Rychlý přehled

Nejlepší krabičkové diety. Vybere si každý!

Obsah článku

Chcete zhubnout a váhu si udržet, ale vždycky ztroskotáte na jídelníčku?

Rádi jíte zdravě a dobře, ale nemáte čas trávit dopoledne v kuchyni?

Krabičková dieta je přesně to, co hledáte.

V recenzi se podíváme, jaké jsou možnosti a na co si dát pozor.

A společně vybereme tu nejlepší! 😉

Nejlepší krabičkové diety – výběr redakce ❤️ Fitness

Pro koho je krabičková dieta

Nejlepší krabičkový diety

Nevíte, jak si sestavit jídelníček, aby v něm bylo všechno důležité, a hlavně, aby byl efektivní a přinesl výsledky? Chcete jíst jídla z poctivých surovin a ulehčit si život? Tak na to je nejlepší krabičková dieta.

Nechte profíky, ať vám s hubnutím pomůžou. 

Krabičková dieta ale nemusí být jenom o hubnutí. Firmy nabízí různé stravovací plány. Je jenom na vás, co je vaším cílem. Být fit (➡️ udržovací program)? Nebo snad i zdravě nabrat (➡️ nabírací krabičková dieta)? Všechno je možné.

Zatímco klasické balíčky keto diety jsou hlavně o instantních jídlech, která mají svá pro a proti, krabičkové jídlo, to jsou dobroty pouze z čerstvých surovin. A přímo pod nos – domů i do kanceláře. Vymazlený chody, úplně jako z restaurace.

Jídelníčky vytváří nutriční specialisté a připravují profesionální kuchaři. Na vás je jenom balíček převzít. A kdo nemá zájem o kompletní jídelníček, může si objednat třeba jenom obědy.

🚚 Jídlo v krabičce rozváží donášková služba, případně interní kurýr. Nebo si pro ně chodíte sami na provozovnu.

Nevím, jak vám, ale mně to zní jako ideální, a hlavně komfortní řešení. Krabičková dieta je tu pro vás, jestli:

✅ nemáte čas/chuť nakupovat a vařit,

✅ neumíte si sestavit jídelníček,

✅ chcete vidět výsledky (kila dole, svaly, zdraví),

✅ nevadí vám si za kvalitní stravu trochu připlatit.

Velkou výhodou krabičkových diet je i to, že vám pomohou změnit stravovací návyky a postrčí vás správným směrem.

🤔 Nedaří se vám zhubnout? Poradíme, jak zhubnout zdravě, dlouhodobě a s výsledky!

Rozdíly mezi krabičkovými dietami

Největší rozdíly mezi krabičkovými jídly jsou v jednotlivých programech, které firmy nabízí.

Jak už jsem zmínila, můžou se zaměřovat na udržení váhy a racionální stravu. Nebo na hubnutí či nabírání svalů pro sportovce.

Nejde ale jenom o konkrétní cíle. K dispozici jsou i varianty pro vegetariány, lidi s intolerancí na laktózu nebo diabetiky.

🤷‍♀️ Pokud výrobce zrovna nenabízí nic pro váš stravovací režim, kontaktujte ho a zkuste se s ním domluvit. Faktem ale je, že se jídla chystají hromadně. Nedávám proto moc velké šance tomu, že by připravovali 1 objednávku spešl přímo pro vás. A jestli jo, tak vás to nejspíš bude stát víc.

Na co si dát pozor při nákupu

👉 Stravovací plán. Viz předchozí kapitola – nabízí variantu vám na míru? Bez laktózy, lepku atd.? Jestli jede nějaký nekonvenční stravovací režim, víte sami, že si na to musíte dávat pozor.

👉 Kvalita jídel. Tak tu vám nejlépe odhalí recenze zákazníků, kteří už službu vyzkoušeli. A samozřejmě vaše vlastní zkušenost.

Zároveň platí, že solidní firma by vás měla nechat nahlédnout pod pokličku přípravy – jaké suroviny používají, jak je zpracovávají atd. Tyhle informace mají buď na webu, nebo vám je na požádání zašlou.

👉 Dostupnost – nejvíc jich je v Praze a okolí. Ostatní velká města rovněž nabízí pár variant. Ale jestli bydlíte někde v pohraničí v divočině, budete si muset nejspíš nechat zajít chuť.

Jak vybrat krabičkovou dietu

 1. Jak vybrat nejlepší krabičkovou dietu?

  Nejlepší je si to vyzkoušet. Protože chuť je dost subjektivní záležitost. My jsme pro vás vybrali ty nejlepší firmy. Takže teď už víte, z čeho vybírat – a zbytek je jen na vás.

 2. Jak zhubnout s krabičkovou dietou?

  Zadejte svou objednávku tak, abyste se s jídly dostali do kalorického deficitu. Jezte jenom, co vám přivezou a dodržujte jídelníček (pytel brambůrek nechte v obchodě). Můžete přidat i cvičení, navýšíte tak celkový kalorický výdej a hubnutí půjde snáz.

 3. Jaké jsou výhody krabičkové diety?

  Šetří čas a je komfortní. Nemusíte plánovat jídelníček, hlídat kalorie a živiny, nakupovat, ani vařit. A výsledné jídlo je jako z restaurace –  chutná dieta z top surovin. Tenhle režim vám pomůže nejen zhubnout, ale i se udržet fit. Nebo zdravě nabrat, pokud je právě to, po čem toužíte.

 4. Jak funguje krabičková dieta?

  Vyberete si stravovací režim („plnou penzi“ nebo třeba jen obědy) a objednáte. Firma vše připraví za vás. Vy si jenom vyzvednete hotová jídla. K dispozici je i rozvážková služba.

 5. Kolik stojí krabičková dieta?

  Takový zlatý standard je 5 jídel denně od pondělí do pátku, zhruba okolo 500 Kč na den. Za měsíc to tedy máte nějakých 10 tisíc. Existují ale i varianty, kdy vám vozí jenom 1 nebo 2 jídla, nebo dokonce i komplet stravu na sobotu nebo neděli. Cenovka se potom pohybuje trochu někde jinde.

Cenové srovnání krabičkových diet

Vysvětlení ke srovnání cen krabičkových diet v tabulce:

 • Cena za 1 den: Kolik zaplatíte za 1 den s krabičkovou dietou? Uvádím orientační cenu za 5 jídel denně. Do finální ceny ale vstupuje hodně faktorů.
 • Vzorek na vyzkoušení: U krabičkových diet nemají žádné vzorky zdarma, ale můžete si objednat rozvážku na nějaký kratší interval a ochutnat, co mají dobrého.
 • Cena za měsíční čerpání: Kolik zaplatíte za měsíc stravování? Tohle ovlivní nejen počet porcí za den, ale třeba i to, jaký program zvolíte, či jestli objednáte i něco na sobotu nebo neděli. Na čím delší dobu objednáte, tím bývá výsledná cena nižší. Proto se vám může zdát, že cena za den a za měsíc nesedí. Ale to je ovlivněno právě i délkou čerpání (někdy dávají slevy) a dalšími faktory. Já uvádím cenu za měsíc, když objednáte 5 jídel denně pondělí-pátek u nejlevnějšího programu.
 • Doprava v ceně: Ano/ne. Ne vždy už je započítaná do ceny služby.
 • Speciální dieta: Nabízí i keto, bez laktózy, bez lepku? Nebo třeba dia?
ZnačkaCena za 1 den (5 jídel denně)Vzorek na vyzkoušeníCena za měsíc čerpání (20 dnů)Doprava v ceněSpeciální dieta
Zdravé stravováníod 456 KčNe9120 KčNeBez masa, bez laktózy, keto
Nutrition Procca 521 Kč Ano, na 2 dny10 060 KčAnoVegetarián, bez ryb
Dieta v krabičceod 349 KčAno, zkušební den nebo týdenod 8 280 KčAnoNe
Vitalboxod 425 KčAno, na 1 den8500 KčNeNabízí změny ve složení stravy za poplatek (alergie, chuťová preference)
Nutric bistrood 630 Kč za 3 jídla denně, odběr v PrazeAno, 5 dní10 697 KčNePaleo, low carb
Ježkovy krabičkyod 430 KčNe8 600 KčNeBez ryb a vegetarián
Fit Kitchenod 358 KčAno, na 2 dny8 600 KčNeBez masa + náhrada potravin, které nejíte
ABC dietaod 420 Kč Ano, zkušební týden10 500 Kč (25 dní)NeBez laktózy, dia, vegetarián, keto

Nejlepší krabičkové diety

❗️ V téhle kapitole se podíváme na nejlepší krabičkové diety. U každé firmy jsem uvedla cenu za jednotlivé programy. Berte ji ale jenom orientačně – výsledek totiž ovlivní velikost porcí, kde bydlíte a další věci. Někdy dokonce může být i nižší. Třeba když objednáte na delší dobu.

Zdravé stravování

Krabičková dieta Zdravé stravování

🥇 Nejlepší krabičková dieta a volba redakce

Spočítat cenu / recenze

Zdravé stravování nabízí následující krabičkové plány:

 • Pro zdraví (pro udržení nebo redukci hmotnosti) – 5 jídel denně za 456 Kč
 • Protein+ (podpoří růst svalové hmoty a regeneraci) – 5 jídel denně za 481 Kč
 • Fit+ (fitness krabičky, podpora fyzické kondice, redukce) – 5 jídel denně za 481 Kč
 • Keto (keto krabičková dieta) – 5 jídel denně za 556 Kč

Finální cena se odvíjí nejen podle typu programu a počtu jídel, ale i kalorického příjmu, který si nastavíte během objednávky (Např 5000 kJ, ale i 10 000 kJ).

Cena už je včetně dopravy.

To jsou hlavní, nejoblíbenější programy. Mimo to ale u nich najdete také režim Bez masa, Detox, 3 jídla denně nebo Jídlo na víkend, Rodina, Pro mámy a další. Vstříc vyšli i lidem s intolerancí na laktózu.

Podle programu máte potom na výběr z 1 až 5 jídel denně. Zdravé stravování totiž nabízí velkou variabilitu – můžete se rozhodnout pro celodenní stravování, celodenní bez jednoho z hlavních jídel (bez snídaně, oběda nebo večeře), bez svačin.

Dále mají v nabídce jenom snídaně + oběd nebo oběd a večeře, a také variantu pouze dopolední nebo odpolední jídla. A na závěr, můžete si klidně vybrat, že vám budou vozit jenom 1 jídlo, a to kterékoliv z hlavních, i snídani.

Všechny varianty nejsou dostupné u úplně všech programů. K dispozici jsou věrnostní slevy. Čím déle u firmy objednáváte, tím levněji. Lze využít poradnu s nutričním specialistou.

Můžete si nastavit 2 výjimky, a to bez cukru a bez suroviny. Stačí kontaktovat podporu a vyjednat si výjimku. Jídla vám potom budou chodit s umělými sladidly a dalšími alternativami místo klasického cukru a marmelád, nebo bez konkrétní suroviny, kterou nejíte.

Co se rozvozu týče, mají dvě rozvážková okénka, a to jak přes den, tak po půlnoci (od 2 ráno do 6 ráno). Rozváží na spoustě místech, pokryto mají okolo 200 měst a obcí.

Bohužel nemají žádnou variantu na vyzkoušení. Obaly lze vracet kurýrovi, firma je potom zrecykluje.

+ VÝHODY

 • Obrovský výběr a variabilita
 • Věrnostní slevy
 • Rozváží v cca 200 městech a obcích

– NEVÝHODY

 • Nenašla jsem

Nutrition Pro

Nutrition Pro nabízí následující krabičkové plány:

 • Hubnoucí program (5 jídel na 1 měsíc za 559 Kč na den)
 • Udržovací program (5 jídel na 1 měsíc za 579 Kč na den)
 • Nabírací program (5 jídel na 1 měsíc za 599 Kč na den)

Počet jídel: minimálně 2 jídla denně, maximálně 5 jídel denně. Výsledná cena za 5 jídel se může lišit podle délky programu, lokality atd. Jiné ceny mají v záložce ceník a jiné při kalkulaci (druhé bývají nižší).

Nutrition Pro rozváží po 9 městech ČR – v Praze, Brně, Plzni, Liberci, HK, Pardubicích, Kladně, Jablonci, Mladé Boleslavi. Doprava je zdarma. Nebo si můžete balíčky vyzvedávat sami na provozovnách.

Objednáte variantu, kterou chcete. Firma vám sestaví jídelníček (to dělá algoritmus podle vašich cílů), uvaří a pravidelně doveze na místo určení. K dispozici jsou výživoví experti.

Nutrition Pro nabízí flexibilní dopravu – čas i místo doručení lze upravovat do 12 hodiny dopoledne v den doručení. Stačí zavolat nebo napsat na zákaznickou podporu. Jídlo rozváží ve dvouhodinových časových rozmezích, které se dají měnit.

Nenabízí low carb, low fat, ani vegan verze či speciální zdravotní diety. Nicméně existuje varianta pro vegetariány. Při objednání stravovacího plánu pro více lidí získáte slevu.

Nutrition Pro si můžete nezávazně vyzkoušet na 2 dny za 948 Kč (5 jídel na den).

+ VÝHODY

 • Varianta pro vegetariány
 • Fungují v 9 městech

– NEVÝHODY

 • Nic pro vegany, celiaky a další zdravotní diety

Dieta v krabičce

Dieta v krabičce

🤑 Krabičková dieta levně

Aktuální ceník / recenze

Dieta v krabičce nabízí 4 programy. V balíčku je 5 jídel denně, lze objednat i variantu se sobotou:

 • Slim – pro ženy, které nemají fyzickou aktivitu a chtějí zhubnout, 349 Kč na den
 • Slim Fit – pro ženy s fyzickou aktivitu a pro dlouhodobou redukci hmotnosti, 399 Kč na den
 • Fit – pro muže bez fyzické aktivity, pro ženy s vyšší fyzickou zátěží – 419 Kč na den
 • Balance – pro muže s fyzickou aktivitou, pro dlouhodobé hubnutí převážně mužů, 459 Kč na den

Programy lze doplnit o čerstvou zeleninu.

Jestli chcete Dietu v krabičce nejprve otestovat, objednejte si u vybraného programu zkušební týden nebo zkušební den. Pokud nevíte, jaký program vybrat, využijte BMI kalkulačku na jejich stránkách.

Dieta v krabičce nabízí rozvoz po Praze a Středočeském kraji. Kurýři jezdí elektromobily. Cena za dopravu je zahrnutá v ceně jídel. V případě, že by se vám změnili plány, stačí kontaktovat dispečink a domluvit se na jiném času dovozu.

Kdo má zájem, může si pro jídla chodit sám na výdejny.

Ve firmě funguje zpětný odběr obalů, které zrecyklují. K dispozici jsou služby výživového poradce. Bohužel nenabízí varianty pro vegetariány a další alternativní stravovací režimy nebo zdravotní diety.

Osobní zkušenost s Dietou v krabičce od Dušana

Po týdnu testování je závěr jednoduchý.

Je to poctivá česká dieta v krabičce, která si na nich nehraje, má super jídla, skvělý systém doručování a perfektní zákaznickou péči.

Za mě skvělá volba.

Jednoznačně doporučuji krabičkovou dietu od společnosti Dieta v krabičce. Jejich 10letá zkušenost je opravdu vidět. Profesionální rozvoz, promyšlené jídelníčky a chutná jídla.

Zpočátku mě několik věcí překvapilo, ale po týdnu a s nabytými zkušenostmi celkově hodnotím Dietu v krabičce hodně pozitivně. Jídla jsem si dokázal snadno ohřát i bez mikrovlnky.

Za mě super bonus je, že nabízejí recyklaci použitých krabiček. Testoval jsem jeden týden z FIT plánu a jídla chutnala i ženě mé nejdražší, takže to splnilo i nejvyšší požadavky na kvalitu a chuť.

Více si počtete v mé recenzi Diety v krabičce.

+ VÝHODY

 • Udržitelnost – kurýři s elektromobily a zpětný odběr obalů
 • Nabízí výživové poradenství včetně lifestyle koučinku
 • Výhodná cena za 5 jídel denně

– NEVÝHODY

 • Menší výběr programů
 • Jen Praha a Středočeský kraj

Vitalbox

Vitalbox

❤️ Vymakaný systém objednávek a individuální přístup

Vitalbox nabízí několik kategorií programů:

 • Hubnoucí – od 410 Kč/den (krabičková strava pro hubnutí)
 • Udržovací – od 475 Kč/den (zdravé krabičky pro udržení hmotnosti)
 • Nabírací – od 475 Kč/den (když nabíráte svaly)
 • Mama – od 430 Kč/den (pro kojící nebo částečně kojící maminky)
 • Premium – od 825 Kč/den (jídelníček z prémiových potravin, individuální konzultace)
 • Fit jídla – jen některé jídlo denně, např. snídaně, svačina atd. Od 65 Kč/den, hlavní jídlo cca 150 Kč/den

Většina kategorií nabízí programy na míru pro muže a pro ženy – tomu se přizpůsobuje hlavně velikost porcí. Porce však ve finále upravují ještě individuálně podle výšky, váhy, věku a fyzické aktivity každého klienta. A samozřejmě vašeho cíle.

Co se ceny týče, na čím delší interval objednáte, tím laciněji vás to vyjde. Standardem je 5 porcí na den, cena se pohybuje okolo 410 Kč/den za hubnoucí

Firma nabízí změny ve složení stravy z důvodu alergií nebo chuťových preferencí. Taková úprava jídelníčku je ale zpoplatněna paušálním příplatkem (min. 20 Kč navíc/den).

Za příplatek lze nastavit vegetariánskou verzi nebo jídelníček s jedním hlavním jídlem bez masa.

Vše se dá vyzkoušet a objednat krabičkovku jenom na 1 den.

Oceňují přehlednost celého procesu objednávky a variabilitu služby – můžete odebírat třeba jenom v lichých dnech atd. Vše si rezervujete přes rezervační systém na klientském účtu.

Líbí se mi i možnost objednat jenom jedno jídlo denně a třeba párkrát do týdne. Ideální pro někoho, kdo občas chodí do kanceláře a v okolí nemá žádnou slušnou jídelnu/restauraci. Dá se domluvit i jídlo na sobotu (přivezou ve čtvrtek s jídlem na pátek).

Vitalbox rozváží skoro po celé republice. Rozvoz probíhá většinou v denních hodinách od 9 do 18 hod. K dispozici jsou také výdejny.

+ VÝHODY

 • Velký výběr
 • Skvělá dostupnost

– NEVÝHODY

 • Nenašla jsem

Nutric bistro

Nutric bistro

👍 Paleo a low carb krabičky pro Prahu

Aktuální ceník / recenze

Společnost Nutric bistro připravila tyto programy o 2 nebo 3 jídlech:

 • Paleo – bez laktózy a lepku, bez polotovarů, podle paleo diety
 • Fit – racionální strava, ideální pro sportovce
 • Low carb – doporučují na hubnutí a jako prevenci zdravotních problémů spojených s obezitou a dalšími civilizačními chorobami

Cena se odvíjí podle velikosti porcí a způsobu dopravy. Všechny programy stojí stejně. Jestli hledáte nízkosacharidové varianty, tak doporučuji právě tuhle firmu. Najdete tu chutné low carb jídelníčky na týden i low carb jídelníčky na měsíc.

