• Home  / 
  • Motivace
  •  /  Jak začít cvičit a už nikdy nepřestat

Jak začít cvičit a už nikdy nepřestat

Říjen 18, 2016
Začátek cvičení

Určitě se už každému z nás stalo, že ucítil spalující touhu změnit svůj životní styl. Začít cvičit, jíst zdravěji, pravidelně běhat, prostě se sebou „něco“ dělat. Zázračné diety, pilulky na hubnutí, nebo dokonce drahé chirurgické zákroky – vše je dostupné, ale my všichni moc dobře víme, že jediné, co doopravdy funguje, je trvalá změna.

Taková změna životního stylu ovšem není nic snadného. Zakoupíme permanentku do fitka, sexy outfit na cvičení, nasadíme dietu a už vidíme jak v létě všechny kamarádky puknou závistí…

Jenže už za pár týdnů vzdycháme u smažených hranolků a zíráme na nevyužitou permanentku do posilovny a máme pocit, že tohle prostě nedáme. Správnou cestu známe, ale prostě se na ní nedokážeme dlouhodobě udržet. Znáte to?

Bohužel s každým dalším nepovedeným pokusem klesá nejen naše sebevědomí, ale i odhodlání zkusit to znovu. Jak tedy začít se změnou životního stylu a už nikdy nepřestat? V následujícím videu vám fitness trenér Tomáš Jehlička poradí, jak rozjet vlak, který už nikdy nikdo nezastaví.

Tomáš Jehlička je fitness trenér, motivátor a tvůrce programu Výzva 21 dní, který se komplexním způsobem zabývá tréninkem, jídelníčkem a motivací. V rámci tohoto programu vám každý den na email dorazí video se cvičebním tréninkem, pokyny ohledně změn v jídelníčku, výživy a životního stylu. Program již vyzkoušelo více jak 100 tisíc klientů a mnozí z nich mluví o Výzvě jako o věci, která jim změnila život.

Vyzkoušejte program Výzva 21 dní zdarma. Stačí se přihlásit zde a už jen čekat na první email od vašeho nového osobního trenéra Tomáše.

Click here to add a comment

Leave a comment: