• Home  / 
  • Inspirace
  •  /  Vánoce se blíží, čím obdarovat fitness fanouška?

Vánoce se blíží, čím obdarovat fitness fanouška?

Prosinec 8, 2016
vanocni-darky-fitness-nahledovy-obrazek

S blížícími se vánoci přichází i dilema na téma ,,Vánoční dárky“. Pokud máte ale doma fitnessačku nebo fitnessáka, bude to pro vás o mnoho snadší. Říkate si proč? Podívejme se na pár tipů:

Vánoční dárky pro fitnessáky- oblečeníFitness oblečení

Velmi vhodným dárkem může být oblečení do posilovny nebo na běhání. Kámen úrazu ale nastává v momentě, pokud daného člověka moc neznáme a stydíme se ho zeptat na velikost oblečení.
Pokud jste si ale blízcí, můžete využít pestrosti tohoto dárku a vyřádit se od barev až po potisky, střihy a mateiály.

Vánoční dárky pro fitnessáky- zdravé potravinyZdravé potraviny

V dnešním světe existuje mnoho potravních řetězců, zabývajících se zdravou výživou. Pokud víte jaké chutě má rád/a, nebude pro vás výběr potravin žádný problém.
Pozor však na potraviny, které musí být v chladničce a nevydrží být zabalené až do doby rozbalování.
 

Vánoční dárky pro fitnessáky- permanentkyPermanentka do fitness

Dalším skvělým tipem je permanentka do posilovny. Milovníci fitness ocení, když se budou moci bez problémů věnovat svému koníčku i po Vánocích. Zároveň by ale mohli mít pocit, že je do posilovny nutíte.
 
 

Vánoční dárky pro fitnessáky- Výzva 21 dní

Výzva 21 dní

Program Výzva 21 dní, může Vašim blízkým udělat velkou radost, zvlášť když se snaží zhubnout.  Nejde o obyčejné „cvičení na internetu“. Je to komplexní program pro přeměnu postavy a životního stylu. V rámci programu vám každý den na email dorazí 1 video s 1 úkolem. Tím úkolem je posilovací nebo kondiční trénink, motivace a práce na psychice nebo pokyny ohledně změn v jídelníčku a výživě. Celým programem vás provází fitness trenér Tomáš Jehlička, který je zároveň autorem celého projektu. Program již vyzkoušelo 111.376 klientů a mnozí z nich mluví o Výzvě jako o věci, která jim změnila život.

>>Objednej výzvu<<

Click here to add a comment

Leave a comment: