Rychlý přehled

Natu recenze – přírodní superpotraviny a ekologické produkty

Obsah článku

Přemýšlíte nad produkty od české značky Natu.cz?

Zaujaly vás jejich zdravé snídaně?

Nebo se chystáte na jejich ořechové krémy a granoly?

Ať už jste vyznavačem zdravého životního stylu, nebo chcete jenom ochutnat, tak výrobky Natu.cz vás určitě mile překvapí. 😉

Připravili jsme pro vás zajímavosti a další informace o přírodních produktech Natu.

Natu - obchod s přírodními doplňky stravy a zdravou stravou.

Co je NATU?

NATU je značkou přírodních potravin a pochutin, které jsou výborným doplňkem běžné stravy s vysokou energetickou hodnotou a zdravým charakterem.

Pod značkou NATU se skrývají především suché plody a výživné mixy, ale také snídaňové kaše nebo veganská čokoláda. Všechny tyto produkty jsou vytvořeny s cílem poskytovat chutné a zároveň zdravé potraviny, které podporují optimální stravovací návyky.

E-shop Natu.cz je pak rozšířením základního sortimentu potravin značky NATU o další podobné potraviny prověřených značek se specifickým zaměřením na zdravé stravování a potravinové doplňky, ale také ekologický program stolování.

Vedle těchto produktů na e-shopu naleznete také širokou nabídku přírodní kosmetiky.

✅ TIP: Podívejte se také na naše další recenze:

KetoMix (Ketonová dieta) recenze
Chia Shake (zdravé koktejly) recenze
Blendea (výrobky ze superpotravin) recenze

Pro koho jsou produkty NATU vhodné?

Produkty značky NATU jsou vhodné prakticky pro všechny věkové skupiny, ovšem s ohledem na to, který z nich používáte. Většina základních potravin a pochutin značky NATU představuje mixy ovoce, oříšků či pražených vloček, které jsou vhodným energetickým zdrojem jak pro děti, tak pro dospělé.

Vyhýbat by se jim měli především lidé alergičtí na některou ze složek mixů (ovocné složky, ořechy). Všechny tyto produkty jsou rovněž řešeny jako bezlepkové a vhodné pro vegany.

U potravinových doplňků v podobě bio prášků je již nutné vyčlenit věkové skupiny, pro které jsou určeny. Některé produkty jsou vhodné pro všechny uživatele s výjimkou osob alergických na některou složku, nicméně dávkování a koncentrace zejména produktů na hubnutí či podporujících zdravou pleť, mentální rozpoložení nebo sexuální výkony nejsou vhodné pro podávání osobám mladším 18 let.

Zdroj: natu.cz

Složení

Složení výrobků dodávaných pod značkou NATU se různí v závislosti na konkrétním typu produktu. Podle kategorií tak lze složení výrobků specifikovat takto:

Mixy:

 • oříšky různých druhů (mandle, kešu, vlašská jádra apod.)
 • výživná semínka (dýňová, slunečnicová, konopná apod.)
 • ovocné (brusinky, borůvky apod.)

Lyofilizované ovoce – banány, jahody, mango apod.

Džemy – především ovocné složky slazené medem a dochucené přírodními látkami

Superkaše a Granoly – převažující složení:

 • přírodní a bio vločky (quinoa, špaldové, pohankové apod.)
 • sušené a lyofilizované ovoce

Bio prášky – jedná se o potravinové doplňky, které jsou obvykle jednosložkové (spirulina, acai, baobab apod.)

Velikou výhodou složení je vysoká energetická hodnota při relativně nízkém obsahu nežádoucích sacharidů, ale také cílené obohacování lidského organismu o potřebné látky. Tento aspekt nabízí především potravinové doplňky, jež jsou připravovány v raw kvalitě.

Potravinové doplňky z e-shopu natu.cz často obsahují:

 • vitamíny
 • minerály
 • účinné látky

Více se o složení produktů programu NATU

Nejoblíbenější produkty – balíčky

Lyofilizované jahody plátky

Lyofilizované ovoce různých druhů (jahody, banány, maliny, mango nebo meruňky) lyofilizované speciální technologií (zmraženo a vysušeno) je většinou upravené na plátky a připravené k přidání do sladkých snídaní ve formě kaše nebo vloček.

Po smíchání s tekutinou (voda, mléko) NATU lyofilizované ovoce opět přechází do téměř čerstvého stavu. Nejenže skvěle chutná, ale zachovává si všechny cenné živiny.

Guarana bio prášek 80g

Zelené potraviny představují velmi účinné prostředky hubnutí, které doplňují energii a současně snižují chuť na jídlo.

Mezi nejoblíbenější výrobky tohoto typu patří NATU zázvor, NATU guarana a NATU maca černá. NATU BIO prášky na hubnutí se jednoduše přimíchají do nápoje v daném množství.

Granolové jahoda a quinoa bio raw 230g

Granoly jsou speciálním typem upravených cereálií – jedná se o směs vloček zapečenou s ovocem, oříšky nebo semínky a dochucenou přírodními dochucovadly (medem, solí apod.).

NATU Granoly se hodí jako výživná snídaně, ideálně se míchají s mlékem nebo jogurtem, případně je lze přidávat do ovocných přesnídávek nebo salátu.

Slevy a akční nabídky 🤑

Produkty z e-shopu natu.cz lze pořídit se slevou v rámci výprodeje nebo speciálních akcí.

Aktuálně zlevněné zboží naleznete v sekci Výprodej, kde jsou shrnuty produkty se slevou ze všech sekcí e-shopu.

Ušetřit lze také za dopravu, pokud si zboží vyzvednete na vybraných odběrových místech.

Další slevy a výhody najdete přímo v e-shopu Natu.cz

Výhody a nevýhody ➕➖

VÝHODY

+ Skvělé produkty z čistě přírodních surovin
+ Široký výběr zboží s kompletním veganským programem včetně kosmetiky a příslušenství
+ Rozmanité spektrum zelených potravin, superpotravin a výživových doplňků se speciálním účelem
+ Všechny produkty v bio kvalitě
+ Vhodné pro každodenní užití a konzumaci

NEVÝHODY

– Malé obsahy balení – pro pravidelné užití je nutné objednávat více produktů najednou
– Relativně vysoká cena

Nejčastější otázky a odpovědi

 • Kolik produkty NATU stojí?

  Ceny produktů NATU odpovídají průměrným cenám srovnatelných produktů na trhu. Jejich výše závisí především na velikosti balení a typu produktu. Standardně se cena u klasických potravin pohybuje kolem 50-100 Kč za 50 g, u doplňků, zelených potravin a superpotravin kolem 150-200 Kč za 80 g. Aktuální ceny najdete zde.

 • Pro koho jsou produkty NATU vhodné?

  Většina produktů NATU je vhodná pro všechny věkové kategorie. Klasické potraviny a mixy chutnají dětem i dospělým, kosmetika na e-shopu je rozdělená do sekcí podle věku. Pouze doplňky, zelené potraviny a superpotraviny by měly být konzumovány výhradně osobami staršími 18 let. Některé potraviny nejsou vhodné pro alergiky (ovoce, ořechy).

 • Co obsahují produkty NATU?

  Potraviny a pochutiny NATU jsou vyrobeny z přírodních surovin v bio kvalitě, jako jsou ovoce, ořechy či vločky. Obdobně dochucovadla pocházejí pouze od ověřených dodavatelů. Více o produktech zde.

Natu - Rychlé shrnutí
Natu

NATU je značkou přírodních potravin a pochutin, které jsou výborným doplňkem běžné stravy s vysokou energetickou hodnotou a zdravým charakterem. Pod značkou NATU se skrývají především suché plody a výživné mixy, ale také snídaňové kaše nebo veganská čokoláda. Všechny tyto produkty jsou vytvořeny s cílem poskytovat chutné a zároveň zdravé potraviny, které podporují optimální stravovací návyky.

Hodnocení redakce:
5
Redakce Milujeme Fitness

Redakce Milujeme Fitness

Jsme nadšenci do fitness a zdravého životního stylu. Píšeme pro vás články s tipy, jak co nejlépe a nejefektivněji cvičit, jak získat vysněnou postavu a zároveň si cvičení maximálně užívat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.