Posilovna vs. online cvičení

Leden 22, 2017
posilovna-vs-online-cviceni-nahledovy-obrazek

Cvičení venku v tomhle mrazivém počasí nemá vůbec smysl, že jo? Půjdete raději do posilovny, nebo si zacvičíte doma?

Posilovna vs. online cvičení 💻

Prostředí 🐸

V dnešní době jsou posilovny velmi dobře zařízené. Najdeme tam hodně drahých posilovacích strojů, které zřejmě doma nemá každý. Nevýhodou je teplota v posilovnách. Ve více používaných posilovnách je většinou zatuchlo a nepříjemně teplo. Doma takový problém mít určitě nebudete.

Soukromí 👀

Velikou nevýhodou posiloven je málo soukromí. Takže pokud vám vadí, že na vás někdo civí, zůstaňte raději doma. 🙂 Potom může také přijít doba sprchování… pochybuji, že se budete sprchovat raději v posilovně, než doma.

Zábava 😄

Pokud neradi cvičíte sami, můžete do posilovny jít s přáteli. Posilovna totiž velmi sbližuje. Doma u online cvičení ale také můžete zažít spoustu zábavy. Pozor ať něco nerozbijete!

Potřeby 📶

Pro cvičení v posilovně budete určitě potřebovat finanční vatu, a ne malou… Permanentka do posilovny se většinou pohybuje okolo 500-1200 Kč. Zase sebou ale nepotřebujete žádné cvičící pomůcky. Pokud se rozhodnete cvičit doma, stačí vám pouhé připojení k internetu a pár drobných cvičících pomůcek.

Zpětná vazba 📩

Zde záleží asi na člověku. Někomu vyhovuje to..někomu zas tamto. Nejlepším řešením je kombinace obou. Chodit do posilovny 3x týdně a 3x týdně si lehce zacvičit doma. 1 den potom zbývá na odpočinek.

Kde najdu online cvičení?

Nejlepším zdrojem je samozřejmě YouTube. Stačí do vyhledávače zadat ,,cvičení“ nebo ,,workout“ a už jedete! Vyzkoušejte více druhů cvičení, protože postupem času zjistíte, které vám více vyhovuje. Každému vyhovuje jiné cvičení. Pokud trpíte nadváhou, zvolte zpočátku jednodušší a kratší cvičení. Pokud jste zkušení cvičenci, dejte si pořádně do těla! 🍎

Pokud si stále nevíte rady, vyzkoušejte cvičení s trenérem Tomášem Jehličkou. Sám je tvůrcem několika online cvičení. Poradí vám, jak na to!

vyzva21dni-jak-zhubnout-22-kilo-za-4-mesice-vyzva

Click here to add a comment

Leave a comment: