• Home  / 
  • Cvičení
  •  /  Jeden tip jak se rovnou dvakrát bavit při cvičení a začit ještě dnes!

Jeden tip jak se rovnou dvakrát bavit při cvičení a začit ještě dnes!

Únor 7, 2017
cviceni

Dnes se společně podíváme na to, jak se bavit při cvičení. A rovnou dvakrát!

Při takovémto cvičení se bavíte jednak cvičením a jednak samotným požitkem.

Zábava + cvičení = Dvojitá zábava

To, jak je to myšleno a jak se takové cvičení provádí objevíte v dnešním článku.

Představte si, že se díváte doma na televizi. Pokud se zrovna nebavíte televizními zprávami, tak určitě vysílají film nebo seriál, který máte v oblibě. Je to pro vás zábava, ale jen sedíte.

Zkuste si při reklamě zacvičit. Dát pár kliků, dřepů nebo sedlehů. Protáhnout tělo a něco pro sebe udělat. To je styl, kdy se bavíte rovnou dvakrát. Děláte něco pro své zdraví a ještě se bavíte seriálem nebo filmem. Navíc efektivně využíváte čas.

 

Právě sledování seriálu je pro vás odměna za to, že cvičíte. Dětem se často říká: „Hrát si půjdeš, až uděláš úkoly.“  Buďte chvíli jako dítě a nejdříve si zacvičte a poté se dívejte nebo to spojte v jedno.

Postupem času budete víc cvičit než se dívat na televizi. Nebo se budete třeba dívat déle, protože budete déle cvičit. A to by měl být cíl, kterého dosáhnout. Cílem je se dobře cítit a být se sebou spokojený.

Tohle cvičení nemusíme vztahovat jen na televizi. Přemýšlete, jak k činnostem, u kterých se nehýbete, přidat pár cviků nebo třeba jízdu na rotopedu. Fantazii se meze nekladou. 

Místo nečinného vysedávání vemte danou činnost jako kondiční trénink na zlepšení fyzické kondice.

Zkuste nahradit nečinnost za aktivitu. Berte to jako Výzvu.

Pokud nevíte, jakými kroky máte začít, můžete využít programu Výzva 21 dní. Program Výzva 21 dní je pro začátečníky sestaven fitness trenérem Tomášem Jehličkou. Přihlásit se můžete zde >>

vyzva21dni-jak-zhubnout-22-kilo-za-4-mesice-vyzva

Click here to add a comment

Leave a comment: