Vánoční speciál 2023 (50 tipů na dárky pro sportovce) 🎁🎄

Rychlý přehled

Ochutnal jsem zkušební týden od Dieta v krabičce – jak to chutná?

Obsah článku

S nejrůznějšími krabičkovými dietami mám bohaté zkušenosti.

Nedávno jsem se rozhodl vyzkoušet Fit plán od firmy Dieta v krabičce.

Chcete vědět jaký byl 1. první týden?

Stojí tato krabičková dieta za vyzkoušení?

Pokud právě přemýšlíte nad krabičkovou dietou od dietyvkrabicce.cz tak jste tady správě.

Podívejte se na detailní recenzi Diety v krabičce.

Dieta v krabičce recenze a osobní zkušenost

(jídelníček pro tento týden)

😍 Sleva na první nákup 500 Kč
🚚 Praha a Středočeský kraj + osobní odběr

Moje doporučení

Krabičkovou dietu od Dieta v krabičce jednoznačně doporučuju. 10 let na trhu je tady vidět. Mají vyladěný rozvoz, promyšlený jídelníčky a jídla chutnají skvěle. Na nic si nehrají. Je to poctivá čeká firma, která dělá dobrou práci a vaří skvělá zdravá jídla.

Za začátku mě několik věcí překvapilo, ale po týdnu a získání více zkušeností to celkově hodnotím pozitivně. Takže pokud nechcete číst celou recenzi a chcete se rychle rozhodnout. Tak s Dietou v krabičce určitě nebudete litovat. Minimálně za vyzkoušení to rozhodně stojí.

Doručování probíhalo velmi profesionálně. Schválně jsem vyzkoušel i přeložení doručování na odběrné místo a nikdy to nebyl problém. Jídla šla velmi dobře připravit a ohřát i bez mikrovlnky. Za celý týden jsem nenarazil na žádný větší problém.

4x proč byste měli vyzkoušet Dietu v krabičce

Ještě před vyzkoušení jsem si sepsal pár věcí, které mě na Dietě v krabičce zaujaly. Teď po týdnu zkoušení mám všechno mnohem jasnější názor.

Dieta v krabičce obchod

Cena a jednoduchost

4 jasný dietní plány, které uspokojí úplně každého. 5 jídel denně a možnost objednat i na sobotu. Jednoduchý a zdravý jídla.

Líbí se mi, že je vše poměrně jasné a jednoduché. Na druhou stranu tady třeba není možnost objednat si jenom snídaně, nebo jenom obědy a večeře, jak to mají někteří jiní výrobci. Také si nevyberete třeba jenom vegeteriánskou dietu, nebo keto dietu. Nabídka mi přijde jednoduchá a jasná.

Díky tomu je ale celý proces mnohem zjednodušuje. Což má nakonec vliv i na cenu. A možná i proto vychází Dieta v krabičce jako jedna z nejlevnějších v našem srovnání krabičkových diet.

10 let na trhu

Ta zkušenost je tady zkrátka vidět. Aspoň mě to přijde, že opravdu vědí co dělají. Mám docela bohaté zkušenosti s různými krabičkovými dietami a téměř nikdy se to neobešlo bez komplikací.

Buď to kulhalo na straně dopravy, nebo se ty jídla nedali jíst. Tady z toho mám pocit, že opravdu vědí, co dělají a vše mají vyladěný do detailu. Co u objednávky slíbí, to opravdu doručí.

Recyklace obalů

Dieta v krabičce recyklace

Nemusíte být zrovna ekošílenec, aby vám brzy došlo, že doručování krabičkových diet je docela náročný na ekologii. Zkrátka to tak je. Pokud si nechcete někde připlácet za eko balení, které bude splňovat všechny normy pro balení jídla, tak s tím nic moc nenaděláte.

České zákony mluví jasně. Není zkrátka možné do použitých plastových vaniček zabalit další jídlo. Takže je musíte vyhodit – respektive zrecyklovat.

Dieta v krabičce to udělá za vás. Jednoduše jim při předání jídel předáte zpět staré balení a tašky a oni se o vše postarají. Za mě je to super služba, která šetří spoustu času a místa.

Více o recyklaci je tady.

Doručování po Praze a Středočeském kraji

Jestli doručují přímo na vaši adresu si jednoduše ověříte zadáním PSČ do formuláře.

Dieta v krabičce ověření dopravy

Pokud hledáte krabičkovou dietu v Praze, tak s tím určitě nebude problém. Nám na Prahu 6 po zadání PSČ do formuláře vyběhly hned čas, kdy doručují.

dieta v krabicce overeni psc ukazka 1

Ptal jsem se, jestli jde potom nějak upravit čas doručování. Tak jde, ale musíte se s nimi domluvit po e-mailu. Jejich podpora ale reaguje rychle a jsou velmi ochotní, tak to snad nebude problém.

Já to v testovacím týdnu neřešil.

První dojem z doručování

Hned po objednávce jsem dostal e-mail s podrobnými informacemi, jak budou krabičky jezdit, co dělat, když mi nebude vyhovovat čas doručení, koho kontaktovat, atd. Instrukce mi přišly jednoduchý a jasný.

Takže tady dobrý.

Dieta v krabičce první dojem z doručování

Můj týden začínal v pondělí, takže první krabičky nám doručovali v neděli. Trošku mě vyděsila SMS v sobotu večer s infem, že krabičky v neděli přijedou mezi 12 – 13 hodinou. To jsem nečekal a věděl jsem, že nebudu doma.

Hups… řešil jsem to hned, ale…

V sobotu jsem se na dispečink nedovolal. Naštěstí v neděli ráno se to hned podařilo vyřešit a změnit čas doručování na odpoledne. Takže čas prvního doručování mě trošku vyděsil, ale vše se v pohodě vyřešilo. A dokonce na mě paní na dispečinku byla hodná. Takže paráda. 😉

První krabičky tedy dorazil v neděli večer. Řidič volal půl hodinky předem a pak až když byl na místě. Všechno proběhlo na výbornou. Takhle to potom probíhalo celý týden. Profesionalita kurýrů mě příjemně překvapila.

Už se nemůžu dočkat až to v pondělí všechno ochutnám.

První dojem z jídel

Když jsem viděl první krabičky, tak jsem se nemohl zbavit pocitu, že toho je strašně moc. Pořád jsem si říkal, kdy tohle všechno budu jíst.

Ale zároveň jsem se těšil na tu různorodost. Nevím jak vy, ale já nemám zas tolik volného času, abych si mohl doma vyvářet a zkoušet různé recepty a ingredience. Občas je to opravdu rychlo oběd nepublikovatelného původu. 😉

Těšil jsem se na ty různé krabičky a jídla a hned první dny mi to potvrdili. Bylo to všelijaké. 😉

Pocit „kdy to budu všechno jíst“ se postupně vystřídal s pocitem „mám trošku hlad“ a „to je porce jak pro mamuta“. Postupně si to sedlo a teď s odstupem vidím, že jídla na jednotlivý dny jsou opravdu dobře promyšlený. Nikdy jsem neměl pocit, že mám vyloženě hlad, nebo že jsem až pře**aný (čti mám hodně těžký žaludek).

Ale pojďme se na jednotlivý dny podívat detailněji.

Zvu vás k online ochutnávce Diety v krabičce.

Osobní zkušenost s Dietou v krabičce

Tak jaký byl můj první týden s jídly od Diety v krabičce?

Dieta obsahuje 5 jídel na den. Snídani, svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři. Takže komplet meníčko.

Pondělí

Dieta v krabičce pondělí

Pondělí byl můj první den s Dietou v krabičce. Zařídil jsem si to tak, abych byl celý den doma a v klidu se s tím vším seznámil a vychut

Všechno to vypadalo báječně. Nejvíc jsem se asi těšil na oběd. Ikdyž podle hodnocení měl na tento týden jedno z nejhorších.

Dieta v krabičce pondělí jídelníček

(aktuální jídelníček)

Snídaně

Dieta v krabičce pondělí snídaně příprava
Dieta v krabičce pondělí snídaně příprava
Dieta v krabičce pondělí

Ovesná kaše s medem a sušeným ovocem byla bomba. Zkušeně jsem si to ohřál v rendlíku s trochou mandlového mléka a pak jsem to ještě ozdobil borůvkami z trhu.

Skvělý začátek dne. Sušený ovoce v kaši je výborný nápad.

Dopolední svačina

Dieta v krabičce pondělí svačina

Celozrnná bageta s vlašskými ořechy se sýrem gouda, římsk. salátem a bazalk. pestem.

Po snídani jsem měl docela rychle hlad. Takže tahle svačina přišla vhod. Smíchat salát s bazalkovým pestem je skvělý nápad. Já mám pesto rád, ale doma si jej moc nedáváme. A ta bageta byla taky výborná.

Oběd

Dieta v krabičce pondělí oběd krabička

Zabalený v krabičkách to tak nevypadalo, ale na talíři se to pak naplno projevilo. Oběd byl opravdu velký. Aspoň mi to tak přišlo. Po dopolední svačině jsem ještě pořádně neměl hlad.

Každopádně R’N’B Beans & Rice s jarní cibulkou a parmesanem a k tomu zelný salát s quacamole bylo výborný.

Doma nemáme mikrovlnku, takže jsem si to ohříval na pánvičce. Parmasan by možná byl lepší někde bokem, abych si to potom mohl posypat. Ale v pohodě, je to drobnost. I takhle to bylo výborný.

Dieta v krabičce pondělí oběd příprava
Dieta v krabičce pondělí

Zelný salátek byl super a quacamole příjemně pálilo, takže jsem minimálně 10x zalitoval, že jsem si ráno nedal vychladit nealko pivo.

Jediný, co bych tomu vytknul, je ta velikost. Nadláb jsem se pořádně, ale překvapivě jsem se potom necítil „napraný k prasknutý“ a mohl jsem normálně fungovat.

Odpolední svačina

Dieta v krabičce pondělí odpolední svačina krabička
Dieta v krabičce pondělí odpolední svačina

Salát Little gem s rajčaty, okurkou, červen. řepou a limetovým dresinkem jsem si nakonec dal k večeři. Trošku jsem si to vylepšil chlebíkem a mým oblíbeným olivovým olejem.

Červenou řepu jsem vynechal. Nemám sice žádnou potvrzenou alergii a poslední dobou mi nedělá dobře, takže ji nejím. Tady mi přijde škoda, že to zkrátka nejde při objednávání krabiček nastavit. Ale chápu, že by to pak bylo složitější.

Limentkový dresing byl ale výborný. Takovou věci si doma jen tak neudělám. A to mě právě zase na krabickových dietách baví. Ochutnám věci, které běžně nejím.

Večeře

Dieta v krabičce pondělí večeře

Kuřecí steak Sous-vide pepřová omáčka, restované fazolky se sušenou šunkou si nakonec dala žena má nejdražší. Já se spokojil se salátem, co byl původně v plánu na odpolední svačinku.

Ale dostal jsem ochutnat, takže dobrý. 😉 Fazolky se sušenou šunkou mi přijdou jako dobrý nápad. Kuře bylo trošku sušší, ale na funkci to nemělo vliv. Bylo to dobrý.

Dieta v krabičce pondělí večeře krabička
Dieta v krabičce pondělí večeře příprava

Přípravu jsme opět krásně zvládli na pánvičce. Krásně se to může spolu ohřát najednou.

Závěr z prvního dne. Přišlo mi toho hodně… Možná jsem si nakonec měl zvolit menší variantu. Ikdyž představa, že snídaně bude ještě menší se mi moc nezamlouvá.

Co když máte na něco alergii?

Ptal jsem se na to. Na webu jsem totiž o potravinových alergiích nic nenajdete. Dostal jsem odpověď, že není v jejich silách řešit individuální požadavky na různé balíčky a nejrůznější potravinový výjimky.

Já sám podnikám, takže to naprosto chápu. Dobrou službu udržíte především jednoduchostí. Nicméně to neřeší problém spousty lidí s potravinovými alergiemi.

Na podpoře mi ale Natálie poradila jak na to. Nakonec je to jednoduchý. Jídelníček je vždy známí dopředu. Takže pokud se tam objeví něco, co vám nebude vyhovovat, tak můžete tento den buď vynechat a později nahradit, nebo si jednoduše domluvíte aby vám den předtím přivezli 2x.

Není to TOP řešení, ale hratelný to je. Já bych s tím byl úplně v pohodě.

Úterý

Dieta v krabičce úterý

Úterý budu muset na oběd odjet pryč. Což se trošku komplikuje s doručováním krabiček na zítřek, které mi mají přivézt právě kolem poledne. Tak uvidíme jak to dopadne.

Dneska se asi nejvíc těším na večerní panenku. Překvapivě má také jedno z nejlepších hodnocení. Ale i tuňák k obědu bude určitě pecka.

Dieta v krabičce úterý jídelníček

(aktuální jídelníček)

Snídaně

Dieta v krabičce úterý snídaně krabička
Dieta v krabičce úterý snídaně

Ovesná bagetka s pažitkovou pomazánkou byla dobrá, ale nic extra. Přišlo mi té pomazánky docela hodně na to kolik jsem dostal pečiva. Rajčat bylo naopak až běda. Ty já zrovna moc nemusím, ale zdravý to je, to zase jo.

Takže snídaně řekněme za 3. Dobrý, ale včera to byla větší pecka.

Dopolední svačina

Dieta v krabičce úterý dopolední svačina krabička
Dieta v krabičce úterý dopolední svačina

Domácí bílý jogurt s čerstvým ovocem byla jednoduchá svačina. Asi bych si k tomu příště dal ještě nějaké pečivo, nebo alespoň corn flaky.

Takhle je to na mě taková moc mléčná svačinka. Na chuť to ale bylo výborný a nedá se tomu vůbec nic vytknout. Domácí jogurt je super.

Oběd

Dieta v krabičce úterý oběd

Na celozrnné fusilli s tuňákem a smetanovými cuketkami jsem se hodně těšil. To je totiž přesně typ jídla, který si doma moc neděláme.

Nezklamalo… Bylo to výborný. Opět jsem čekal, že to bude docela těžké do žaludku, ale nebylo. Zkrátka asi ideální velikost porce. Je vidět že Dieta v krabičce asi ví co dělá. 😉

Dieta v krabičce úterý oběd příprava
Dieta v krabičce úterý oběd krabička

Tohle je přesně jídlo, které se perfektně ohřívá na pánvičce. Takže pokud nemáte moc rádi mikrovlnku, stejně jako my, tak můžu doporučit. Na pánvičce se nakonec dá ohřát úplně všechno. Máme vyzkoušeno.

Odpolední svačina

Dieta v krabičce úterý odpolední smoothie
Dieta v krabičce úterý odpolední smoothie hotovo

Dneska jsem zůstal doma (home office), takže odpolední svačinka Smoothie pomeranč & maliny & borůvky přišla vhod.

Bylo to výborný. Příprava rychlá a snadná. Stačilo jenom zatřepat a nalít do sklenice. Udělat fotky s výhledem a pít.

Chutnalo to výborně. 😉

Večeře

Dieta v krabičce úterý večeře
Dieta v krabičce úterý večeře krabička

Tak tohle je zatím nejvíc. Grilovaná vepř. panenka Sous-vide byla úžasně křehká a chutná. Ani „doopékáním“ při ohřívání na pánvičce nepřišla k úhoně. Občas se totiž při tomto ohřívání stává, že to zkrátka upečete moc.

Houbovou omáčku jím zásadně pouze na pořádné flákotě (steak, panenka). Mohlo by ji být klidně víc, trošku se nám ohříváním „zmenšila“. A celozrná rýže k tomu všemu byla taky vynikající.

Za mě zatím nejlepší hlavní jídlo, které mi Dieta v krabičce naservírovala.

Dieta v krabičce úterý večeře příprava maso
Dieta v krabičce úterý večeře příprava rýže

Středa

Dieta v krabičce středa

Po prvních dvou dnech mě krabičky na středu docela překvapily. Ta mísa salánu na dopolední svačinu a obří sandwiche ke snídani jsou docela zajímavý.

Na rovinu, nejsem si jistý, jestli bych to opravdu dokázal všechno během rána a dopoledne do sebe dostat. A pak si dát k obědu Lasagne.

Středa mi oproti předchozím dnům přijde taková trošku nevyrovnaná. Je tam opravdu hodně jídla na dopoledne a oběd a odpoledne mi to přijde zase slabší. Ale uvidíme jak to půjde v praxi.

Dieta v krabičce středa jídelníček

(aktuální jídelníček)

Snídaně

Dieta v krabičce středa snídaně balení
Dieta v krabičce středa snídaně

Na tohle jsem byl hodně zvědavý. Celozrnný sandwich se šunkou, sýrem a rajčaty totiž už z dálky vynikal svojí velikostí. 😱 S 529 kcal je to tenhle týden zatím největší snídaně.

Jak už to ale chodí, tak to nakonec dopadlo úplně jinak. Jeden kousek si dala žene má nejdražší k večeři a druhý kousek mi zbyl na snídani.

Víte co je nejzásadnější a nejpodstatnější z tohoto jídla? Chutnalo to. I žena má nejdražší to chválila. A to je nějaká pochvala. Výš už to nejde dostat. Tam už je potom jenom bůh.

Dopolední svačina

Dieta v krabičce středa svačina
Dieta v krabičce středa svačina balení
Dieta v krabičce středa dopolední svačina

Mrkvový salát s jablky a citronem byl asi největší šok z celého týdne. Bylo to výborný, ale jedli jsme to doma pomalu celý týden. 😱

Nevím, nevím jak by to dopadlo, kdyby si to celé dal pouze ve středu na dopolední svačinku. Bylo toho opravdu hodně.

Takže musím přiznat, že tady jsem jídelníček trošku porušil a tu krabici jsme zpracovávali ještě ve čtvrtek a pátek. Na chuť to ale bylo výborný. Jednoduchý a moc dobrý.

Oběd

Dieta v krabičce středa oběd

Lasagne s telecím masem a grilovanou paprikou příjemně překvapily. Kdybych byl detailista, tak paprika mohla být klidně trošku víc ogrilovaná. Ale lasagne byly výborný. Chuťově super.

Na pánvičce se tyhle jídla (lasagne) ohřívají trošku hůř. Ale když to tam necháte dostatečně dlouho a pánvičku přiklopíte, tak se to také prohřeje.

Dieta v krabičce středa oběd příprava
Dieta v krabičce středa oběd krabička

Velikost porce byla nakonec akorát. Měl jsem docela hlad, protože jsem byl dopoledne pryč a domů na oběd jsem se dostal až někdy kolem druhé. Takže pořádná porce docela bodla. 😉

Odpolední svačina

Dieta v krabičce středa odpolední svačina
Dieta v krabičce středa odpolední svačina krabička

Z domácího jogurtu s malinami jsem měl trošku strach. Já jsem totiž na ty jogurty takový opatrný. Mám potvrzenou mírnou intoleranci na laktózu. Ale v letních měsících je to většinou v pohodě. V zimě je to horší. Nevím proč, ale tak to je.

Maliny mě ale moc lákali. A udělal jsem dobře, že jsem to nakonec „risknul“. Bylo to výborný. Porce tak akorát. Dal jsem si k tomu ještě trochu kukuřičných corn flakes, abych si nedával jenom samotný jogurt.

Žádná alergická reakce se nedostavila. Všechno cajk.

Večeře

Dieta v krabičce středa večeře

Salát s bulgurem, grilovaným toru, kešu oříšky a hrozinkami jsme ani nestačili naservírovat na talíř. Zblajzli jsme to přímo z krabičky, jak to bylo dobrý.

Na první pohled to vypadalo jako docela hladový a malý jídlo, ale vyzkoušel jsem to na přítelkyni a hlásila, že hlad nemá. Takže porce byla úplně přesně akorát. 😋

Opět dobrá práce, Dieto v krabičce. Díky 😉

Čtvrtek

Dieta v krabičce čtvrtek

Čtvrtek byl první den, kdy jsem si uvědomil jak má Dieta v krabičce vymyšlený velikosti porcí. Měl jsem docela pohodový den, takže jsem zvládal snídani, dopolední svačinku a dokonce i poměrně velký oběd.

Odpoledne jsem měl nějaké schůzky ve městě, takže jsem se domů dostal až na večeři a měl jsem sakra hlad.

Pokud jíte opravdu pravidelně a nevynecháte žádnou svačinu, tak celý den budete mít plno energie a nebudete mít hlad. Některé porce jsou fakt velký a některý zase naopak malý, ale když to vezmu z nadhledu, tak celkově to je vyvážený. Mají to zkrátka asi dobře promyšlený. 😉

Dieta v krabičce čtvrtek jídelníček

(aktuální jídelníček)

Snídaně

Dieta v krabičce čtvrtek snídaně
Dieta v krabičce čtvrtek snídaně krabička

Tuňákovou pomazánka se šalotkou bych si doma asi jen tak neudělal. Nenapadlo by mě to. A přitom je to tak jednoduchý a dobrý.

Vícezrnný chléb byl taky moc dobrý. Tentokrát mi velikost porce přišla úplně akorát.

Takže snídaně ve čtvrtek dobrý.

Dopolední svačina

Dieta v krabičce čtvrtek dopolední smoothie
Dieta v krabičce čtvrtek dopolední svačina

Už druhé smoothie tento týden. Tímhle mě Dieta v krabičce udělala velkou radost. Smoothie je výborná svačinka. Jednoduchý, rychlý.

Tentokrát to byla kombinace jahod, manga a jablka a bylo to super. Nedá se tomu nic vytknout. Včetně přípravy, která je u smoothie svačinek úplně nejlepší.

Nemusíte to ohřívat. Stačí zamíchat a podávat. 😉

Oběd

Dieta v krabičce čtvrtek oběd

Italské rizoto s kuřecím masem a parmazánem mile překvapilo. Bylo to vynikající. Porce taková akorát. To tmavě červené jsou sušená rajčata a ty mi můžeme. Jsou skvělý úplně do všeho, včetně rizota.

Všechny ty jídla, co jsou něčím posypaný se trošku hůř ohřívají na pánvičce. Teda, ono to jde docela v pohodě. Jen ten efekt posypání se trošku ztratí. Možná by nebylo špatný ten nastrouhaný parmazán dát zkrátka vedle a po ohřátí by si to strávník sám posypal.

Dieta v krabičce čtvrtek oběd krabička
Dieta v krabičce čtvrtek oběd příprava

Ale zase to všechno jenom jednoduše dáte na pánvičku a pomalu ohříváte. Nezapomeňte to přiklopit. Půjde to rychleji.

Odpolední svačina

Dieta v krabičce čtvrtek svačina
Dieta v krabičce čtvrtek svačina balíček

Jednoduchý salát s kozím sýrem a medovým dresinkem byl super. Původně k tomu byla plánovaná ještě červená řepa. Ale tu my doma moc nepapáme, tak jsme ji vynechali.

Naopak kozí sýr byl úplně vynikající. Klidně nám ho tam mohli dát mnohem víc.

Večeře

Dieta v krabičce čtvrtek večeře

Už to budééé…

Ježiš marjáá, ještě focení… Já mám hlad!

Víte co je nejhorší na úplně celé zeměkouli? Žena… která má hlad!

A víte co je zase úplně nejlepší na celé zeměkouli? Když vám řekne, že to je dobrý. Díky Dieto v krabičce, tohle bylo jen tak, tak. Ale dobře to dopadlo.

Dieta v krabičce čtvrtek příprava večeře
Dieta v krabičce čtvrtek večeře krabička

Sýr se samozřejmě ohříváním trošku na pánvičce připekl, ale to vůbec nevadilo. Krůtí prsa Sous-vide gratinovaná s krůtí šunkou a sýrem byly super.

Šťouchaný brambory chtěli dát na pánvičku ohřát trošku později, než maso. Trošku se to začalo připékati. Ale žena nic nepoznala, takže dobrý.

Pátek

Dieta v krabičce pátek
Dieta v krabičce pátek jídelníček

(aktuální jídelníček)

Snídaně

Dieta v krabičce pátek snídaně krabička
Dieta v krabičce pátek snídaně

Poslední snídaně tento týden byla super. Na menu byla ovesná bageta s chia semínky se sýrem cottage s hruškou, lísk. ořechy a okurkou.

Musím říct, že smíchat cottage s hruškou a lískovými oříšky je výborný nápad. Cottage miluju a dávám si jej poměrně často, takže tohle je super inspirace.

Trošku mě překvapilo množství nakrájené okurky. Bylo to dle hesla „okurky není nikdy dost“. Zbylo nám toho dost na takové to celodenní, domácí pokusování okurky. 😂

Dopolední svačina

Dieta v krabičce pátek dopolední svačina krabička
Dieta v krabičce pátek dopolední svačina

Když to přišlo, tak jsem si říkal „zase jogurt“? Ale nakonec to nebylo špatný. Nebyl to totiž jogurt, ale šlehaný tvaroh s termizov. sýrem a čekankovým sirupem a jablky.

Moc jsem tomu nedal, protože jablka mám raději zabalené v těstíčků (čti štrůůdl) a na ty mléčné výrobky také moc nejsem. Tenhle týden jich bylo až až.

Ale na chuť to bylo výborný. Takže pokud vám to Dieta v krabičce také naservíruje, tak si určitě pochutnáte. 😉

Oběd

Dieta v krabičce pátek oběd

Hovězí Suis-vide s rajskou omáčkou a celozrné fusilli byly opět výborný. Zajímavý bylo jak bylo maso nakrájené na velmi tenké plátky. Podobně jako kousky, které najdete ve Vietnamské polévce Pho Bo.

Na chuť to bylo výborný a porce tak akorát k pátečnímu obědu. 😉

Dieta v krabičce pátek oběd příprava
Dieta v krabičce pátek oběd krabička

Pravda, ty těstoviny jsou na ohřívání bez mikrovlnky trošku nešikovný. Ale dalo se to. Trošku vody a šlo to v pohodě. Maso s omáčkou se ohřálo úplně v pohodě.

Odpolední svačina

Dieta v krabičce pátek oběd odpolední svačina

Pro někoho možná překvapivá kombinace. Pro mě úplně v pohodě. Pravda, ovoce a sýr není něco, co bych jedl každý den. A věřím, že to hodně lidí překvapí. Mě na naopak potěšilo.

Miska s ovocem a sýrem gouda mi přišla jako super svačinka. Sám si občas tuhle kombinaci „sýr & ovoce“ dávám.

Přišlo to samozřejmě normálně v krabičce, jen jsem to tentokrát v záchvatu hladu úplně zapomněl vyfotit.

Večeře

Dieta v krabičce pátek oběd večeře

Poslední jídlo má nejhorší hodnocení. Podle zákazníků Diety v krabičce si zaslouží pouhých 48 %.

Já to ale vůbec nechápu.

Buddha bowl – Falafel cizrnový, černá čočka, hummus cizrnový, koktejlový dresink mi přišel naprosto super. Možná to bude tím, že přesně tenhle typ jídla mám moc rád a hummus s falafelem si často dáváme.

Dieta v krabičce pátek večeře krabička
Dieta v krabičce pátek večeře příprava

3 kousky falafelu šly krásně ohřát na pánvičce. Humus i salátek se samozřejmě ohřívat nemusí. Osobně doporučuji humus pokapat ještě trochou kvalitního oliváče.

Dresing by mohl být klidně pálivější. Celkově mi právě tohle jídlo udělalo velkou radost. Ale je pravda, že falafelu mohlo být klidně víc. Měl jsem potřebu si po véče ještě něco dát. Což se na závěr a v pátek večer docela hodilo. 😉

Jaký dietní plán vybrat?

Dieta v krabičce výživové plány

Tohle je právě u Diety v krabičce hodně jednoduché a snadné. Mají celkem 4 různé plány. Přehled najdete tady.

Slim

 • spíše pro drobné ženy, které nemají fyzickou aktivitu
 • pro vytvoření návyku pro pravidelné stravování v menších porcích
 • program lze doplnit o čerstvou zeleninu

Slim FIT

 • pro ženy střední postavy
 • pro ženy s fyzickou aktivitou
 • pro vytvoření návyku pro pravidelné stravování
 • pro dlouhodobou redukci hmotnosti

FIT

 • pro muže bez fyzické aktivity
 • pro vytvoření návyku pro pravidelné stravování
 • pro ženy s vyšší fyzickou zátěží

Balance

 • pro muže s fyzickou aktivitou
 • pro vytvoření návyku pro pravidelné stravování
 • pro dlouhodobé hubnutí převážně mužů

Z těch popisků je celkem jasné, pro koho je jaký plán určený. Já jsem testoval právě variantu FIT.

Pokud si ale nejste jistí, tak se určitě můžete poradit s výživovým poradcem. A také můžete využít BMI kalkulačku, kterou mají na webu.

Kde a jak probíhá doručování?

Profesionálně a jednoduše.

Den předem vám pošlou SMS s přibližným časem, kdy se budou krabičky doručovat. Takže víte den dopředu kdy můžete očekávat kurýra.

Pokud vám to nevyhovuje, tak jednoduše zavoláte na dispečink, kde se pokusí s vámi domluvit změnu, nebo doručení na odběrné místo. Tohle jsem vyzkoušel a fungovalo to super. Za profesionalitu tady získává Dieta v krabičce 11 bodů z 10.

Změny si ale můžete naplánovat i vy systému do předu. To já jsem nedělal. Řešil jsem to až na poslední chvíli vždy. 😂

Sleva na Dieta v krabičce

Hned na úvod získáte 500 Kč, když se přihlásíte k odběru novinek do e-mailu.

Dieta v krabičce slevy

Jednoduše zadáte svoji e-mailovou adresu a Dieta v krabičce vám pak pošle voucher na 500 Kč na jakýkoli měsíční plán.

Dělají ale i různé tématické slevové akce. Třeba teď v létě můžete získat 1.000 Kč. Stačí zadat slevový kód: LETO1000 u objednávky. Platí to až do konce srpna (31. 8.)

Výhody a nevýhody

VÝHODY

+ Jasný a jednoduchý výběr variant jídelníčku
+ Chuť a variabilita jídel
+ Profesionalita kurýrů a doručování po Praze a Středočeském kraji
+ Možnost změnit čas i místo doručení
+ Skvělý zákaznický servis

+ Skvělá cena 

NEVÝHODY

– Nepracují s alergiemi. Při objednávání si nemůžete zvolit, že něco nechcete, nebo nemůžete jíst.
– Za mě by v jídelníčku mohlo být o něco více ryb a o něco méně mléčných produktů
– Dovoz u mě na Praze 6 většinou vycházel kolem poledne. Zrovna jsem měl ale docela rozlítaný týden, takže to bylo náročné. Věřím, že by se to ale čase porovnalo.

Reference ostatních strávníků

Aby to nebylo jenom o mé osobní zkušenosti, tak tady je několik referencí, které najdete přímo na stránce www.dietavkrabicce.cz.

Po třech týdnech dietního stravování (vždy po-pá) byla moje nutriční konzultantka velmi spokojena, neboť 5,2 kg váhy bylo pryč a obvod pasu se snížil o 5 cm. Příští konzultaci mám 21. června. Tak uvidíme. Služby jsou v pořádku jak z hlediska firmy Dieravkrabičce, tak také výdejního místa na Proseku.

Stanislava K.

10 dnů krabiček = 4,5 kg dole. Což je super. Pestrá a zdravá strava, čerstvá zelenina, což je ještě víc super. Možnost plánovat si odběr jídla operativně přes web je taky moc fajn.

Ctibor N.

Dobrý den, od začátku roku jsem s Vaší pomocí zhubla 14 kg. Líbí se mi, že strava je pestrá – jídla se střídají, neopakují se často stejná jídla. Jsem ráda, že se mi daří zhubnout i s mým již zpomaleným metabolismem. Jídlo mi chuťově vyhovuje…., tak skoro ani nemám pocit, že jsem na dietě 🙂 Díky vám všem!

Pavlína H.

Zdroj referencí: www.dietavkrabicce.cz/reference-klientu

Komu bych doporučil Dietu v krabičce

Dieta v krabičce si na nic nehraje. Dělají dobrá a zdravá jídla, jejich systém doručování je perfektní. Je to poctivá dieta za férový peníze.

Pokud chcete ušetřit čas vařením a dopřát si plnohodnotný a zdravý jídelníček, tak krabičková dieta od Dieta v krabičce je určitě dobrá volba.

Vše omrknout a vyzkoušet můžete tady.

Dobrou chuť.

Dušan Souček

Dušan Souček

Fitness a cvičení mě provází celý život. Dřív jsem to více hrotil a dokonce jsem i dělat závodil v silově atletickém pětiboji. Dnes je mojí hlavní prioritou spíše zdraví, vitalita a energie. Pořád mě ale baví testovat různé produkty a zkoušet různé tréninky a přístupy ke cvičení.

Nepřehlédněte podobné články

Manboxeo a Damboxeo pro fitkaře

Už zase vám vrtá hlavou, jakým dárkem překvapit svou drahou polovičku, kámoše, manželku, anebo třeba strejdu? Pokud jsou to nadšení fitkaři a v gymu tráví víc času než doma, mám pro

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

vánoce 2022

Potřebujete originální dárek na poslední chvíli?

✅ Doporučujeme online kurz: Jóga pro začátečníky