• Home  / 
  • Motivace
  •  /  Jak posunout svůj život na další level

Jak posunout svůj život na další level

Prosinec 28, 2016
jak-posunout-svuj-zivot-na-dalsi-level-nahledovy-obrazek

Budování správných návyků a pevné vůle je běh na dlouhou trať. Nejedná se pouze o nárazové změny, které uděláme proto, aby náš život byl lepší, ale o osvojení si návyků a základních principů, které dlouhodobě obohatí náš život.

Jak se posunout?

Čeho chcete v životě dosáhnout a jak se posunout dál? Umíte si vůbec stanovit váš cíl nebo už předem skládáte karty, protože nemáte dostatečně pevnou vůli? Nemáte na to, abyste každé ráno cvičili nebo na to, abyste se naučili cizí jazyk, a smíříte se raději s tím, že nikdy nebudete mít postavu svých snů a že se nedomluvíte dál než na Šumavě?

S pevnou vůlí se nerodíme. Pevnou vůli trénujeme po celý náš život. Pokud chceme něčeho dosáhnout, je základem si stanovit náš cíl a udělat první krok. Svoji vůli můžeme testovat až poté. Budeme k tomu mít příležitost každý den.

Výzva 21 dní

Tvůrce programu Výzva 21 dní Tomáš Jehlička v následujícím videu popisuje, jak můžete principy jeho fitness programu aplikovat na jakoukoli sféru vašeho života a jak se posunout na další level. Jeho program není pouze o cvičení. Jedná se o komplexní program pro budování zdravých návyků, trenažér vaší vůle a motivační balíček v jednom. Říkáte si, že cvičení není úplně to pravé, co v životě potřebujete? A myslíte si, že je náhoda, že všichni veleúspěšní světoví byznysmeni začínají svůj den tím, že cvičí? Péče o naše tělo je základ, a pokud se nedokážeme postarat o něj, tak co jiného chceme v životě dokázat?

Program Výzva 21 dní již vyzkoušelo 111.376 klientů a mnozí z nich mluví o Výzvě jako o věci, která jim změnila život. Pokud jste připraveni na životní změnu, klikněte >>ZDE<< a posuňte s Tomášovou pomocí svůj život na další level.

jak-posunout-svuj-zivot-na-dalsi-level-vyzva

Click here to add a comment

Leave a comment: