Nový rok, nové výzvy!

Leden 6, 2017
vyzva-21-dni-novy-rok-nove-vyzvy-nahledovy-obrazek

Je vaším novoročním předsevzetím právě 🍎 hubnutí a zdravý životní styl 🌱 ? Tak to jste tu správně! Přečetěte si jak začít s novoročním hubnutím. 🎉

Pro každého z nás znamená nový rok něco jiného. Někdo změní povolání, někdo přestává kouřit a někdo se rozhodně právě pro zdravý životní styl a cvičení. Zdravá strava je dnes sice moderní, ale spoustu lidí si neuvědomuje, že jim zdravá strava nepomůže jen ke zhubnutí, ale i ke zlepšení zdravotního stavu. Jestli jste se tedy rozhodli pro novoroční hubnutí, určitě to nezanedbejte. Mohlo by to dopadnout jako neúspěšný pokus a akorát vám to zničí sebevědomí.

Jak začít novoroční hubnutí

Musíte se odhodlat a jednou provždy opustit vysedávání u 📺 a sladkosti. Jděte do toho! Přece jenom, žijete jen jednou. Vyzkoušejte si nejdříve běhání na krátké vzdálenosti, nebo třeba čekněte nějaké video na netu. Je spoustu cest jak začít novoroční hubnutí.

Zdravá strava dnes už není takový problém. Proto využijte moderní doby a běžte se zásobit superpotravinami do nejbližšího obchodu! Cenově to možná vyjde stejně, jako utrácení za nezdravé věci, ale uvidíte, že se to vyplatí.

Nový rok, nové výzvy❗

Patříte mezi fitness nováčky, nebo mezi neúspěšné potiče? Vyzkoušejte Výzvu 21 dní. Zkušený trenér Tomáš Jehlička 💪 si poradí s každým novoročním předsevzetím. Stačí jen věřit a hlavně CHTÍT! Pokud překonáte jednu výzvu, ta další už půjde překonat lépe. Jednou až budete starší, podíváte se do zrcadla a budete na sebe pyšní.👱

Začněte nový rok tou nejlepší verzí sebe sama 💜

vyzva-21-dni-novy-rok-nove-vyzvy-vyzvavyzva-21-dni-novy-rok-nove-vyzvy-vyzva

Click here to add a comment

Leave a comment: