nebo třeba čekankovým sirupem či tvarohem s ovocem (u druhé fáze nebo při lehké nadváze). Dají se připravit i na slano, já jsem je zkoušela se sýrem a kvalitní šunkou.

Proteinové palačinky KetoMix příprava
Proteinové palačinky KetoMix hotovo

Můj nejlepší “pokus” s těstem dopadl jako výborné vafle, které dostanou všechny milovníky sladkostí (mezi které patřím taky).

Vafle jsem připravila smícháním palačinkové směsi podle návodu. K ní jsem přidala ještě půl kávové lžičky čokoládové příchutě KetoMix a směs jsem dala zapéct do vaflovače asi na 10 minut.

Nakonec jsem dozdobila troškou řeckého jogurtu, ovocem a oříšky. A fakt to bylo výborný!

Proteinová kaše KetoMix

V balíčku na 4 týdny jsem měla i proteinové kaše, konkrétně příchuť banán-jablko a čokoláda. Kaše byly dobré, jíst se daly, ale na můj vkus měly příliš “umělou” chuť.

Myslím, že pokud si v druhé fázi kaši připravíte s mlékem místo vody, bude to lepší, ale tento nápad jsem dostala až při psaní recenze, takže jsem to nezkoušela.

Proteinová kaše KetoMix hotovo

U vaření jsem ale měla nápad jiný, a to připravit ze směsi na kaši mug cake. Ten jsem připravila ze směsi banánovo-jablečné KetoMix kaše, lžičky mandlové mouky, lžičky ovesných vloček, ořechů a jednoho vejce. Dozdobila jsem opět řeckým jogurtem, ovocem a vlašskými ořechy.

Pozor – v první fázi při vyšší váze než 70 kilogramů u žen není vejce povolené, ale zkoušela jsem mug cake připravit i bez něj a podařilo se, dokonce byl vláčnější.

Proteinový pudink

KetoMix proteinový pudink s vanilkovou příchutí je skvělý v tom, že si ho nachystáte večer do skleničky, dáte do ledničky a ráno máte rychlou snídani nebo svačinu do práce, bez příprav a ztrácení času.

Pudink chutná jako klasický pudink, jen není tolik sladký.

Připravíte ho ze 150 ml horké vody a 30 gramů směsi. Promícháte v šejkru, dáte do skleničky nebo misky a necháte minimálně 3 hodiny tuhnout.

Já si ho vždy doplnila bobulovým ovocem a oříšky.

Konjakové těstoviny

Další položkou v mém balíčku byly konjakové těstoviny. Krabička obsahuje 2-3 porce. Pokud jste ještě nikdy tyto těstoviny nejedli jako já, možná vás překvapí, že se nijak nevaří ani nic podobného, ale jsou v igelitovém pytlíku naložené v tekutině.

Po otevření pytlíku tekutinu slijte a těstoviny propláchněte. Voda, ve které nudle jsou, má zvláštní aroma. Tím se ale nenechte odradit, protože těstoviny po propláchnutí nijak nezapáchají.

Konjakové těstoviny KetoMix hotovo

Upravit je můžete na různé způsoby. Smažit se zeleninou, přidat k nim KetoMix hotové jídlo, ketoMix polévku nebo třeba masovou směs.

Já jsem je zkoušela hned na začátku, takže jsem k nim nechtěla přidávat nic “extra”.

Připravila jsem si tedy rychlou omáčku z naběračky kuřecího vývaru, kari koření, soli, pepře a pórku. Jídlo bylo chutné, rychlé a syté.

Konjak má totiž tu vlastnost, že bobtná v žaludku a navodí pocit sytosti na delší dobu.

Proteinový KetoMix koktejl

KetoMix proteinový koktejl o 40 porcích vám přijde bez příchutě. K němu ale dostanete minimálně dvě dochucovadla, vybírat můžete z 11 příchutí.

Já jsem měla v balíčku borůvku, jahodu a čokoládu. Dochucovadla můžete využít i při přípravě jiných receptů jako jsou palačinky a podobně.

Musím říct, že pití proteinového koktejlu byla moje nejméně oblíbená část celé diety.

Jsem zvyklá na klasické proteinové koktejly o různých příchutích, které si dáte před cvičením. Ty mají vcelku dobrou chuť, ale tento mě příliš neoslovil. `

Ani po přidání jakéhokoliv dochucovadla mi nápoj “nešel přes pusu”, jak se říká. Nakonec jsem si do něj přidávala ještě kapku čekankového sirupu a zdárně tak spotřebovala všech čtyřicet porcí.

KetoMix koktejly jsou ale nakonec u uživatelů velmi oblíbený a tak jsem je vybrali i do našeho výběru nejlepších proteinů na hubnutí.

Oblíbené výhodné balíčky KetoMix

Kromě balíčku “Ketonová dieta na 4 týdny” najdete na e-shopu i další výhodné balíčky, které vám ušetří nemalé peníze.

Ochutnávkový týdenní balíček

Balíček obsahuje KetoMix jídla na 7 dní. Je vhodný pro všechny, kteří si nejsou jistí, zda jim bude keto dieta chutnat a vyhovovat.

Najdete v něm:

 • koktejl s příchutěmi
 • dva druhy polévek
 • omeletu
 • kaši 
 • palačinky
 • proteinové tyčinky
 • Dietní plán, šejkr a odměrku

Variantou je také “Ochutnávkový balíček pro muže”, který obsahuje také sušené maso, proteinové chipsy nebo ořechovou směs. 

Ketonová dieta na 2 týdny

O něco větším balíčkem, který je ve výsledku výhodnější než ochutnávkový, je balíček na 2 týdny. Ten obsahuje celkem 70 porcí jídel vhodných pro všechny fáze ketonové diety. 

Najdete v něm:

 • proteinový koktejl s příchutěmi
 • dva druhy polévek
 • dva druhy kaší
 • palačinky
 • omeletu
 • a dietní plán s odměrkou a šejkrem

Ketonová dieta na 4 týdny – pro muže

Je zřejmé, že jídelníček pro muže by měl být trošku odlišný od toho pro ženy. Muži jsou obvykle větší a mají tak větší spotřebu energie (to samozřejmě není pravidlem). KetoMix balíček pro muže je přizpůsoben i odlišným pánským chutím. 

Co v něm najdeme?

 • proteinový koktejl s příchutěmi
 • 3 druhy polévek
 • omeletu
 • kaši
 • proteinové nachos
 • proteinové chipsy
 • proteinový pudink
 • těstoviny
 • 3 druhy sušeného masa
 • 2 druhy ořechů
 • dietní plán s odměrkou a šejkrem

V nabídce je ale mnohem více balíčků, které v podstatě obsahují obdobná jídla.

Pokud potřebujete “podporu” a chcete dietu držet i se svojí polovičkou, podívejte se na “Balíček pro dva na 3 týdny – 210 porcí”.

Pro druhou fázi keto diety je zase nejlepší “Ketonová dieta na 3 týdny – 2. fáze”.

Složení jídel KetoMix

Složení samozřejmě závisí na konkrétním produktu. Obecně bychom ale mohli vycházet ze složení proteinového koktejlu, který obsahuje jakýsi “základ”, jenž najdeme ve většině sypkých směsí KetoMix.

Složení „základu“ tedy zahrnuje:

 • syrovátkovou bílkovinu,
 • sušené odtučněné mléko,
 • bezlepkové ovesné beta-glukany,
 • nějaká zahušťovadla
 • a komplex vitamínů a minerálních látek.

Pokud se podíváme na složení zeleninové polévky, najdeme zde sójovou a syrovátkovou bílkovinu, sušenou zeleninovou směs, směs koření, čekankovou vlákninu, sójovou mouku a opět směs vitamínů a minerálů.

Konkrétní složení každého z produktů najdete na KetoMix.cz, vždy v popisku daného produktu.

Současně můžete nahlédnout také do tabulky s výživovými údaji nebo se dozvíte, jaké množství vitamínu a minerálů obsahuje jedna porce. 

Po pročtení složení si ale musíme přiznat, že většina jídel je sice vhodná pro celiaky, ale pro alergiky na sóju či mléko nikoliv.

Hledáte pouze to nejlepší? Podívejte se na naše velké srovnání keto diet.

Slevy a KetoMix akce 🤑

O aktuálních slevách vás na e-shopu informují výrazné nápisy, bannery a upozornění v liště. Můžete se dočíst nejen to, na které produkty právě probíhá jaká sleva, ale získat i slevový kód na KetoMix.

Většina slev jsou ale sezónní záležitostí, proto doporučuji navštívit KetoMix.cz a zjistit, kde můžete právě ušetřit.

Prohlédnout aktuální slevy

Co je ale výhodné vždy, jsou kompletní balíčky. Vybírat můžete z různých variant, to už jsme si ale popsali výše. Při nákupu jídel v celém balíčku ušetříte opravdu hodně peněz.

❌ Například zakoupíte-li si jídla ze 4týdenního balíčku jednotlivě, zaplatíte přes 7500 korun.

✅ Celý balíček vás však vyjde jen na 5999 korun, což je výrazný rozdíl.

Nesmíme zapomenout ani na dopravu zdarma. Tu získáte při nákupu nad 1490 korun.

Výhody a nevýhody diety KetoMix

VÝHODY

+ velké množství nezávislých (a většinou pozitivních) recenzí na internetu
+ jídla obsahují vše, co potřebujete
+ výhodné balíčky 
+ poměrně nízké ceny oproti konkurenci
+ zákaznická podpora 7 dní v týdnu
+ velký výběr jídel
+ brožura s recepty, recepty i na webových stránkách
+ rychlá a snadná příprava
+ většina jídel je chutná

NEVÝHODY

– balíček si nelze sestavit podle sebe
– některé příchutě nemusí sednout každému
– výrobky obsahují alergeny jako je sója, laktóza a další

Jaké je tedy závěrečné hodnocení?

Jaké mám tedy z diety pocity? 

Jak jsem dopadla s hubnutím?

Nebudu vás napínat, své cílové váhy jsem za 4 týdny dosáhla, dokonce na kilo přesně.

KetoMix výsledky váha

Celkově jsem tedy zhubla z 57 kilogramů na 52.

Nicméně váha není to, co mě v první řadě zajímalo. Jak jsem již řekla v úvodu, chtěla jsem se zbavit zejména tuku v mých problémových partiích, tedy na bocích a břichu.

Podle mých měření jsem přes boky zhubla celých 9 centimetrů, v pase pak 6 centimetrů a nějaké centimetry i na zbytku měřených částí. Celkový úbytek je tedy 28 centimetrů, což je vzhledem k mé počáteční váze víc než dost.

Ketomix tabulka před a po
KetoMix tabulka po 4 týdnech.

Dovedu si představit, že lidé s vyšším podílem tuku, kteří zadržují velké množství vody, ztratí během těchto 4 týdnů klidně 15 kilogramů – to se ostatně dozvím od mé maminky, která se mojí dietou inspirovala, vrhla se na ni také a plánuje zhubnout právě 15-20 kilogramů.

Celkově bych řekla, že jsem se nejen zbavila nějakého podkožního tuku, ale přibrala jsem i svalovou hmotu. Tělo působí pevněji i přesto, že se v první fázi nedoporučuje příliš cvičit (to jsem také dodržela, jako pohyb jsem zařadila pouze hodinku svižné chůze).

KetoMix výsledky před a po

👉 Dodatečná sleva 3 % od Milujeme Fitness 💜
Použijte slevový kód: MILUJEMEFITNESS

Aktivovat slevu

Co se týká KetoMix balíčku a jídel, ty mi většinou chutnaly. Nesedly mi asi tři druhy jídel, ale zbytek byl v pohodě. Líbilo se mi taky, že se jidla dala vylepšit nebo ze směsí připravit i jiné varianty. Dieta díky tomu nebyla tak monotónní. 

Bohužel mě v prvním týdnu postihla keto chřipka (pokud nevíte, co to je, mrkněte sem). Byla jsem hodně unavená jak fyzicky, tak psychicky. Přišla také bolest svalů, nevolnost, nechutenství a poměrně silné bolesti hlavy. Trvalo to ale jen pár dní, pak se vše ustálilo a příznaky zmizely.

Jsem tedy zdárně ve finále a ketonovou dietu KetoMix bych rozhodně doporučila každému, kdo potřebuje shodit pár kilo, zlepšit celkový vzhled postavy nebo podíl tuků a svalstva.

🚚 Doprava zdarma od 1.490 Kč
🎁 Dárek k objednávce zdarma

Zkušenosti s KetoMix od ostatních uživatelů

👉 Úplně nejlepší bude, když se podíváte na další reálné příběhy lidí, kteří KetoMix používají dlouhodobě.

Několik vybraných recenzí z webu:

Bára K.
„První výsledky jsem viděla v podstatě ihned. Nejvíc jsem zhubla během prvních dvou měsíců. Teď už stačí si váhu jen udržovat.“

Jiří
„Přestaly mě bolet nohy a klouby. Lépe jsem spal, přestaly jak kožní, tak zubní problémy. A mé okolí žaslo, nad tím jak rychle a krásně hubnu.“

Erika
„Časový jídelní rozvrh, který jsem si nastavila při dietě, dodržuji dodnes a ani nemusím na to moc myslet, protože bříško se ozve samo a někdy docela hlasitě. Naučila jsem se dodržovat pitný režim, který byl pro mě do té doby docela problém.“

Zdroj: ketomix.cz

Nejčastější otázky ke KetoMixu

 • Kde koupit KetoMix? 

  Nejlepší je jít rovnou na originální e-shop KetoMix.cz. Ceny produktů se pohybují od 69 Kč za jednotlivá keto jídla. Mnohem cenově výhodnější jsou ale nejrůznější balíčky.

 • Dá se KetoMix pořídit v akci?  

  Určitě, KetoMix má na svém webu pravidelně nějakou akci, která vám dokáže ušetřit až desítky procent z nákupu. Vyplatí se i nákup balíčků, ty vás totiž vyjdou daleko levněji než kdybyste jednotlivé produkty kupovali zvlášť. Doprava zdarma je pak od 1 490 Kč. 

 • Jak vybrat vhodný KetoMix balíček?

  Do BMI kalkulačky na webu KetoMix.cz si zadáte vaše údaje. Kalkulačka spočítá, jaké váhy byste měli dosáhnout a kolik tedy zhubnout. Podle stádia nadváhy následně zvolte některý z programů v nabídce (u balíčků je uvedeno, pro které stádium jsou vhodné).

 • Pro koho je keto dieta vhodná?

  Je vhodná pro všechny, kteří chtějí zhubnout. Dieta je určená pro ženy i pro muže. Muži si navíc mohou vybrat z balíčků určených přímo pro ně. Pokud trpíte nějakým onemocněním, o dietě se poraďte se svým lékařem. Výčet onemocnění, při kterých není keto dieta vhodná, najdete například zde.

 • Je dieta vhodná v těhotenství a při kojení?

  V těhotenství není vhodná žádná dieta. Snažte se o pestrou stravu plnou zdravých potravin. Keto dietu není vhodné držet ani při kojení.

 • Jak dlouho dietu držet?

  První fáze by měla trvat minimálně jeden a maximálně 8 týdnů. Horní hranice je pro velmi obézní uživatele. U druhé fáze můžete setrvat dva až tři týdny a s třetí fází se již přechází na klasický, zdravý způsob stravování.

 • Můžu u keto diety pít alkohol?

  V prvních dvou týdnech se alkoholu vyhněte úplně. Poté je možné si během diety dopřát 1 dcl suchého bílého vína.

 • Jak je to se sportem?

  V první fázi se nedoporučuje provozovat náročné sporty. Tělo bere energii z jiného zdroje a musí se naučit s ní pracovat. Pokud byste energii pálili ještě nadměrným pohybem, způsobilo by to silnou únavu. Při ketodietě není potřeba intenzivně cvičit, stačí zařadit normální pohyb, například vyměnit dopravní prostředky za pěší chůzi.

Líbila se vám naše detailní KetoMix recenze? Podívejte se na recenze a zkušenosti podobných výrobců jídel pro ketonové a proteinové diety

Nature’s Finest recenze a zkušenosti
Chia Shake recenze a zkušenosti
Mix Slim recenze a zkušenosti
DailyMix recenze a zkušenosti

KetoMix - osobní zkušenost

KetoMix dietu bych rozhodně doporučila každému, kdo potřebuje shodit pár kilo, zlepšit celkový vzhled postavy. Mně se podařilo za 4 týdny zhubnout 5 kilo a dohromady úbytek 28 cm. Myslím, že u lidé s vyšším podílem tuku, mohou během těch 4 týdnů zhubnout klidně 15-20 kilogramů. Nakonec se mojí dietou inspirovala i moje maminka.

Hodnocení redakce:
5
Monika Brešťanská

Monika Brešťanská

Pohyb a zdravý životní styl by měl být přirozenou součástí života nás všech. Miluji turistiku, plavání a jízdu na inline bruslích. Zajímám se také o trendy ve stravování a zdravý životní styl, protože udržet si váhu po dvou dětech je už trošku oříšek :-)

Nepřehlédněte podobné články

Manboxeo a Damboxeo pro fitkaře

Už zase vám vrtá hlavou, jakým dárkem překvapit svou drahou polovičku, kámoše, manželku, anebo třeba strejdu? Pokud jsou to nadšení fitkaři a v gymu tráví víc času než doma, mám pro

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pssst...

Ještě než odejdete, mrkněte na dnešní slevy na KetoMix.

Jeden nikdy neví… 😉

Platí dnes: 26 února, 2024

vánoce 2022

Potřebujete originální dárek na poslední chvíli?

✅ Doporučujeme online kurz: Jóga pro začátečníky