2 jídla denně (celkem 1900 kcal) osobním odběrem v Praze stojí 519 Kč. 3 potom 630 Kč. Ta samá varianta, ale s rozvážkou po Praze, přijde na 594 Kč či 705 Kč. Rozvážka Praha východ/západ stojí zhruba o 30 Kč víc.

K programům jsou k dispozici průvodci ke stažení – tabulka zakázaných a povolených potravin. Tu si sáhnete a můžete ji používat i potom, co krabičkovou dietu přestanete odebírat.

Všechny programy jsou vhodné pro hubnutí. Na výběr totiž máte z více variant, co se energetického příjmu týče. Stačí si vybrat takovou, se kterou budete v kalorické deficitu.

Jak už jsme zmínili, společnost funguje jenom v Praze a přilehlém okolí (Praha východ, Praha západ).

Nutric bistro nenabízí speciální programy pro vegany či podle zdravotních diet. Nicméně jsou vhodné pro těhotné. K dispozici je 5denní testovací program.

+ VÝHODY

 • Low carb varianty
 • Přehledný ceník a objednávka

– NEVÝHODY

 • Menší výběr
 • Jen Praha a okolí

Ježkovy krabičky

Ježkovy krabičky

👍 Krabičkové jídlo i pro vegetariány a za dobrou cenu

Ježkovy krabičky vaří programy o 5 jídlech denně:

 • Pro ženy, celodenní set za 380 Kč bez dopravy, 440 Kč s dopravou
 • Pro muže, celodenní set za 430 Kč bez dopravy, 490 Kč s dopravou

Můžete si vybrat variantu s rozvozem, nebo si krabičky vyzvedávat na odběrném místě. Ušetříte tak za dopravu. Pasterizovaná jídla ale nelze vyzvedávat osobně, možný je pouze rozvoz domů.

Dále existuje také varianta medium, kdy přivezou jenom svačinu, oběd a večeři, nebo jiné varianty, kdy objednáváte jenom dvě či tří denní jídla dle vlastního výběru.

K dispozici jsou varianty bez ryb a vegetarián, ale jinak nic speciálního (vegan, bez lepku atd.) firma nenabízí.

Společnost funguje v 6 městech, mimo Prahy také v HK, Pardubicích, Kolíně a dalších. Kurýr jezdí buď ráno v ten samý den, kdy máte konzumovat, nebo den předem v podvečerních hodinách.

Krabičková jídla se nedají ozkoušet, nenašla jsem žádnou variantu na 1 den.

+ VÝHODY

 • Příznivá cena
 • I mimo Prahu

– NEVÝHODY

 • Menší výběr programů

Fit Kitchen

fit kitchen

💪 Krabičková jídla na míru pro sportovce

U Fit Kitchen si vyberete z následujících programů od pondělí do soboty, které se od sebe liší velikostí porcí a zvolenými surovinami:

 • Super fit (rychlé hubnutí a kondice, 1000 kcal) – 358 Kč/den
 • Fit (hubnutí a kondice, 1200 kcal) – 392 Kč/den
 • Balance (běžný režim, 1600 kcal) – 442 Kč/den
 • Daily (běžný režim pro sportovce 2100 kcal) – 492 Kč/den
 • Power (pro profi sportovce, nárůst svalů 2500 kcal) – 542 Kč/den

Na výběr máte z variant s masem i bez masa. Zatímco některé programy obsahují jenom 3 jídla denně, jiné 5. Lze objednat pouze obědy a večeře, v takovém případě bude kalkulace trochu jiná, cca 120 Kč/porce.

Jakýkoliv zvolený jídelníček si můžete na dva dny vyzkoušet.

Při vaření nepoužívají jednoduché cukry, ale umělá sladidla s téměř nulovou energetickou hodnotou. Vycházející vstříc nejčastějším alergikům (ořechy, ovoce), ale pro lidi s intolerancí na laktózu nebo bezlepkáře bohužel nic nemají.

Pokud nejíte nějakou potravinu, můžete si zažádat o náhradu z jídelníčku.

Firma rozváží jenom po Praze, ráno a večer. Jestli vám čas nevyhovuje, můžete si krabičky vyzvednout na odběrovém místě každé pondělí, středu a pátek.

+ VÝHODY

 • Vyjdou vstříc, když máte speciální požadavky
 • Varianta bez masa

– NEVÝHODY

 • Omezený osobní odběr a rozvoz, jenom po Praze
 • Menší výběr programů

ABC dieta

AC dieta

😉 Bez laktózy i diabetická

ABC dieta je tu pro ty z vás, kdo mají specifickou stravu. Ať už ze zdravotních důvodů, nebo z vlastního rozhodnutí. V nabídce najdete varianty:

 • Klasická (zdravé hubnutí a udržení váhy) – od 420 Kč/den
 • Vegetariánská – od 420 Kč/den
 • Diabetická – od 420 Kč/den
 • Bezlaktózová – od 470 Kč/den
 • Keto krabičková dieta – od 500 Kč/den

Všechny programy mají potom další režimy: hubnutí, jíst zdravě, zdravé minimum. To ovlivňuje velikost porcí, stejně jako pohlaví, které zvolíte. To se ve finále propíše i do konečné ceny. V balíčku najdete vždycky 5 až 6 jídel.

Líbí se mi, že ABC pamatuje i na lidi, kteří mají spešl potřeby. Takových firem není až zas tolik. Dříve měli v nabídce i bezlepkovou variantu. Ta se teď nedá objednat, ale třeba ji v budoucnu zase zařadí.

Lze objednat zkušební týden.

Rozvoz funguje ve 13 městech. Za dopravu se platí 100 Kč za 1 závoz. Jídlo si ale můžete vyzvednout i sami, a to osobně na některém z výdejních míst (poplatek 25 Kč).

+ VÝHODY

 • Zdravotní diety
 • Dobrá dostupnost i mimo Prahu

– NEVÝHODY

 • Doprava není v ceně (+ 100 Kč)

Závěr

Krabičková dieta – pohodlné řešení, které šetří čas. Díky ní už si nemusíte hlídat jídelníček a počítat kalorie. Svěřte se do rukou odborníků. A oni vám každý den pošlou lahůdky jako z restaurace pěkně pod nos. Doporučujeme Zdravé stravování, volbu naší redakce🥇 a nejlepší krabičkovou dietu na trhu.

Anna Macurová

Anna Macurová

Sport mě nejvíc baví venku. Když je ošklivo, zalezu si do posilovny. Nejradši mám TRX, kolo a běhání. Ale ráda zkouším i další nové věci. Zajímám se o zdravý životní styl a baví mě hledat nové způsoby, jak ulehčit sobě i planetě.

Nepřehlédněte podobné články

2 komentáře

 1. Vzala jsem si na zkoušku program Fit+ od Zdravého stravování celodenní po dobu dvou měsíců a za sebe mohu říct, že jídelníček byl pestrý a chutný. Měla jsem dost energie na cvičení a běžné fungování, přitom se mi postava hezky zpevnila a zhubla jsem tuky nikoliv svaly.

  1. To zní super. Díky za komentář a doporučení. Držíme palce ať nová forma vydrží. 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

vánoce 2022

Potřebujete originální dárek na poslední chvíli?

✅ Doporučujeme online kurz: Jóga pro začátečníky