Rychlý přehled

Proteinové nápoje Natural Protein: doplněk stravy, která oplývá bílkovinami

Obsah článku

Aktualizováno 3. 11. 2021

Chcete konečně zúročit týdny, ne-li měsíce, které dnes a denně trávíte v posilovně nebo na workoutovém hřišti za domem?

I když ze sebe každodenně vydáváte maximum, výsledky se nedostavují?

Asi vám chybí bílkoviny! 😉

Svou pomocnou ruku vám podávají proteinové nápoje Natural Protein, které jsou kombinací nejen kvalitních bílkovin, ale i pravého ovoce prvotřídní kvality.  

naturalprotein recenze

🥛Možnost namíchat vlastní protein na míru
🚚 Doprava zdarma od 1.350 Kč

Pro koho jsou určeny proteinové nápoje Natural Protein ? 

Doplňovat bílkoviny by měl bezesporu každý, ať už drží dietu nebo je ve fázi budování svalů. Potřebné látky totiž podporují imunitní systém, budují obranyschopnost organismu a podílí se na správném fungování lidského těla jako takového.  

Pokud bychom měli přesto vypíchnout několik skupin lidí, které proteinové nápoje ocení mít po ruce, zmíníme ty, kteří: 

  • Cvičí 
  • Nestíhají jíst 
  • Sportují 
  • Drží dietu 

Proteiny jsou základním kamenem svalů a svalové hmoty 

Pokud s cvičením začínáte, měli byste mít na paměti, že bílkoviny jsou základním stavebním kamenem nejen svalů, ale také svalové hmoty jako takové. Bez doplnění nepostradatelné živiny nemůžete očekávat výsledky tak rychle, jak byste si možná přáli.

Proto svůj jídelníček doplňte o maso, vajíčka a mléčné výrobky. A pokud vám přesto přijde, že na protein jsou jídla chudá, sáhněte po proteinových nápojích.  

Proteinové nápoje od Natural Protein 

Proteinové nápoje není třeba představovat. Jedná se o doplňky stravy v podobě prášku, které lze jak přidat do jednotlivých jídel dne (například do ovesných kaší nebo buchet), tak je stačí smíchat s vodou nebo mlékem a připravit si plnohodnotný nápoj, který nahradí snídani nebo svačinu.  

V současné době je nabídka těchto doplňků stravy na trhu velmi pestrá, což nás dovádí k otázce, který z nich je ten nejlepší a po kterém sáhnout, když si jeden budeme chtít koupit. A i když se může zdát, že otázka je velmi složitá, není tomu tak – veškerá esa v rukávu vsaďte na proteinové nápoje Natural Protein. 

Proč právě Natural Protein, ptáte se? Předně stojí za to zmínit, že se jedná o lokálního výrobce doplňků stravy čili nekupujete si nic, co pochází ze zahraničí. Dalším důvodem je preference pouze kvalitních surovin. Ať už mluvíme o ovoci, kakau, kokosu nebo arašídech, pokaždé jsou pořizovány v té nejvyšší kvalitě.

✅ Mrkněte na několik oblíbených produktů:

Starter pack (ochutnávka všech proteinů)

natural protein starter pack

Vyzkoušejte všechny příchutě 🍌🍓🥥🥭🫐

Starter pack je tady pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet něco nového a rádi experimentují. Jako my. 😉 Naklikejte si rovnou 6 různých příchutí a za pár stovek vyzkoušejte tyto skvělé proteinové nápoje.

Balíček dieta (3× 350 g)

natural protein balicek dieta

Pokud chcete zhubnout. 😉

Dietní balíček obsahuje 3 balení proteinových drinků. Můžete si vybrat 3 různé příchutě. Obsahuje 12 % vlákniny dvou druhů a kombinaci proteinů.

Arašídový protein pro vegany

natural protein arasidovy pro vegan

🥜 Ideální varianta pro vegany

Veganská varianta v sobě ukrývá vyvážený poměr rýžové a hrachového proteinu a jemně drcené arašídy. Je to opravdu kvalitní a chutný protein, bez zbytečných dochucovadel a dalších nesmyslů.

Sto lidí, sto příchutí 

Už odpradávna se říká: ,,Sto lidí, sto chutí.“ My bychom však toto pořekadlo rádi trochu pozměnili, a sice: ,,Sto lidí, sto příchutí”. Proteinové nápoje od Natural Protein je možné zakoupit v mnoha verzích.

Pokud patříte ke konzervativním uživatelům, pravděpodobně sáhnete po klasickém kakau nebo jahodě. Jestliže rádi experimentujete, učaruje vám kokos nebo mango.

V každém případě se proteinové nápoje od Natural Protein dobře rozpouští čili vám v ústech po konzumaci nezůstanou hrudky. Snadné rozpouštění ale nemá žádný negativní vliv na danou příchuť, která zůstává stejně skvělou, ať už si protein dopřejete s mlékem nebo vodou.

TIP: Natural Protein skončili na 3 místě v našem žebříčku nejlepších proteinů na hubnutí.

Mrkněte také na srovnání nejlepších proteinů

Nejen proteinové nápoje

Pokud jste již stihli zavítat na webovou stránku naturalprotein.cz, určitě jste si všimli jedné věci – není to ryze o proteinových nápojích. Značka totiž nabízí širší škálu doplňků stravy, které jsou rozděleny podle jednotlivých jídel dne.  

Co výrobce nabízí například k snídani? Ovesné kaše, které jsou opět vyrobeny z kvalitního ovoce. Ve složení nechybí ani syrovátkový protein čili mluvíme o ideální snídani, která doplní požadovanou energii pro nový den.

Podobné recenze na Milujeme fitness 💜

Blendea recenze
Chia Shake recenze
Skinny recenze

Namíchejte si vlastní protein 

Nelíbí se vám současná nabídka nebo jenom nenacházíte přesně to, co byste si přáli? Máme pro vás dobrou zprávu! Natural Protein totiž nabízí možnost namíchat si vlastní protein, pokud vám ani jedna z předem namíchaných směsí nevyhovuje.

Nabízeny jsou nejkvalitnější suroviny, které si stačí smíchat tak, jak potřebujete nebo jak to vyhovuje účelu, kvůli kterému si protein pořizujete.  

Výhody a nevýhody

VÝHODY

+ Drinky obsahují pravé ovoce prvotřídní kvality 
+ Široká nabídka příchutí (i netradiční) 
+ Vybere si každý (ten, kdo drží dietu, i ten, kdo pravidelně cvičí) 
+ Skvělá cena 
+ Možnost zakoupení dárkového poukazu 

NEVÝHODY

– méně tradiční příchutě (což se někomu může jevit jako nevýhoda, pokud nerad experimentuje – za nás je to spíše pozitivum) 
– doprava zdarma až od 1350,- (pro někoho hodně, ovšem Natural Protein nenabízí jen proteinové nápoje, tudíž lze částky dosáhnout poměrně snadno) 

FAQ –  Proteinové nápoje Natural Protein 

Jsou proteiny skutečně tak důležité? 

Proteiny jsou základním stavebním kamenem svalů a svalové hmoty, navíc v lidském těle zastupují hromadu funkcí. Takže ano, bílkoviny jsou opravdu důležité.  

Jak často jíst bílkoviny? 

Bílkoviny by podle odborníků měly být součástí každého jídla dne. Pokud je pokrm na proteiny chudý, dopřejte si proteinové nápoje Natural Protein, které je doplní.  

Co je to Natural Protein? 

Jedná se o lokálního výrobce kvalitních doplňků stravy.  

Kdy proteinové nápoje konzumovat? 

Proteinové nápoje Natural Protein se konzumují zpravidla ráno po probuzení nebo po tréninku. Podpoří se tak svaly i jejich následná regenerace. 

Podpořte své věčné úsilí v posilovně s proteinovými nápoji Natural Protein, které se vám díky bohaté škále příchutí snad nikdy neomrzí! 

🥛Možnost namíchat vlastní protein na míru
🚚 Doprava zdarma od 1.350 Kč

Redakce Milujeme Fitness

Redakce Milujeme Fitness

Jsme nadšenci do fitness a zdravého životního stylu. Píšeme pro vás články s tipy, jak co nejlépe a nejefektivněji cvičit, jak získat vysněnou postavu a zároveň si cvičení maximálně užívat.

Jedna odpověď

  1. Za mě nejlepší proteiny, výborná chuť a složení.Balíček je krásně zabalený a vždycky dostanu i malý dárek.Navíc rychlé doručení.Určite vyzkoušejte a nebudete zklamaní 😊

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.