• Home  / 
  • Motivace
  •  /  Přestaňte se snažit a úspěch se dostaví!

Přestaňte se snažit a úspěch se dostaví!

Listopad 27, 2016

PŘESTAŇTE SE SNAŽIT A ÚSPĚCH SE DOSTAVÍ!

Už od dětství je nám předkládáno, že snaha se cení.  Jako malí jsme slýchávali pravidelně větu „Když on se tak snaží… “. Spojujeme si ji s tím, že snaha je správná věc, která je nutná k dosažení cíle, úspěchu. Ale je tomu skutečně tak?

V dětství se snaha opravdu cenila. Dostali jsme bonbón od maminky, pochvalu od dědečka nebo nějakou tu jedničku od hodné paní učitelky. Postupem času ovšem věta „snažím se“ začala být symbolem nezdaru.

Je tedy snaha cestou k úspěchu? Co když je naše snaha naopak něco, co nás brzdí? Co když tam, kde končí snaha, začíná skutečný úspěch?

V následujícím videu vám zkušený motivátor, fitness trenér a tvůrce programu Výzva 21 dní Tomáš Jehlička odhalí, jak si stavíme překážky na cestě ke svým cílům a jak jednoduchým způsobem můžeme jednou pro vždy skončit se snažením a otevřít tak dveře svým úspěchům.

Tomáš Jehlička je autorem programu Výzva 21 dní, který vyzkoušelo přes 111.376 klientů. Mnozí z nich mluví o Výzvě jako o věci, která jim změnila život

O čem je program Výzva 21?

Program není jen o hubnutí nebo nabírání svalů. Je také o životní změně, odhodlání, vytrvalosti a budování zdravých návyků. Právě správné návyky z vás (opravdu!) udělají úspěšného člověka.

Myslíte si, že je náhoda, že všichni veleúspěšní světoví byznysmeni, politici a herci začínají svůj den tím, že cvičí?

Pokud jste připraveni na životní změnu, klikněte zde a proměňte s Tomášovou pomocí jednou pro vždy svoji snahu na úspěch.