• Home  / 
  • Inspirace
  •  /  Cvičení na internetu z pohodlí domova bez výmluv

Cvičení na internetu z pohodlí domova bez výmluv

Říjen 19, 2016

Program Výzva 21 dní není jen obyčejné „cvičení na internetu“. Je to komplexní program pro přeměnu postavy a životního stylu. V rámci programu vám každý den na email dorazí 1 video s 1 úkolem. Tím úkolem je posilovací nebo kondiční trénink, motivace a práce na psychice nebo pokyny ohledně změn v jídelníčku a výživě. Častou otázkou účastníků je jídelníček. Tomu se ve Výzvě věnujeme stylem „jídlo po jídle“, tzn žádná nalévačka a změna všeho ze dne na den. Nedočkáte se ani předepsaného jídelníčku, který budete slepě dodržovat. Ve Výzvě na to jdeme jinak – v prvních 21 dnech probíráme každé jídlo samostatně a učíme lidi, aby pochopili, jak tělo funguje, co je obecně dobré a co ne. Samozřejmostí je celá řada konkrétních receptů, které slouží jako doporučení a ukázání té správné cesty.

Celým programem vás provází fitness trenér Tomáš Jehlička, který je zároveň autorem celého projektu. Program již vyzkoušelo více jak 110 tis. klientů a mnozí z nich mluví o Výzvě jako o věci, která jim změnila život.

My jsme se zeptali několika absolventů na otázku: „CO VÁM NA PROGRAMU VÝZVA 21 DNÍ NEJVÍC VYHOVOVALO?“

Vladimír (27 let, celkový úbytek na váze 30 kg)

Úplně největší pecka jsou ty emaily. To, že každý den přijde email a já se mám na co těšit. A to, že je to komplexní průvodce.  Není to jen video, kde vám řeknou, že máte udělat sto kliků, ale je to souhrn motivačních videí, vedení, tréninků a rad ohledně jídelníčku a životního stylu.

Markéta (41 let, váhu nekontroluje)

Já jsem původně chtěla začít chodit do posilovny. Jenže ve mně posilovna vyvolává pocit, že jsem středem pozornosti. U nás v okolí nikde posilovna pro ženy není a já jsem se necítila mezi těmi muži, co tam chodí, dobře. Takže jsem hledala jinou cestu, jak cvičit a s kým. Narazila jsem na Výzvu a po zkušebním týdnu zdarma jsem si ji hned zaplatila na celé tři měsíce.

Lenka (37 let, – 9 cm v pase)

Je super, že každý den jste s trenérem v kontaktu. Každý den musíte splnit nějaký úkol. Pokud něco nevíte, tak vám poradí jak s jídelníčkem, tak s určitými cviky formou diskuze nebo přes e-mail. Měla jsem a mám nad sebou ten bič, který jsem potřebovala. Vím, že to každý den musím splnit, jinak se cítím nesvá.

Roman (36 let, celkový úbytek 8 kg tuku)

Vzhledem k tomu, že jsem introvert, mě posilovna moc neláká. Zkoušel jsem tam chodit, ale nikdy mě to moc nebavilo. Na Výzvě mi vyhovovalo, že mi každý den došel email se cvičením a já si mohl udělat fajfku, že jsem ho splnil, zapsal jsem si, kolik jsem toho odcvičil a mohl jsem takto postupovat dál a dál.

Lea (22 let, celkový úbytek na váze 22 kg)

To, že můžete cvičit doma. Nikam se nemusíte honit a zároveň se nemůžete vymlouvat, že nestíháte. Prostě cvičíte, když máte čas a nikdo vás u toho nevidí. Řekla bych, že pro ženy na mateřské je to nejlepší způsob, jak se sebou začít něco dělat.

Vyzkoušejte program Výzva 21 dní zdarma. Stačí se přihlásit zdarma a už jen čekat na první email od vašeho nového osobního trenéra Tomáše.

Click here to add a comment

Leave a comment: