Restart hubnutí recenze: zhubnout se dá i bez diet a napořád

Máte za sebou hromadu diet, ale ani jedna vám nepřinesla vytouženou štíhlou postavu? Anebo přinesla, ale ta byla za pár týdnů zase zahalená tuky? Slyšeli jste už někdy slovní spojení Restart hubnutí? Recenze tohoto úspěšného programu jeho obsahem našeho článku.

Restart hubnutí recenze
Zhubnout lze i bez diet a hladovění. A to napořád! (foto: restarthubnuti.cz a www.bezhladoveni.cz)

Problémem těchto “stoprocentně fungujících diet” je jedna věc, a sice že jednoho dne skončí. A když se tak stane, nikdo neví, jak dál. Autoři dietních programů dávají ruce pryč a nehodlají poradit, proto se lidé navrací k tomu, co tak důvěrně znají, a to ke svým starým stravovacím návykům. Tomu se snaží předcházet již zmiňovaný program Restart hubnutí.

Pokud očekáváte, že Restart hubnutí je jenom další hubnoucí program, pak se pletete. Mluvíme o uceleném projektu, v rámci kterého změníte nejen své myšlení, ale také své návyky, a to nejen ty stravovací. Pod vedením silných kouček se zaměříte na výživu, pohyb a mysl a zhubnete bez diet a napořád. Tedy tak to zmiňované odbornice, které za programem stojí, slibují. A podle referencí klientek se sliby daří plnit.  

Stát se odborníkem 

Tou hlavní myšlenkou celého programu je naučit člověka tomu, aby se stal sám sobě odborníkem. Pomocí videí se naučí rozpoznávat potřeby sebe i svého těla a zjistí, jakým stylem žít, aby se nepřibíralo – právě naopak. Díky osvojení několika základních pravidel a tipů pak není těžké si konečnou váhu udržet.  

Pro ty, kteří nejsou spokojeni se svým tělem 

Nabízí se otázka, pro koho je program určen. Restart hubnutí se prezentuje jako projekt pro všechny, kteří nejsou spokojeni se svým tělem. Také je pro jedince, jež za sebou mají absolvování řady diet, po jejichž ukončení se však navrátili nejen ke svým starým návykům, ale také ke své původní váze.  

Restart hubnutí se prezentuje jako jiný způsob, jak zhubnout. Na rozdíl od všemožných diet neslibuje rekordní zhubnutí, ale spíše se považuje za kouče, který člověku má pomoct naladit se na tu správnou vlnu, která mu štíhlou postavu může přinést (a to napořád).  

Hubnutí jako vedlejší efekt 

Jak již možná vyznělo z textu, i když se do programu přihlašují lidé toužící po dokonalé postavě, hubnutí je jenom vedlejším efektem. S příchodem koronaviru se ukázalo, že zdravé stravování a zdravý životní styl není mnoha lidem zrovna známý. V rámci programu se však těmto zásadám naučíte a nejen, že díky správnému a vyváženému jídelníčku v kombinaci s pohybem zhubnete, ale také přetavíte svou mysl.  

Dalo by se říct, že Restart hubnutí přináší řadu dalších benefitů, o kterých zprvu ani netušíme. A to může být velmi milým překvapením.

Desetitýdenní program 

Jak dlouho Restart hubnutí vlastně trvá? Ptáte se. Mluvíme o desetitýdenním programu, během kterého vás nečekají žádné diety, ale spíše jen seznámení s principy myšlení, chování a stravování, jež následně můžete praktikovat. Každý týden obdržíte kroky, které povedou k vypěstování potřebných návyků. Získáte jídelníček s recepty i videa s tipy na cvičení.  

Restart hubnutí recenze
Restart hubnutí recenze

V ceně programu jsou 

  • 40 videí o výživě, spánku, návycích, stresu 
  • 15 videí z kuchyně (a bezmála 80 receptů) 
  • 10 cvičebních videí 
  • Pracovní provázecí sešit 
  • Taháky na lednici 
  • Vstup do facebookové skupiny  

Tři ženy, které budou vašimi koučkami 

Za dnes velmi populárním programem stojí tři ženy, a to Monika Divišová, lektorka a koučka, dále Kristýna Ostratická, profesionální kuchařka a nutriční konzultantka, a Hanka Střelečková, lektorka výživy, pohybu a koučka. Jinými slovy mluvíme o silné trojici žen, které jsou během programu k dispozici nejen ve facebookové skupině.

restart hubnutí - koučky
Restart hubnutí mají na svědomí tyto tři silné ženy. (foto: restarthubnuti.cz)

TIP: Přečtěte si náš článek Žít zdravě neznamená hladovět či strádat – jak na zdravý jídelníček?

Shrnutí Restart hubnutí recenze

+ třicetidenní garance vrácení peněz 
+ vstup do facebookové skupiny, kde budou nejen koučky k dispozici 
+ žádné drastické diety 
+ naučení základů zdravého životního stylu 
+ velká škála videí, které se zakoupením získají 
+ principy z programu lze aplikovat i nadále po jeho skončení 
+ cena (necelých 4000,-) 
+ týden zdarma na zkoušku 

– je zapotřebí pevná vůle (bez práce nejsou koláče) 

A co vy? Chcete také zhubnout bez diet a napořád? Vyzkoušejte desetidenní program na vlastní kůži. 

FAQ – Restart hubnutí recenze

Co je to “Restart hubnutí?”

Jedná se o projekt, za kterým stojí tři úspěšné dámy. Jejich cílem je naučit vás návykům, které vám pomůžou s hubnutím a které vás následovně udrží ve formě. 

Jak dlouhý je celý program? 

Mluvíme o desetitýdenním programu, který změní vaše myšlení, chování i stravování tak, abyste už nikdy nemuseli držet žádnou dietu.

Co program “Restart hubnutí” obsahuje?

Součástí tohoto programu je 40 videí o výživě, spánku a stresu, dále 15 videí z kuchyně + 80 receptů. A nesmíme zapomenout na 10 cvičebních videí.

Opravdu zhubnu?

Podle zkušeností klientů a klientek opravdu zhubnout lze. Jak moc, to je v rukou každého jednotlivce. Pokud vše budete dodržovat, zhubnete. Jestliže vám disciplína nic neříká, neočekávejte výsledky. 

Redakce Milujeme Fitness

Redakce Milujeme Fitness

Jsme nadšenci do fitness a zdravého životního stylu. Píšeme pro vás články s tipy, jak co nejlépe a nejefektivněji cvičit, jak získat vysněnou postavu a zároveň si cvičení maximálně užívat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rychlý přehled

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA MILUJEME FITNESS