Rychlý přehled

Kloubus recenze – špičkově sestavená výživa pro klouby?

Obsah článku

Kloubní výživa je nevyčerpatelné téma, které v průběhu života řeší úplně každý člověk.

Proto jsem se rozhodl vyzkoušet jednu z nejpopulárnějších vychytávek na trhu – Kloubus.

Údajně se má jednat o naprosto unikátní komplex účinných látek, který hravě překoná svou konkurenci.

Je to pravda, nebo jste na nejlepší cestě utratit spoustu peněz za nefunkční nesmysl?

Přesně to jsem se během několika týdnů testování pokoušel zjistit.

Chcete si přečíst autentickou recenzi a osobní zkušenosti s doplňkem Kloubus?

Pak jste tady správně!

Kloubus recenze

🚚 Doprava zdarma při nákupu 2 a více kusů
🤩 3+1 zdarma

Kloubní výživu si můžete koupit v úplně každé lékárně i e-shopu s doplňky stravy. Možná to zní dobře, ale opak je pravdou. Trh je totiž přeplněný vyloženě trapnými výrobky, které z vás jen tahají peníze. 🚫

Musíte si zkrátka dávat pořádný pozor, abyste nenaletěli na lákavý marketing. Kloubní výživa musí obsahovat komplexní složení synergických účinných látek. Ne jen jednu, nebo dvě složky.

Právě v tomto ohledu mě zaujal oblíbený Kloubus. Ten totiž přichází s úplně jiným přístupem než jeho konkurence. Co se mi na něm líbí? Co bych naopak vytknul?

Proč jsem si vybral Kloubus?

Kloubní výživu pravidelně užívám už pěknou řadu let. Vše začalo chronickými bolestmi obou kolen, kterými jsem začal trpět přibližně v období mých dvaceti let (daň za roky neuvážených extrémů ve sportu). V tu chvíli jsem si uvědomil, že mám své limity a musím se o sebe začít starat. 😁

V současnosti dělám věci úplně jinak a musím zaklepat – kolena mě sice čas od času trochu pobolívají, ale jinak je vše v pořádku. Velký podíl na tomto zlepšení má právě kvalitní kloubní výživa.

A tady přichází na scénu Kloubus. Na něm se mi líbí, že se skládá z celkem dvanácti šikovně zvolených látek, jež si vzájemně pomáhají. Jedná se vlastně o takový komplexní multivitamín pro klouby. Nic podobného jsem u konkurence ještě neviděl.

Kloubus recenze

Jaké má Kloubus složení?

Podívejte se sami…

Složení Obsah v 1 dávce
Hydrolyzovaný kolagen – kolagenní peptidy 5000 Da2730 mg
Glukosamin sulfát 2KCl1760 mg
MSM500 mg
Chondroitin sulfát320 mg
Vitamin C250 mg
Hořčík70 mg
Bromelain50 mg
L-leucin50 mg
Kyselina hyaluronová10 mg
Zinek5 mg
Biotin100 µg
Vitamin D35 µg

Doprava a balení na jedničku

Balík mi přišel dva dny po objednání – super! 👍

E-shop používá pevné krabice a dává si opravdu záležet s balením. Máte tedy jistotu, že k vám zboží přijde nepoškozené.

Nechal jsem si doručit i multivitamin Primulus, který vyrábí stejná společnost.

A tady je recenze Primulus.

Teď už vás ale přestanu napínat – přichází totiž čas na opravdový test kloubní výživy!

Spousta benefitů a pár slabých stránek

👍 Opravdu vymakaná kombinace vzájemně působících látek. Výrobce zkrátka ví, že zdravé klouby vyžadují komplexní přístup a celou řadu různých živin.

👍 Dobře vstřebatelné formy vitamínů, minerálů i dalších látek. Můžete mít jistotu, že vaše tělo jednotlivé složky opravdu využije.

👎 Menší obsah chondroitinsulfátu a MSM. Vědecké studie doporučují užívat několikanásobné množství, aby měly tyto látky potřebný efekt.

👎 Kloubus je slazený sukralózou. Dlouhodobá konzumace vyšších dávek tohoto sladidla není nic zdravého. Většina kvalitních doplňků stravy se této látce vyhýbá. Malé množství sukralózy vám sice nic neudělá, ale i přesto by mohli výrobci raději zvolit neškodnou stévii.

Nenechte si ujít náš článek, v němž testujeme nejlepší kloubní výživy na trhu. Určitě si najdete svého favorita. 👍

Jak se to připravuje?

Kloubus nápoj

Nečekejte žádnou vědu ani podrobný návod. Zkrátka a dobře roztrhnete pytlík, jeho obsah nasypete do sklenice a zalijete vodou (výrobce doporučuje 250 ml). Poté vše zamícháte lžící a dostanete růžový nápoj.

Jak to chutná?

V tomto ohledu mě Kloubus vážně zaujal. Možná je to tím, že doposud jsem byl zvyklý na klasický Alavis, který chutná naprosto příšerně. 😁 V minulosti jsem samozřejmě zkoušel různé druhy kloubní výživy, ale všechny mi přišly podobně nechutné.

Kloubus mě přesvědčil, že i doplněk stravy na klouby může chutnat dobře. Žádná hořkost ani nepříjemná pachuť. Dokonce není ani přeslazený.

Při jeho pití ucítíte lehce nakyslou a nasládlou příchuť grapefruitu. O pravé chuti tohoto ovoce samozřejmě nemůže být řeč. Produkt ji připomíná jen vzdáleně.

I přesto se nebojím ohodnotit chuť na super 8/10. Vážně si ji užívám.

Ucítil jsem nějaké změny?

Teď se mrkneme na zdaleka nejdůležitější téma – samotný efekt. Na stránkách výrobce se dočtete, že první znatelné účinky přichází přibližně mezi 1. až 3. měsícem užívání. Rozhodně však nečekejte žádné zázraky, jak si mnoho lidí myslí.

Pokud máte zdevastované klouby, ani sebelepší výživa je nespraví. Ta slouží spíše jako dlouhodobá prevence proti jejich opotřebování a trochu zlepšuje regeneraci. Stejně tak pomůže v případě, kdy trpíte bolestmi. V těchto ohledech je Kloubus super.

Já tuto vychytávku užívám už měsíc v kuse. Měl jsem trochu náročnější léto, a tak mě kolena bolela častěji než obvykle. Teď, přesně po třiceti dávkách, jsou už chvíli naprosto v klidu a ani o nich nevím. 🦵 Vypadá to, že Kloubus vážně funguje.

Jaký mám tedy celkový názor? Podle mě je Kloubus fajn doplněk, který si určitě zaslouží své místo na pomyslné příčce kvalitní kloubní výživy. Osobně bych tedy byl radši, kdyby obsahoval větší množství MSM a chondroitinsulfátu. Také se mi nelíbí použití sukralózy. Jinak rozhodně stojí za vyzkoušení.

Výhody a nevýhody

VÝHODY
Akce 3+1 zdarma.
Bezkonkurenční kombinace účinných látek.
Kvalitní formy vitamínů a minerálů.
Dobře chutná.

NEVÝHODY
Vyšší cena oproti konkurenčním přípravkům.
Slazeno sukralózou.
Menší obsah chondroitinsulfátu a MSM.

FAQ

Kolik Kloubus stojí?

Jedno balení na 30 dní stojí 690 Kč. Aktuální informace o ceně najdete v e-shopu Kloubus.

Mohu koupit Kloubus v akci?

Samozřejmě! Stačí využít výhodnou akci 3+1 zdarma. Díky tomu ušetříte 690 Kč.

Za jak dlouho ucítím změnu?

První znatelné účinky přichází mezi 1. až 3. měsícem užívání.

Je přípravek bezpečný?

Kloubus získal certifikaci od Státního zdravotního ústavu v Praze. Každá šarže je nezávisle testovaná, takže se jedná o 100% bezpečný produkt. Dávejte si pozor v případě, kdy trpíte zvýšenou citlivostí na korýše a rybí bílkoviny.

Jan Kovanda

Jan Kovanda

Cvičení jsem si zamiloval už v dětských letech. Nejdříve mě zaujaly bojové sporty. Postupem času se k nim přidal i parkour. Finálním dílkem skládačky se stal fitness. Neustále zjišťuji nové informace o funkci lidského těla, stravě a suplementech. Věřím, že ve zdravém těle je zdravý duch.

Nepřehlédněte podobné články

Manboxeo a Damboxeo pro fitkaře

Už zase vám vrtá hlavou, jakým dárkem překvapit svou drahou polovičku, kámoše, manželku, anebo třeba strejdu? Pokud jsou to nadšení fitkaři a v gymu tráví víc času než doma, mám pro

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

vánoce 2022

Potřebujete originální dárek na poslední chvíli?

✅ Doporučujeme online kurz: Jóga pro začátečníky