Rychlý přehled

Co to je Inca collagen? [recenze]

Obsah článku

Zajímáte se o vhodné doplnění kolagenu do vašeho těla.

Víte, že jeho produkce s věkem výrazně klesá a tím pádem vás začnou trápit první známky předčasného stárnutí?

Chcete pozitivně ovlivnit buněčnou obnovu, výživu vaší pleti, vlasů, nehtů i kůže, a to za pomoci 100 % rybího hydrolyzovaného kolagenu, který je bez jakýchkoliv přísad?

V tom případě se začtěte do následujících řádků o produktu Inca collagen, který v sobě skýtá veškeré tyto benefity a zjistěte o tomto zázračném výrobku více.

inca collagen recenze

🎁 Výhodné balíčky

Pro koho je Inca collagen určen?

Inca collagen ve formě výživového doplňku je vhodný pro všechny, kteří chtějí pozitivně ovlivnit buněčnou obnovu, výživu své kůže, nehtů, pleti a také vlasů.

Tělo si sice kolagen umí přirozeně vytvořit, ale po 25. roce života se jeho tvorba výrazně snižuje. A to až o 1,5 % za každý rok.

Poté vás mohou nemile překvapit různé známky stárnutí, které vám budou znepříjemňovat život. Pokud ovšem budete kolagen doplňovat pravidelně, proces stárnutí do značné míry zpomalíte.

Co je Inca collagen?

Inca collagen představuje výživový doplněk stravy, který do značné míry ovlivňuje buněčnou obnovu, výživu kůže, vlasů a také nehtů. V denní dávce Inca collagenu přijmete až 3000 miligramů kolagenu. Přípravek je bio-aktivní a z tohoto důvodu jej vaše tělo bude využívat k tomu, aby si vytvořilo kolagen samo.

Inca collagen je také lehce rozpustitelný ve vodě, obsahuje 100 % rybího hydrolyzovaného kolagenu bez jakýchkoliv přísad. Je rovněž zcela bez příchutě a barvy a má nejlepší poměr kvality a také ceny na trhu.

Mezi velké výhody Inca collagenu také patří fakt, že má velmi rychlý nástup účinku a jedná se také o zcela Český výrobek.

Romana Ljubasová - majitelka Inca collagen
Zdroj: incacollagen.cz

Jaký je příběh Inca collagen? A proč kolagen používá majitelka Romana Ljubasová, která Inca collagen zároveň vyrábí? Přečtěte si článek na blogu Inca collagen.

Co je kolagen?

O množství kolagenu v těle se lidé často začnou zajímat až v momentě, kdy tělu začne docházet a tím pádem na sobě zpozorují první patrné změny jeho nedostatku.

Zejména ženy velmi špatně nesou ztrátu kolagenu, když jejich pleť začne stárnout. Co je tedy kolagen a jakým způsobem je možné ho doplňovat?

Kolagen se vyskytuje všude kolem nás. Nalezneme ho v kostech, svalech, zubech i ve střevech. Naše tělo ho také vytváří každý den.

Po 25 roce života ovšem jeho množství do značné míry začne klesat a jeho produkce se zpomalí. V tento moment je třeba zpozornit a najít vhodný způsob, jakým kolagen doplnit.

✅ Tip na článek: Vědecky potvrzené účinky kolagenu

Za pevnost naší pleti vděčíme kolagenu

Za pevnost naší pleti vděčíme především kolagenu. Je totiž hlavní bílkovinou, která je obsažena v kůži. Kolagen rovněž tvoří 80 až 90 % celkové váhy pokožky, pokud vyloučíme vodu.

Velmi se podobá takzvané trojité šroubovici, tedy spirálovité struktuře, která je z velké části tvořena třemi řetězci ze zhruba sta aminokyselin. Naše tělo kolagen vytváří od narození a vděčíme mu za naši pevnou a pružnou pleť.

Inca collagen je tak vhodný pro všechny, kteří se nechtějí s přirozenou ztrátou kolagenu smířit a chtěli by ho doplnit bez jakýchkoliv dalších přísad.

3 výhodné balíčky Inca collagenu

Pokud vám Inca collagen padne do oka, můžete si pořídit jeden ze tří výhodných balíčku s tímto produktem. Pořídit si můžete například:

Extra velký relaxační balíček

Toto balení kollagenu obsahuje také sypaný čaj Geisha, který má blahodárné účinky na lidské tělo. Obsahuje také vitamin C, který prospívá k lepšímu vstřebávání kolagenu.

K tomu všemu získáte krásnou velkou měkkou osušku, která se postará o vaše pohodlí. Extra velký balíček Inca collagen obsahuje rovnou čtyři kusy kolagenu.

Malý relaxační kolagenový balíček

Malý relaxační kolagenový balíček obsahuje zdravý sypaný čaj Sencha, která má pozitivní vliv na lidské tělo, dále vitamin C, který napomáhá lepšímu vstřebávání kolagenu a jemný ručník v překrásné modré barvě, který vás pohladí nejen na duši. V tomto balíčku naleznete tři kusy kolagenu.

Inca collagen s vitamínem C jako dárek 🎁

Toto balení s vitamínem C obsahuje celkem 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu, tudíž obsahuje celkem 30 sáčků, které jsou po 3 000 miligramech. K tomuto balíčku také získáte vitamin C s šípky jako dárek. 🍋🍊

Složení Inca collagenu

V balení Inca collagenu naleznete 30 sáčků, které obsahují 3 000 mg hydrolyzovaného kolagenu, který pochází z mořských ryb.

Prášek Inca collagenu je zcela rozpustný ve vodě, mléku či jiném nápoji.

Sáčky jsou velmi praktické a jeden sáček vás vyjde zhruba na 14 Kč.

V balíčku Inca collagenu naleznete 100 % rybí hydrolyzovaný kolagen, který je bez jakýchkoliv dalších přísad. Inca collagen je bez příchutě i barviv.

Zkušenosti uživatelů Heureky

Petr
Přestaly mě bolet kolena, přestaly mi padat vlasy a zlepšily se mi křečové žíly na noze.

Jana
Balení obsahuje 30denní dávku kolagenu, viditelní zlepšení nehtů i vlasů cca po 6 týdnech.

Kamila
Obsah kolagenu II je nejvyšší ve srovnání s jinými výrobky. Vyhovuje mi tekutá forma podávání

Jindřich
Dělá mně i manželovi dobře na klouby a na pleť.

Plus a mínusy přípravku Inca collagen

VÝHODY

+ pozitivní účinky na plet a jasně viditelné výsledky
+ výhodné balení kolagenu
+ praktické sáčky rozpustné ve vodě

NEVÝHODY

– méně příjemná chuť nápoje s kolagenem
– vyšší cena

Slevy/akce

Inca collagen lze pořídit přímo na stránkách výrobce hned v několika výhodných balíčcích a získat tak poštovné zdarma. Cena je velmi výhodná a jeden balíček kolagenu vás vyjde na zhruba 14 Kč.

✅ Aktuální slevy a akce najdete přímo v e-shopu Inca Collagen

Časté otázky k produktu

Jaké jsou účinky produktu Inca collagen?

Inca collagen si umí poradit se stárnutím pleti, suchou či popraskanou kůži či s nekvalitními vlasy a lámavými nehty. Kolagen tvoří zhruba 30 % bílkovinové tkáně v našem těle a zhruba 70 % kůže.

Jaké množství kolagenu naleznu v jednom balení Inca collagen?

V jednom balení se nachází 90 000 miligramů kvalitního mořského kolagenu, který je rozdělen na 30 dávek.

Jak dlouho balení Inca collagenu vydrží?

Balení vydrží zhruba 30 dní.

🎁 Výhodné balíčky

Redakce Milujeme Fitness

Redakce Milujeme Fitness

Jsme nadšenci do fitness a zdravého životního stylu. Píšeme pro vás články s tipy, jak co nejlépe a nejefektivněji cvičit, jak získat vysněnou postavu a zároveň si cvičení maximálně užívat.