Jediná správná cesta ke štíhlé postavě

Říjen 24, 2016
Štíhlá postava

Kdo z nás se nikdy nepokoušel zhubnout a získat štíhlou postavu? A kolikrát jste to zkoušeli a sekli jste s tím po pár dnech či týdnech, protože jste neviděli žádný posun a měli jste pocit, že je vše zbytečné a hodiny v posilovně a hladovky se míjí účinkem.

Každý, kdo kdy vyzkoušel dietu nebo trénink v posilovně a neuspěl, stojí před jakýmsi rozcestím. Na tomto rozcestí se musíme rozhodnout, jaký postoj ke svému neúspěchu zaujmeme. Musíme se rozhodnout, kdo a co za náš neúspěch může. Drželi jsme blbou, nefunkční dietu nebo jsme nezhubli, protože jsme si nedokázali určité věci z našeho jídelníčku odpustit? Trénink byl jen obyčejný podvod na lidi nebo to bylo spíš tak, že jste při cvičení podváděli vy?

Na našem pomyslném rozcestí si můžeme vybrat dvě cesty. Buď půjdeme po té vyšlapané cestičce, která vede z mírného kopce dolů a jmenuje se „nefunguje to“, nebo se prodereme tou zarostlou úžinu, kterou se vydává jen pár vyvolených a která se jmenuje „dokážu to“.

V následujícím videu vám fitness trenér, motivátor a tvůrce programu Výzva 21 dní popíše, jak vypadá jediná správná cesta k vaší vysněné postavě.

Nezapomeň…SAMO SE TO NEUDĚLÁ! ☺

Chcete se vydat po cestě za perfektní postavou a nevíte kde začít? Neláká vás posilovna a chcete vyzkoušet ověřený tréninkový plán? Fitness program Výzva 21 dní již vyzkoušelo více jak 110 tis. klientů.

Vstupte zdarma do Výzvy 21 dní a vydejte pod Tomášovým vedením po té správné cestě za štíhlou postavou.

Click here to add a comment

Leave a comment: