Slim Pasta recenze – užijte si těstoviny bez hříchu

Milujete těstoviny a současně se snažíte dbát o svou štíhlou linii? Běžné těstoviny se pro dietní režim příliš nehodí. Naštěstí existuje i zdravá alternativa. Představíme si ji v recenzi e-shopu Slim Pasta.

Co je Slim Pasta?

Slim Pasta se zaměřuje především na prodej speciálních nízkokalorických těstovin. Ty mají nejen nízký obsah kalorií, ale jsou vhodné také pro nízkosacharidovou dietu.

Slim Pasta recenze

Internetový obchod svým sortimentem nabízí alternativu běžných těstovin ve formě klasických nudlí, lasagní nebo fettuccine. Zaujmou i Slim Pasta spaghetti.

Těstoviny lze použít jako přílohu nebo například také do salátů. Pro ozvláštění tradičních receptů oceníte i konjakovou rýži. I s touto rýži se zachází shodně jako s rýží běžnou. Využít tedy můžete své oblíbené recepty.

Rýže ani těstoviny neobsahují žádná přidaná barviva či jiná nežádoucí aditiva. Vyrobeny jsou skutečně pouze ze surovin přírodního původu. Současně se značka Slim Pasta neuchyluje ani ke zvýrazňování chuti nadměrnými dávkami soli.

Navíc si na e-shopu Slim Pasta zakoupíte kromě základních surovin i hotová jídla. Jejich základem jsou opět primárně rýže a těstoviny. Ty jsou doplněny o omáčku.

Jedná se o rychle připravené a zdravé pokrmy pro ty, kteří si nemají čas pravidelně vařit a současně dbají na to, co se objevuje v jejich jídelníčku. Hotová jídla Slim Pasta neobsahují žádná škodlivá „éčka“.

Dresinky Slim Pasta vycházejí vstříc všem, kteří milují různé studené omáčky. Ty klasické bývají často tvořeny majonézou, jsou proto mimořádně tučné. Tyto výrobky mají sníženou kalorickou hodnotu a současně neobsahují cukry, tuky, soli, lepek ani laktózu.

Složení

Těstoviny Slim Pasta jsou vyrobeny z ovesné vlákniny a konjakové mouky. Konjak je rostlina, která je také známá pod latinským označením Amorphallus konjak.

Konjakové špagety Slim Pasta BIO v nálevu
Konjakové špagety Slim Pasta BIO v nálevu

Domov má tato rostlina v Asii. Tradičně se z ní konzumuje hlíza. Tato hlíza se ukázala být vynikající potravinou především z hlediska dietetického. Obsahuje totiž jen velmi málo kalorií a velké množství vlákniny.

Konkrétně se jedná o glukomannan, který zařazujeme mezi vlákniny pektinového typu. Z pohledu hubnutí je tato složka velmi důležitá především proto, že v rozpustné formě umí v žaludku zvětšit svůj objem. Tím dokáže navodit pocit sytosti.

Vláknina je tedy neocenitelným pomocníkem pro všechny, kteří hubnou, ale jejich úsilí jim kazí návaly vlčího hladu.

Aby vám při hubnutí skutečně nic nechybělo, můžete kromě vlákniny vyzkoušet i další doplňky stravy.

Více se o složení produktů dozvíte na e-shopu Slim Pasta >>

Pro koho jsou těstoviny a rýže Slim Pasta vhodné

Produkty Slim Pasta ocení všichni ti, kteří se zajímají o své zdraví a o štíhlou linii. Navíc jsou tyto potraviny vhodné i pro osoby se specifickými stravovacími nároky, jako jsou vegani, vegetariáni, osoby trpící celiakií, diabetici a také ty, kteří trpí intolerancí na laktózu.

Stejně tak je jistě uvítají všichni, kteří neradi tráví v kuchyni zbytečně mnoho času. Těstoviny se nevaří, stačí je pouze ohřát.

Slim Pasta hotová jídla
Slim Pasta hotová jídla

Oproti klasickým těstovinám tedy potřebují mnohem méně času, hotové budou už po pouhé jediné minutě. Jde tak o ideální řešení pro všechny pracovně velmi zaneprázdněné jedince.

Zdroj: Slim Pasta

Nejoblíbenější produkty

Konjakové fetučíny bez nálevu 200 g

Konjakové fetučíny bez nálevu
Konjakové fetučíny bez nálevu

Fettuccine Slim Pasta mají o 90 % méně kalorií než běžné těstoviny. Tato varianta je bez nálevu, proto se nemusejí konjakové fettuccine ani proplachovat. Těstoviny se nevaří, stačí je pouze ohřát.

Kečup 250 ml

Nízkokalorický rajčatový kečup
Nízkokalorický rajčatový kečup

Tento nízkokalorický kečup si můžete dát bez obav o svou linii. Neobsahuje cukr, lepek, tuk ani laktózu. Kečup je rovněž vhodný pro vegetariány.

Konjakové lasagne BIO v nálevu

Konjakové lasagne BIO v nálevu
Konjakové lasagne BIO v nálevu

Tyto BIO konjakové lasagne mají o 94 % méně kalorií než klasické těstoviny. Základní surovinou je opět přírodní konjak doplněný ovesnou moukou.

Slevy a akční nabídky

V první řadě se vám vyplatí nakupovat po jednotlivých balíčcích. Ty nabídnou rozmanitý výběr Slim Pasta příloh za zvýhodněné ceny.

E-shop navíc nabízí dopravu zdarma už od částky 1 490 Kč. Ta byla navržena tak, že ji překročíte už koupí mnoha ze zvýhodněných balíčků.

Internetový obchod se tak maximálně snaží svým zákazníkům nakupování zpříjemnit a nabídnout výhodnější ceny i v rámci běžného nákupu.

Další slevy a výhody najdete přímo v e-shopu Slim Pasta >>

Výhody a nevýhody Slim Pasty ➕➖

Výhody
+ Konjakové těstoviny obsahují minimum kalorií
+ Slim Pasta těstoviny jsou přírodním produktem bez škodlivé chemie.
+ Těstoviny vyžadují jen velmi krátkou přípravu, která není složitá.
+ K dispozici jsou také hotová jídla a dresinky, dietní vaření si tak maximálně usnadníte a zpříjemníte.

Nevýhody
– V porovnání s běžnými těstovinami je Slim Pasta dražší.
– Těstoviny Slim Pasta mají velmi neutrální chuť, je proto zapotřebí je dochutit.

FAQ aneb tyto otázky vás k recenzi Slim Pasta zajímají nejvíc

 • Kolik stojí produkty Slim Pasta?

  Nejlevnější jsou samostatná balení těstovin a rýže. Ceny se pohybují cca kolem 75 Kč. Balíčky jsou úměrně počtu balení dražší. Dáte za ně od cca 500 do 1500 Kč. Aktuální ceny naleznete zde.

 • Pro koho jsou těstoviny další produkty Slim Pasta vhodné?

  Těstoviny Slim Pasta jsou vhodné pro všechny, kteří hubnou, žijí zdravě a záleží jim na tom, aby se stravovali jídlem, které neobsahuje žádnou zbytečnou chemii. Současně lze tyto pokrmy doporučit pro zvláště zaneprázdněné jedince, kteří vaří neradi, případně nemají na vaření čas.

 • Co obsahují těstoviny a další produkty Slim Pasta?

  Základní surovinou těstovin a rýže Slim Pasta je konjaková mouka. Složení doplňuje ovesná vláknina. Více o produktech Slim Pasta se dozvíte zde.

 • Je možné produkty Slim Pasta koupit v akci?

  Ano, zboží je možné pořídit primárně ve zvýhodněných balíčcích. Navíc při nákupu v hodnotě nad 1 490 Kč máte nárok na dopravu zdarma.

Slim Pasta - rychlé shrnutí

Konjakové těstoviny jsou moderní potravinou, která aktuálně zažívá velký boom. Je zdravá, chutná a velmi rychle připravená. Navíc se hodí téměř pro každého.

Editor's Rating:
5
Redakce Milujeme Fitness

Redakce Milujeme Fitness

Jsme nadšenci do fitness a zdravého životního stylu. Píšeme pro vás články s tipy, jak co nejlépe a nejefektivněji cvičit, jak získat vysněnou postavu a zároveň si cvičení maximálně užívat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rychlý přehled

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA MILUJEME FITNESS