I cesta může být cíl

Říjen 21, 2016

Každý z nás chce něčeho dosáhnout. Ať už chceme získat lepší práci, změnit životní styl, zbavit se zlozvyků, přestat kouřit nebo shodit 5 kg, vždy nás čeká podobná cesta. Rozhodnutí, první krok, cesta a cíl.

Toto chci a za tím si půjdu.

V momentě, kdy si uvědomíme, že na splnění svého snu musíme začít každý den opravdu pracovat, máme na půl vyhráno. Stanovení cíle je snadné, cesta za ním je už o něco složitější. Nejtěžší je vždy první krok. Rozhodnutí, že je náš cíl nebo sen pro nás natolik důležitý, že jsme ochotni se mu obětovat nebo kvůli němu změnit celý svůj život. V momentě, kdy se na svou cestu vydáme a ztotožníme se s úsilím, které musíme každodenně vynaložit pro splnění svého snu, se totiž může stát něco úžasného. Naše cesta může být naším cílem.

Tvůrce úspěšného fitness programu Výzva 21 dní, trenér a bloger Tomáš Jehlička, mluví ve videu Cíl a cesta, cesta a cíl o dosažených i nedosažených cílech a především o tom, co všechno můžeme najít na cestě za svými sny.

Tomáš Jehlička je certifikovaný fitness trenér, motivátor a autor úspěšných online tréninkových programů Výzva 21 dní a Výzva pro pokročilé, které se komplexním způsobem zabývají tréninkem, jídelníčkem a motivací. V těchto programech pomohl už více jak 100 000 lidem cestě za jejich vysněnou postavou.

Vyzkoušejte program Výzva 21 dní zdarma.

Click here to add a comment

Leave a comment: